Firma Deciem, pod ktorú patria populárne značky ako The Ordinary, Hylamide či Niod, bola vždy inovátorom vo svojom odvetví a pravidelne udáva konkurencii tempo. Teraz je opäť o krok vpred, pre svojich zákazníkov totiž spustila úplnú novinku- online diagnostiku pleti so špecialistami.

 

diagnostika pleti online

 

Tak, ako všetky ostatné predajne a butiky na svete, aj Deciem bol nútený uzatvoriť svoje prevádzky, či už v Európe, Ázii alebo v Amerike. Čo samozrejme nie je dobrou správou pre všetkých, ktorí potrebujú s výberom tých správnych kozmetických produktov poradiť. Ponuka Deciem je veľmi bohatá, no pre začiatočníkov aj veľmi náročná na pochopenie. Okrem toho ich produkty využívajú aktívne látky, ktoré sa ťažšie kombinujú, prípadne sa kombinovať nemôžu. Práve kvôli tomu sa firma rozhodla, že svojim zákazníkom vytvorí službu, ktorou im bude môcť s výberom pomôcť.

DeciemAtHome je služba, v ktorej môžete využiť online konzultáciu, či už prostredníctvom videohovoru, chatu alebo telefonátu s niektorým z Deciem odborníkov. Ak nemáte problém s video, môžete dokonca odborníkom ukázať svoj aktuálny stav pleti a na základe toho, vám dokážu navrhnúť tú správnu dennú rutinu. Avšak pokojne sa s nimi môžete spojiť aj prostredníctvom chatu. Stačí popísať, čo vás trápi, aké sú vaše očakávania a aké produkty aktuálne používate. Následne vám odborníci zostavia ideálnu starostlivosť. Toto všetko samozrejme prebieha úplne zadarmo.

 

Foto: Deciem

Najnovšie zo sekcie krása



Líčenie | 18.máj 2021

Ako zakryť rôzne typy nedokonalostí?

Škvrny, akné, kruhy pod očami, všetko toto patrí k bežnej pleti. Nikto z nás nie je dokonalý a občasným alebo...


Líčenie | 18.máj 2021

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sme ich takisto...


Vlasy | 18.máj 2021

Účesová inšpirácia z Instagramu

Upravené vlasy nám dajú úplne nový look, určite sa na tom všetci zhodneme. Ku kaderníkom však nemôžeme chodiť každý druhý...


Vlasy | 17.máj 2021

Vlasové trendy na nasledujúcu sezónu

Po uvoľnení opatrení smerovali prvé kroky (aspoň pomyselné) mnohých z nás do beauty salónov a kaderníctiev. Tie z nás, ktoré...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...