Kozmetický salón Luxury Glamour Beauty Institut je malým kúskom raja na Zemi. Za jeho dverami na vás čaká naozajstná oáza pokoja a relaxu. Je miestom, kde každá správna žena zabudne na všetky svoje starosti a naplno si vychutná všetko, čo sa tu pre ženy ponúka. 


 

luxury glamour salon

 

Každý z nás je iný a preto máme aj odlišné potreby. V salóne Luxury Glamour Beauty Institut sa postarajú o to, aby ste odchádzali s úsmevom a radi sa sem znovu vracali. 


 

DSC 1852 DSC 1850

 

V Luxury Glamour na vás čaká profesionálny prístup a prístroje na špičkovej úrovni. Jedným z nich je prevratná novinka Emshape. Je to klenot medzi všetkými doposiaľ dostupnými estetickými strojmi a prístrojmi. Ide o geniálny prístroj, ktorý buduje svalstvo a zároveň spaľuje tuk v problematickej oblasti. 20 tisíc kontrakcií (čo sa rovná 20 tisícom "brušných sklápačiek") v priebehu 30 minút vám zaručí krásne pevné brušné svaly, ktoré uvidíte už po štyroch ošetreniach.


 

EMShape Duo right side 2

 

Emshape funguje na báze vysoko výkonnej elektromagnetickej energie, je certifikovaný, absolútne bezpečný a okrem iného dokáže pomôcť aj pri oslabených svaloch panvového dna, ktoré trápia ženy najmä po tehotenstve. V Luxury Glamour si môžete tento originálny prístroj vyskúšať na vlastnej koži. Okrem toho tu na vás čaká komplexná starostlivosť o tvár, telo, nechty a vlasy. Ak zatúžite po novom a upravenom obočí, čistej a zdravej pleti alebo si chcete dopriať masáž, ste tu správne. 


 

DSC 1828

 

IMG 20191216 152120 882Všetko pod jednou strechou, v krásnom štýlovom prostredí, pod vedením majiteľky a zároveň  profesionálnej kozmetičky, nechtovej dizajnérky a vizážistky Zuzany Remeníkovej. Pochváliť sa môže desiatkami ocenení, na svojom konte má tiež niekoľko desiatok kurzov, školení a stáží.


Vo svojom salóne sa riadi heslom "Vaša krása je naša práca!" a to platí aj v jej osobnom živote. Svoju prácu miluje, vykonáva ju naozaj svedomito a dôsledne, a ku každému klientovi pristupuje individuálne a s ohľadom na jeho potreby. Aj preto ju vyhľadávajú ženy nielen z blízkeho okolia, ale často za jej odbornými znalosťami cestujú aj zo vzdialenejších kútov. 


 

Dvere tu majú otvorené aj páni, o tom netreba ani na chvíľu pochybovať. Naopak, treba prísť a zažiť!

 

Viac informácií: www.luxuryglamour.sk

www.instagram.com/luxuryglamoursk/

 

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 09.apr 2020

Ako cvičiť v čase pandémie?

Keď sme pred necelým mesiacom začali s izoláciou, zrejme nikto nepredpokladal, že do fitka či na hodinu jógy sa tak...


Trendy krasa | 09.apr 2020

Jarné beauty trendy

Líčite sa aj počas karantény alebo ste si s tým dali na čas pokoj? Nech už to máte akokoľvek, pripravili sme...


Trendy krasa | 08.apr 2020

Staroveké beauty tajomstvá, ktoré platia...

V modernej kozmetike nájdeme množstvo nových ingrediencií, ktoré vznikli starostlivým testovaním v laboratóriách. Avšak v ďalekej minulosti neboli takéto vymoženosti a ľudia si museli...


Šport a fitness | 06.apr 2020

Kurkumín je vzácne prírodné antibiotikum...

Poznáte korenie kurkuma? Používa sa najmä v indickej kuchyni, má silno oranžovú farbu a keď sa ho dotknete, tak máte oranžovo žlté...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Ako móda pomáha v boji s koronavírom

Ak nás niečo toto obdobie poznačené pandémiou naučilo, tak minimálne to, že si musíme viac pomáhať a...

Čítanie do karantény

Ešte ubehlo len pár dní od začiatku prísnych opatrení v našich končinách, no mnohí z nás už teraz po...

LVMH bude vyrábať dezinfekciu francúzsky...

Skupina LVMH, ktorá zastrešuje značky ako Christian Dior, Givenchy či Guerlain oznámila, že od 16.ma...