Luxusná prírodná kozmetika SPA CEYLON je odpoveďou na všetky otázky. Je krásna, účinná, prírodná, 100 % vegetariánska a v súlade s ekologickým zmýšľaním, ktoré ide do detailov. Od zrnka ryže až po obal.

 

kozmetika ceylon spa

 

 SPA CEYLON je najväčší celosvetový reťazec luxusnej prírodnej ajurvédskej kozmetiky zo Srí Lanky s inovatívnym konceptom. Vo svojich receptúrach kombinuje múdrosť ajurvédy s poznatkami modernej dermatologickej vedy. Ajurvédska kozmetika, ktorá za jedenásť rokov svojej existencie otvorila vyše 100 prevádzok v 19 krajinách sveta, konečne prišla aj na Slovensko. Priniesli ju k nám Slováci Tatiana Lachová a Braňo Pilka, ktorí na ňu náhodne narazili počas svojej dovolenky na Srí Lanke. Po dvoch hodinách strávených v obchode vedeli, že tento miestny poklad musíme mať aj doma. „Zistili sme, že táto značka, ich filozofia, spojenie s ajurvédou, prírodné zložky bez škodlivých chemikálií, s výrobou v súlade s prírodou a jej ochranou napĺňajú všetky naše predstavy o ideálnej kozmetike,“ spomína Tatiana na začiatky, ktorej dôveru posilnila aj história značky. SPA CEYLON založili v roku 2009 bratia Shiwantha Dias a Shalin Balasuriya po viac ako polstoročnom rodinnom podnikaní v oblasti produktov ajurvédskej starostlivosti. Za tento čas srílanská rodina nadobudla bohaté skúsenosti a rozsiahle odborné znalosti vo sfére ajurvédy, čo vyvrcholilo založením spomínanej kozmetickej značky.

 

6160 WHITE RICE Overnight Nourishing Perfector

 


Práve história značky a špecifický prístup výrobcov k zloženiu a výrobe robí tento produkt výnimočným. Všetky výrobky sú 100% vegetariánske, bez obsahu alkoholu, parafínov, parabénov, sulfátov, bez zložiek živočíšneho pôvodu, netestované na zvieratách a cruelty free. Jednotlivé receptúry sú dôkladne zostavené skúsenými ajurvédskymi lekármi. Nehovoriac o zložení produktov, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších prírodných ingrediencií: z organických esenciálnych olejov, z organicky pestovaného Aloe Vera, z čistého extra panenského kokosového oleja, zo solí Indického oceánu bohatých na prírodné minerály a z legendárnych cejlónskych korenín. Lokálne bylinky, koreniny či exotické ovocie získavajú od certifikovaných dodávateľov v tej najvyššej možnej kvalite dopestované v súlade s ekologickým poľnohospodárstvom v rámci uplatňovania zásady trvalo udržateľného zberu so zachovaním vysokej úrovne biodiverzity. Navyše, všetky suroviny sú spracované ihneď po zbere, keď si zachovávajú najvyššiu koncentráciu aktívnych látok. Ingrediencie sú teda poctivé a čisté. Samozrejmosťou sú biologicky rozložiteľné a recyklovateľné obaly, na ktorých etikete sa uvádza úplné a pravdivé zloženie.

9148 SLEEP INTENSE Relaxing Body Cleanser .psd

 

SPA CEYLON prináša v modernom dizajne ten najlepší ajurvédsky luxus pre vaše zdravie, pohodu a relax. V segmente luxusnej ajurvédskej kozmetiky získala značka SPA CEYLON cenu Business Leadership Award. Zo série mnohých ocenení to najnovšie získala produktová rada Virgin Coconut v kategórii najlepší nový produkt starostlivosti o pleť. Luxusná ponuka inovatívnej rady Sleep je viacnásobným víťazom ocenení World Luxury Spa Awards. Okrem toho je v ponuke aj široká škála Aromaveda produktov pre vytvorenie domácej pohody. Aromatické sviečky, difuzéry, vonné vrecúška, tyčinky či esenciálne oleje kombinujú ozdravné a vonné benefity s vizuálnym poteším a ich balenia sú tiež atraktívnymi a exotickými doplnkami Vášho interiéru.

