Túžite po plných perách? Vedeli ste, že zväčšenie pier je možné aj bez invazívnych zákrokov a vpichov kyseliny hyalurónovej? Zoznámte sa s produktom CandyLipz, ktorý získal prestížne ocenenie Good Design a Award of Excellenece. Jedná sa o prirodzenú metódu, ktorá by sa dala prirovnať k pravidelnému cvičeniu. Aplikácia CandyLipzgarantuje klinicky testovaný nárast a celkovú plnosť pier o 36 %.

 

domace zvacsenie pier candyliz

 

 

CandyLipz je produkt špeciálne navrhnutý k dosiahnutiu bezbolestného, bezpečného a pri správnej aplikácii i trvalého zväčšenia pier. V dnešnej dobe sa veľa žien stretáva s problémom malých a úzkych pier a podstupujú bolestivé injekčné zákroky s neistým výsledkom. Injekčné zväčšenie pier je bolestivé a zväčšená veľkosť pier je nekorigovateľná, to znamená, že pokiaľ sa zväčšenie nepodarí, je potrebné nový tvar pier na nejakú dobu akceptovať. CandyLipzpredstavuje bezbolestnú alternatívu s rovnakým výsledkom, ale s dlhším procesom k trvalému zväčšeniu pier.

 

candy lipz zvacsenie pier doma

 

 

Ako produkt CandyLipz funguje

Každý  produkt CandyLipz má technický dizajn, ktorý stimuluje a prekrvuje jednotlivé body pier a jeho okolia k trvalému zväčšeniu pier. Zväčšovanie pier s produktmi CandyLipz je korigovateľné. Sama klientka si zvolí veľkosť zväčšenia pier na základe svojich požiadaviek. Môže ísť o ľahké zväčšenie - aplikácia 1 minúta, väčšie - aplikácia 1,5 minúty s prestávkou a veľké zväčšenie - aplikácia 1,5 - 2 minúty. 

Technický dizajn perovej pumpy (lippump) je navrhnutý tak, aby fungoval nielen na perách, ale tiež i v hornej oblasti pier. Všetky tieto oblasti sú nevyhnutné pre vytvorenie trvalého zväčšenia pier. Pokiaľ prekonáte ľahké prvotné modranie pier, časom sa prepracujete k trvalému objemu a zastavíte i starnutie pier.

 

candylipz 3

candylipz 6

 

 

Dlhodobý efekt

Pery majú zväčšený objem dve hodiny od aplikovania produktu. Pri pravidelnej a každodennej aplikácii, v trvaní 60 dní, v intervale dvoch minút získajú pery trvalé zväčšenie až o 36% oproti pôvodnej veľkosti. Produkt bol uvedený na trh po troch rokoch klinických testov a vývoja. Dnes je produkt na trhu už šiesty rok a má tisíce nadšených užívateliek.

 

Candylook

Dodajte svojim perám plný tvar s CandyLipz! Prečo? Pretože zdravé a plné pery sú sexy! Produkty CandyLipz boli v začiatkoch dostupné iba pre modelky, divadelných a filmových hercov, moderátorov alebo televíznych komikov. Teraz je dostupný aj pre širokú verejnosť v oveľa atraktívnejšom dizajne ako predtým.

 

candylipz banner 3

 

 

Bolí to?

Určite nie!  Jediné čo môže pripadať niektorým užívateľkám nepríjemné je ľahký sací ťah na perách, ktorý spôsobuje akumuláciu krvi a tým sa zväčšuje objem vašich pier. Pokiaľ cítite bolesť, okamžite prestaňte. Vytvorte si podtlak úmerný vašej požiadavke na zväčšenie pier. Je ho možné vykonávať opakovane v kratších časových intervaloch. Produkt nikdy neodtŕhajte od úst, vždy ho  stlačte a bezpečne odoberte od úst.

Produkty CandyLipz boli klinicky testované a sú zdravotne nezávadné. Spoločnosť ARSY LINE je výhradným zástupcom a dovozcom originálneho produktu CandyLipz pre Českú a Slovenskú republiku.

Ak sa chcete inšpirovať, ako správne používať produkt a aké výsledky môžete dosiahnuť už po prvej aplikácii, nech sa páči, inštruktážne video:

 

 

 

Viac informácií: www.candylipz.sk


 

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 02.júl 2020

Summer Body: Najlepšie aplikácie na cvič...

Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dovolenku alebo ju tento rok vynecháte, leto je predsa len tu. To...


Líčenie | 02.júl 2020

Letná manikúra pre minimalistky

Manikúrové trendy sú dnes bohaté a pestré. Na svoje si prídu milovníčky výrazných farieb, unikátnych vzorov, ale aj tie z nás, ktoré...


Líčenie | 02.júl 2020

Líčenie, ktoré sa v lete neroztopí

Určite ste si všimli, že niektoré produkty, ktoré využívate v zime, vaša pleť v lete nepotrebuje, a naopak produkty, ktoré ste do leta...


AM-PM Beauty s TTapple

Terezu Haščákovú zrejme väčšina z vás pozná pod prezývkou TTapple, pod ktorou ovládla Instagram. Nás uchvátil jej ležérny štýl so...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Crop top na elegantný spôsob

Skrátené topy sú skvelou voľbou do letných outfitov. Ukážu kúsok kože, poskytnú voľnosť aj komfort a...

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...