Kozmetický salón Luxury Glamour Beauty Institut je malým kúskom raja na Zemi. Za jeho dverami na vás čaká naozajstná oáza pokoja a relaxu. Je miestom, kde každá správna žena zabudne na všetky svoje starosti a naplno si vychutná všetko, čo sa tu pre ženy ponúka. 


 

luxury glamour salon

 

Každý z nás je iný a preto máme aj odlišné potreby. V salóne Luxury Glamour Beauty Institut sa postarajú o to, aby ste odchádzali s úsmevom a radi sa sem znovu vracali. 


 

DSC 1852 DSC 1850

 

V Luxury Glamour na vás čaká profesionálny prístup a prístroje na špičkovej úrovni. Jedným z nich je prevratná novinka Emshape. Je to klenot medzi všetkými doposiaľ dostupnými estetickými strojmi a prístrojmi. Ide o geniálny prístroj, ktorý buduje svalstvo a zároveň spaľuje tuk v problematickej oblasti. 20 tisíc kontrakcií (čo sa rovná 20 tisícom "brušných sklápačiek") v priebehu 30 minút vám zaručí krásne pevné brušné svaly, ktoré uvidíte už po štyroch ošetreniach.


 

EMShape Duo right side 2

 

Emshape funguje na báze vysoko výkonnej elektromagnetickej energie, je certifikovaný, absolútne bezpečný a okrem iného dokáže pomôcť aj pri oslabených svaloch panvového dna, ktoré trápia ženy najmä po tehotenstve. V Luxury Glamour si môžete tento originálny prístroj vyskúšať na vlastnej koži. Okrem toho tu na vás čaká komplexná starostlivosť o tvár, telo, nechty a vlasy. Ak zatúžite po novom a upravenom obočí, čistej a zdravej pleti alebo si chcete dopriať masáž, ste tu správne. 


 

DSC 1828

 

IMG 20191216 152120 882Všetko pod jednou strechou, v krásnom štýlovom prostredí, pod vedením majiteľky a zároveň  profesionálnej kozmetičky, nechtovej dizajnérky a vizážistky Zuzany Remeníkovej. Pochváliť sa môže desiatkami ocenení, na svojom konte má tiež niekoľko desiatok kurzov, školení a stáží.


Vo svojom salóne sa riadi heslom "Vaša krása je naša práca!" a to platí aj v jej osobnom živote. Svoju prácu miluje, vykonáva ju naozaj svedomito a dôsledne, a ku každému klientovi pristupuje individuálne a s ohľadom na jeho potreby. Aj preto ju vyhľadávajú ženy nielen z blízkeho okolia, ale často za jej odbornými znalosťami cestujú aj zo vzdialenejších kútov. 


 

Dvere tu majú otvorené aj páni, o tom netreba ani na chvíľu pochybovať. Naopak, treba prísť a zažiť!

 

Viac informácií: www.luxuryglamour.sk

www.instagram.com/luxuryglamoursk/

 

Najnovšie zo sekcie krásaNepriatelia zdravej pleti: Alkohol

Každý z nás má svoje neresti. Niekto nedokáže odolať lahodnej čokoláde, francúzskym zákuskom alebo poriadnej talianskej pizzi, iní si zase radi...


Trendy krasa | 08.júl 2020

Manikúra a ligot: Ako kombinovať nechty ...

Detaily robia celkom, to všetci vieme. Táto poučka sa však netýka len doplnkov ako kabelky či topánky, ale aj manikúry...


Všetko o striách

Strie sú spoločne s celulitídou jedným z najčastejších problémov, ktoré trápia ženy, a to najmä v lete, kedy sa viac odhaľujeme a s tým aj odkrývame...


Trendy krasa | 06.júl 2020

Letná pedikúra: Aké farby si vybrať?

Na pedikúre si všetci dáme minimálne v lete záležať. Predsa len naše chodidlá ukazujeme svetu o čosi viac a častejšie, tak prečo im...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Katarína Kmecová: Prirodzená, no pekná. ...

Patrí medzi špičku slovenských vizážistov a za sebou má množstvo projektov aj fashion editoriálov s ...

Potrebujú vlasy SPF?

Leto už je takmer tu a aj napriek tomu, že mnoho ľudí sa nechystá vycestovať na letnú dovolenku...

How to: Samoopaľovanie

Krásne opálená pokožka si žiada svoju daň. Slnečné lúče nám síce dokážu vytvoriť krásne, bronzové te...