Nový rok začíname prírodnou novinkou.Predstavujeme konečné riešenie pre vyváženú pleť: zmes vysoko účinných rastlinných zložiek a klinických "smart" ingrediencií, ktoré pleť vyživujú, obnovujú jej optimálnu vyváženosť a posilňujú obranné mechanizmy, čím ju chránia pred vplyvom stresorov a predčasným starnutím.

 

title

 

 

Najnovšia kolekcia od IMAGE SKINCARE ORMEDIC prináša nový pohľad na silu čistých, klinicky pokročilých zložiek. Ich základom je zmes certifikovných organických výťažkov vybraných tak, aby pleť vyživovali, upokojili a chránili. Obsahujú hroznovú vodu obohatenú o minerály, výťažky aloe vera a ďalšie rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú udržať optimálnu vyváženosť pokožky. Prípravky sa vyhýbajú nepotrebným ingredienciám, ktoré obvykle vyvolávajú precitlivené reakcie, ako napríklad: parabény, sulfáty, ftaláty, polyetylénglykoly či triklosan. Zloženie je zamerané na vyváženosť pH -teda kľúčový faktor pre zachovanie krehkej ochrannej bariéry pokožky, a na ochranu pred vplyvom škodlivých znečisťujúcich látok a toxínov.Začnite a ukončite deň s najjemnejšou a zároveň najobľúbenejšou čistiacou emulziou Ormedic balancing facial cleanser. Jej čistiaca sila je síce výrazná, no nečistoty a celodenné nánosy z prostredia odstraňuje s jemnosťou a ohľadom na pleť. Zloženie s kyselinou hyalurónovou hydratuje citlivú pleť a pomáha obnoviť jej rovnováhu.

 

190722 Image G Cleanser

 

 

Vyhrajte nad zašednutosťou vďka gélovému peelingu ORMEDIC BALANCING GEL POLISHER. Kombinácia fyzického, enzymatického a AHA peelingu odbúrava odumreté bunky pokožky bez drsného oškrabávania, pleť zanecháva hebkú, čistú a sviežu.

 

190722 Image W Polisher

 

 

Vyzbrojte svoju pleť multi-aktívnym sérom. ORMEDIC BALANCING ANTIOXIDANT SERUM poskytuje nevyhnutnú starostlivosť, účinkuje ako každodenná ochrana pleti voči účinkom stresorov, znečistenia a vysušujúcim prvkom prostredia. Je obohatené o vysoko činné antioxidanty a vitamíny, ktoré pleť vyživujú a chránia.

 

190722 Image G Serum

 

 

Svieži a žiarivý vzhľad má pôvod pod makeup-om. Zamatový krém ORMEDIC BALANCING BIOPEPTID CREME pleti dodáva vlahu a peptidy s jedinečným rozjasňujúcim efektom, ktoré zabezpečujú jednotný a rovnomerný tón pleti.

 

190722 Image W Bio Peptide

 

Viac než 15 rokov spolupracuje IMAGE Skincare bok po boku s odborníkmi na starostlivosť o pleť, aby zaručili, že ich produkty sú overené a skutočné účinné. Objavte celú kolekciu ORMEDIC a prečitajte si viac o filozofii spoločnosti na stránke www.imageskincare.sk.

 

Najnovšie zo sekcie krásaAnti-ageing pre telo

O anti-ageing starostlivosti sa hovorí veľa a často. Takmer vždy je to však v súvislosti s tvárou. Vrásky, pigmentové škvrny...


Vlasy | 28.jan 2020

Účesová inšpirácia z prehliadkového móla

Počas Týždňov módy je vizáž relatívne prehliadanou záležitosťou. Väčšinu pozornosti totiž na seba strhávajú samotné dizajnérske kúsky, ktorým sú prehliadky...


Dávate telu čo potrebuje? A čo tak dopln...

Kľúčom k dlhému a hlavne kvalitnému životu je pestrá strava, dostatok pohybu a správny príjem všetkých pre telo potrebných látok...


Trendy krasa | 26.jan 2020

Manikúrová inšpirácia z Instagramu

Hľadáte aj vy manikúrovú inšpiráciu na Instagrame? Pokiaľ sledujete niektoré z najpopulárnejších nechtových dizajnérok, určite ste mohli postrehnúť niekoľko trendov, ktorým...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...