Nový rok začíname prírodnou novinkou.Predstavujeme konečné riešenie pre vyváženú pleť: zmes vysoko účinných rastlinných zložiek a klinických "smart" ingrediencií, ktoré pleť vyživujú, obnovujú jej optimálnu vyváženosť a posilňujú obranné mechanizmy, čím ju chránia pred vplyvom stresorov a predčasným starnutím.

 

title

 

 

Najnovšia kolekcia od IMAGE SKINCARE ORMEDIC prináša nový pohľad na silu čistých, klinicky pokročilých zložiek. Ich základom je zmes certifikovných organických výťažkov vybraných tak, aby pleť vyživovali, upokojili a chránili. Obsahujú hroznovú vodu obohatenú o minerály, výťažky aloe vera a ďalšie rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú udržať optimálnu vyváženosť pokožky. Prípravky sa vyhýbajú nepotrebným ingredienciám, ktoré obvykle vyvolávajú precitlivené reakcie, ako napríklad: parabény, sulfáty, ftaláty, polyetylénglykoly či triklosan. Zloženie je zamerané na vyváženosť pH -teda kľúčový faktor pre zachovanie krehkej ochrannej bariéry pokožky, a na ochranu pred vplyvom škodlivých znečisťujúcich látok a toxínov.Začnite a ukončite deň s najjemnejšou a zároveň najobľúbenejšou čistiacou emulziou Ormedic balancing facial cleanser. Jej čistiaca sila je síce výrazná, no nečistoty a celodenné nánosy z prostredia odstraňuje s jemnosťou a ohľadom na pleť. Zloženie s kyselinou hyalurónovou hydratuje citlivú pleť a pomáha obnoviť jej rovnováhu.

 

190722 Image G Cleanser

 

 

Vyhrajte nad zašednutosťou vďka gélovému peelingu ORMEDIC BALANCING GEL POLISHER. Kombinácia fyzického, enzymatického a AHA peelingu odbúrava odumreté bunky pokožky bez drsného oškrabávania, pleť zanecháva hebkú, čistú a sviežu.

 

190722 Image W Polisher

 

 

Vyzbrojte svoju pleť multi-aktívnym sérom. ORMEDIC BALANCING ANTIOXIDANT SERUM poskytuje nevyhnutnú starostlivosť, účinkuje ako každodenná ochrana pleti voči účinkom stresorov, znečistenia a vysušujúcim prvkom prostredia. Je obohatené o vysoko činné antioxidanty a vitamíny, ktoré pleť vyživujú a chránia.

 

190722 Image G Serum

 

 

Svieži a žiarivý vzhľad má pôvod pod makeup-om. Zamatový krém ORMEDIC BALANCING BIOPEPTID CREME pleti dodáva vlahu a peptidy s jedinečným rozjasňujúcim efektom, ktoré zabezpečujú jednotný a rovnomerný tón pleti.

 

190722 Image W Bio Peptide

 

Viac než 15 rokov spolupracuje IMAGE Skincare bok po boku s odborníkmi na starostlivosť o pleť, aby zaručili, že ich produkty sú overené a skutočné účinné. Objavte celú kolekciu ORMEDIC a prečitajte si viac o filozofii spoločnosti na stránke www.imageskincare.sk.

 

Najnovšie zo sekcie krásaNiacínamid: Tajomstvo bezchybnej pleti?

Ak sa aspoň trochu zaujímate o kozmetiku a moderné aktívne látky, o niacínamide ste už určite počuli. Po kyseline hyalurónovej, vitamíne C či...


Starostlivosť o pokožku počas zimy s koz...

Mráz, vietor, chladný vzduch - počas niektorých zimných mesiacov sa takýmto poveternostným vplyvom nevyhneme. Ak však zvolíme pre svoju pleť...


Ako správne upraviť nechty doma?

V tomto období sa mnoho zarytých manikúrových maniačok muselo vynájsť a upraviť si nechty v domácom prostredí. Niektoré si na to tak zvykli...


Bakuchiol: Prírodná alternatíva retinolu

Retinol sa v poslednom období stal doslova svätým grálom anti-ageingu, ale aj pri riešení rôznych kožných problémov ako akné. Napriek tomu...


Naše tipy

Trendy šaty do moderných šatníkov

Prehupli sme sa do nového roku, s ktorými prichádza niekoľko nových trendov, niektoré však pret...

Ako sa starať o odfarbené blond vlasy?

Žiarivá blond farba vlasov sa nedá vytvoriť lusknutím prstov. Každý, kto si odfarbovaním prešiel vie...

Fitness trendy na rok 2021

Ak by sme mali vybrať jeden pozitívny dopad pandémie, určite by to bol rozkvet športu. Mnohých nás t...