Nový rok začíname prírodnou novinkou.Predstavujeme konečné riešenie pre vyváženú pleť: zmes vysoko účinných rastlinných zložiek a klinických "smart" ingrediencií, ktoré pleť vyživujú, obnovujú jej optimálnu vyváženosť a posilňujú obranné mechanizmy, čím ju chránia pred vplyvom stresorov a predčasným starnutím.

 

title

 

 

Najnovšia kolekcia od IMAGE SKINCARE ORMEDIC prináša nový pohľad na silu čistých, klinicky pokročilých zložiek. Ich základom je zmes certifikovných organických výťažkov vybraných tak, aby pleť vyživovali, upokojili a chránili. Obsahujú hroznovú vodu obohatenú o minerály, výťažky aloe vera a ďalšie rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú udržať optimálnu vyváženosť pokožky. Prípravky sa vyhýbajú nepotrebným ingredienciám, ktoré obvykle vyvolávajú precitlivené reakcie, ako napríklad: parabény, sulfáty, ftaláty, polyetylénglykoly či triklosan. Zloženie je zamerané na vyváženosť pH -teda kľúčový faktor pre zachovanie krehkej ochrannej bariéry pokožky, a na ochranu pred vplyvom škodlivých znečisťujúcich látok a toxínov.Začnite a ukončite deň s najjemnejšou a zároveň najobľúbenejšou čistiacou emulziou Ormedic balancing facial cleanser. Jej čistiaca sila je síce výrazná, no nečistoty a celodenné nánosy z prostredia odstraňuje s jemnosťou a ohľadom na pleť. Zloženie s kyselinou hyalurónovou hydratuje citlivú pleť a pomáha obnoviť jej rovnováhu.

 

190722 Image G Cleanser

 

 

Vyhrajte nad zašednutosťou vďka gélovému peelingu ORMEDIC BALANCING GEL POLISHER. Kombinácia fyzického, enzymatického a AHA peelingu odbúrava odumreté bunky pokožky bez drsného oškrabávania, pleť zanecháva hebkú, čistú a sviežu.

 

190722 Image W Polisher

 

 

Vyzbrojte svoju pleť multi-aktívnym sérom. ORMEDIC BALANCING ANTIOXIDANT SERUM poskytuje nevyhnutnú starostlivosť, účinkuje ako každodenná ochrana pleti voči účinkom stresorov, znečistenia a vysušujúcim prvkom prostredia. Je obohatené o vysoko činné antioxidanty a vitamíny, ktoré pleť vyživujú a chránia.

 

190722 Image G Serum

 

 

Svieži a žiarivý vzhľad má pôvod pod makeup-om. Zamatový krém ORMEDIC BALANCING BIOPEPTID CREME pleti dodáva vlahu a peptidy s jedinečným rozjasňujúcim efektom, ktoré zabezpečujú jednotný a rovnomerný tón pleti.

 

190722 Image W Bio Peptide

 

Viac než 15 rokov spolupracuje IMAGE Skincare bok po boku s odborníkmi na starostlivosť o pleť, aby zaručili, že ich produkty sú overené a skutočné účinné. Objavte celú kolekciu ORMEDIC a prečitajte si viac o filozofii spoločnosti na stránke www.imageskincare.sk.

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 27.máj 2020

Vlasové doplnky na jar a leto

Ako okamžite oživiť akýkoľvek účes bez toho, aby ste sa trápili zdĺhavými úpravami a náročnými procesmi? Niekedy spravia obrovský rozdiel práve...


Aké sú benefity marulového oleja?

Ponuka beauty produktov je v dnešnej dobe taká bohatá a pestrá, že niekedy je ťažké sa v nej zorientovať. Napríklad s takými beauty olejmi...


Trendy krasa | 23.máj 2020

Manikúrové trendy na jar 2020

Jarné trendy v manikúre sa nesú do veľkej miery na vlne prirodzenosti. Na svoje si však prídu aj milovníčky minimalizmu aj...


AM-PM Beauty s Naty Kerny

Každá sme iná, máme odlišné problém aj rôzne typy pleti. To, čo vyhovuje jednej, nemusí druhej. Preto sme sa rozhodli...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...