virgin coconut

 

Srdcovou záležitosťou SPA CEYLON je environmentálne správanie a zelené princípy v každom kroku až po finálny produkt. Značka sa aktívne podieľa na podpore spravodlivého obchodu v miestnych komunitách, na ochrane ľudských práv, životného prostredia, voľne žijúcich živočíchov, je zásadne proti využívaniu detskej práce a proti týraniu zvierat. Prostredníctvom svojej iniciatívy „Zachráňme majestátneho slona cejlónskeho“ prispieva 10% z každého predaja produktov edície CEYLON ELEPHANT na podporu schválených projektov, ktoré usilujú o záchranu tohto majestátneho tvora. Realizáciou „Fresh Aloe Vera“ programu zabezpečuje trvalé živobytie mnohým rodinám nákupom celej úrody čerstvej Aloe Vera za zaručené ceny a zároveň chráni vzácne morské a pobrežné bohatstvo Srí Lanky. A toto všetko je ďalším benefitom tejto značky, ktorým je pomoc našej spoločnosti a planéte. Na SPA CEYLON sa jednoducho môžete spoľahnúť zo všetkých stránok.

100772719 167151171449181 1792897573313314816 o 100731618 167151354782496 3840887079835795456 o

 

Kamennú predajňu SPA CEYLON zatiaľ nemajú ani v susednom Česku, v Maďarsku či v Rakúsku. Na Slovensku ju nájdete v NC CENTRAL Bratislava.

 

 

Tip na darček:

Neviete, ako urobiť radosť svojej kamarátke, mame alebo kolegyni? Postarajte sa o ich domáce SPA a stavte na výber rozmaznávajúcich ajurvédskych prípravkov do kúpeľa a pre starostlivosť o telo naplnených 100 % čistým panenským kokosovým olejom –lisovaným za studena z najkvalitnejších čerstvých kokosových orechov ručne zberaných v bujných tropických záhradách Cejlónu! Zloženie bohaté na výživné vitamíny a ochranné antioxidanty pomáha spevniť, obnoviť a posilniť pokožku a vlasy a podporí pocit celkovej pohody. Balenie je zdobené kráľovskými insígniami inšpirovanými tradičným umením starovekého Cejlónu.

darcekove balenieVIRGIN COCONUT - Home Spa Set- darčeková kozmetická súprava, 49 €

 

 

Text a foto: SPA CEYLON

 

Najnovšie zo sekcie krásaGrécka prírodná kozmetika OLIVIA s dlhor...

Stráne na gréckych pastvinách s radmi olivovníkov, zaliate slnkom, v pozadí s tyrkysovou hladinou mora, ktorú cítiť v každom nádychu...


Líčenie | 25.feb 2021

Nájdite dokonalý rúž s aplikáciou Lipsca...

Kozmetické značky sa čoraz častejšie utiekajú do sveta technológií, ktorých pomoc využívajú na zlepšovanie svojej ponuky aj samotného výberu. Značka...


Správne zvolený pleťový peeling dokáže h...

28 dní. Presne toľko času potrebuje naša pokožka na svoju regeneráciu. Ak jej chcete s procesom obnovy trochu pomôcť, siahnite...


Vlasy | 24.feb 2021

Účesy, s ktorými omladnete

Krása je odrazom nášho vnútorného nastavenia, sebavedomia a vyrovnanosti. Napriek tomu sa mnohé z nás upínajú na mladosť ako synonymum...


Naše tipy

Značky, ktoré vyrábajú oblečenie z deads...

Niekto raz povedal, že na svete je už dosť oblečenia na to, aby sa vyrábalo ďalšie. Je to síce pravd...

Najnovšie K-Beauty trendy

Kórejskej starostlivosti o pleť vďačíme za množstvo vychytávok od zaujímavých ingrediencií až p...

Účesová inšpirácia na home office aj do ...

Práca z domu znie ako veľká výhoda, no nie každému takýto typ práce vyhovuje. V období, ke...