Hlavná myšlienka malej rodinnej firmy SAVON - slovenská prírodná kozmetika spočíva v návrate k prírode a nezaťažovaní nášho tela umelými prísadami. Produkty tejto značky sú vyrábané ručne a s láskou, a možno práve preto sú k pokožke jemné a pomáhajú jej prirodzene sa regenerovať. Pri tvorbe kozmetiky vychádza z presvedčenia, že naše telo prijíma prioritne látky, ktoré sú prírode najbližšie. Preto sú súčasťou výrobkov kvalitné za studena lisované oleje, bylinky, prírodné farbivá a čisté esenciálne oleje.

 

savon prírodná kozmetika

 

Absolútne tabu pre kozmetiku Savon sú palmový olej, umelé farbivá, umelé konzervanty a rovnako aj PET obaly na jednotlivé produkty. Mydlá a šampóny sú balené v jednoduchých, ale zároveň krásnych, ekologických papierových obaloch, ostatné výrobky nájdete v sklených nádobách. Tieto materiály sú recyklovateľné, ekologické a priateľské k prírode. Navyše v špecializovaných predajniach si môžete zakúpiť aj „nahé“ mydlá a šampóny SAVON bez obalov.

 

odlicovac  Odličovacie tampóny 

IMG 7009

 

Portfólio výrobkov spoločnosti je naozaj široké. Nájdete tu kozmetiku pre telo i pleť, dámy, deti i pánov. Mydlá znovu oslavujú návrat do našich kúpeľní. Spoločnosť SAVON má v ponuke prírodné tuhé na rôzne typy pokožky, ktoré majú príjemnú nevtieravú vôňu, ale aj liečivé účinky vďaka vlastným bylinným extraktom. Niektoré mydlá sú s prídavkom kozieho mlieka zvyšujúc tak hydratáciu pokožky.

 

IMG 6684

 

Špeciálnym produktom spoločnosti sú tuhé šampóny zamerané na regeneráciu, očistu i doplnkovú vlasovú starostlivosť. Aplikácia tohto šampónu je jednoduchá, tuhou kockou sa pošúchajú mokré vlasy, a pokračuje sa ako pri tekutom šampóne. Vlasy sa napenia a opláchnu vodou. Kategorizácia šampónov je vhodná na konkrétne typy vlasov, ale aj na ozdravenie vlasov s lupinami, podráždenú pokožku hlavy a podobne.

 

Prírodný šampón Ruža 60g 2

 

Samostatnou kategóriou výrobkov sú odličovacie výrobky, repelent, telové oleje, maslá a krémy určené na pokožku celého tela, rúk i tváre. Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10 a zero waste odličovacie tampóny by nemali chýbať ani v jednej kúpeľni. Repelentný sprej Muška patrí medzi novinky značky SAVON a jeho použitie je veľmi jednoduché. Môže sa striekať na celé telo vrátane oblečenia a jeho zloženie vás ochráni pred komármi a kliešťami. Oleje je možné využívať aj na masáže, prevoňanie pokožky i jej zvláčnenie. Maslá sú vhodné pre suchú pokožku so sklonom k problémom, či už ide o atopický ekzém alebo drobné zápaly a poranenia. Súčasťou sortimentu sú aj prírodné dezodoranty, peelingy a doplnkové produkty.

 

Prírodný repelent 1

 

Viac informácií: www.savon.sk
                                                                                                
 

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 02.júl 2020

Summer Body: Najlepšie aplikácie na cvič...

Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dovolenku alebo ju tento rok vynecháte, leto je predsa len tu. To...


Líčenie | 02.júl 2020

Letná manikúra pre minimalistky

Manikúrové trendy sú dnes bohaté a pestré. Na svoje si prídu milovníčky výrazných farieb, unikátnych vzorov, ale aj tie z nás, ktoré...


Líčenie | 02.júl 2020

Líčenie, ktoré sa v lete neroztopí

Určite ste si všimli, že niektoré produkty, ktoré využívate v zime, vaša pleť v lete nepotrebuje, a naopak produkty, ktoré ste do leta...


AM-PM Beauty s TTapple

Terezu Haščákovú zrejme väčšina z vás pozná pod prezývkou TTapple, pod ktorou ovládla Instagram. Nás uchvátil jej ležérny štýl so...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Crop top na elegantný spôsob

Skrátené topy sú skvelou voľbou do letných outfitov. Ukážu kúsok kože, poskytnú voľnosť aj komfort a...

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...