Blíži sa čas Vianoc, keď premýšľame nad tým, čím obdarujeme a potešíme pod stromčekom svojich najbližších. Ženu vždy poteší niečo pekné. Ak je estetika spojená so zdravím a vnútornou krásou, získava darček ešte ďalší rozmer. A práve produktom - darčekom, ktorý spĺňa všetky uvedené predpoklady je výživový doplnok collalloc.

 

collalloc vyzivy doplnky klby plet vlasy nechty zdravie 3

 

Ide o 100% bioaktívny morský kolagén, bez chemických prísad, ktorý je prospešný pre naše zdravie, fyzickú i psychickú kondíciu. Poďme sa teda pozrieť, pre koho je vhodný, a v čom nám môže byť nápomocný.

Ak ste fyzicky aktívny, alebo už vplyvom veku a únavy pociťujete bolesti kĺbov či iných častí pohybového aparátu, je na čase svoje telo podporiť kolagénovým prípravkom. Kolagén je prirodzenou a najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele. Nachádza sa v chrupavkách, šľachách, svaloch i kostiach. Pri záťaži i pribúdajúcim vekom sa kolagén v tele už nevytvára v množstve, aký je pre bezbolestné alebo aktívne fungovanie potrebný. Preto je ideálne dopĺňať ho kvalitnými produktami, ktoré naše telo dokáže vstrebať a využiť.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Výživový doplnok collalloc je účinný ako prevencia proti prirodzenému úbytku kolagénu v ľudskom tele, ale aj ako prostriedok, ktorý dokáže zmierniť už začínajúce problémy s poškodením chrupaviek, šliach a spojivových tkanív v organizme.

Okrem pohybového aparátu je kolagén významným skrášľovačom. Nachádza sa totiž v pokožke, vlasoch, nechtoch i zuboch. Jeho príjem tak môže okrem problémov s pohybom pomôcť aj v estetických neinvazívnych zákrokoch. Konkrétne vyhladzuje pokožku, vypĺňa jemné ryhy a vrásky na tvári. Dokáže spolu s cvičením a zdravým životným štýlom pomôcť v boji s celulitídou a striami.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Výpočet zázračných účinkov kolagénu však stále nekončí. Spomínali sme vlasy, ktoré vďaka užívaniu kolagénu spevnejú, menej padajú sú odolnejšie a hustejšie. Rovnako sa spevňujú nechty, nechtové lôžka a zubná sklovina. A to už je výzva aj pre mladšie ženy a dámy, ktoré si na svoju vizáž potrpia a s úctou a pokorou pristupujú ku svojmu telu.

Balíčkom morského bioaktívneho kolagénu collalloc tak môžete pod vianočným stromčekom potešiť nielen ženy vo vašom okolí, ale aj mužov, starších ľudí, športovcov či fyzicky aktívnych ľudí.

 

Viac informácií: www.collalloc.com/sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 18.máj 2021

Ako zakryť rôzne typy nedokonalostí?

Škvrny, akné, kruhy pod očami, všetko toto patrí k bežnej pleti. Nikto z nás nie je dokonalý a občasným alebo...


Líčenie | 18.máj 2021

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sme ich takisto...


Vlasy | 18.máj 2021

Účesová inšpirácia z Instagramu

Upravené vlasy nám dajú úplne nový look, určite sa na tom všetci zhodneme. Ku kaderníkom však nemôžeme chodiť každý druhý...


Vlasy | 17.máj 2021

Vlasové trendy na nasledujúcu sezónu

Po uvoľnení opatrení smerovali prvé kroky (aspoň pomyselné) mnohých z nás do beauty salónov a kaderníctiev. Tie z nás, ktoré...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...