Blíži sa čas v roku, keď nakupujeme najviac a zároveň čas, keď svojim blízkym chceme dopriať pôžitok. Možno ho trochu doprajete aj sebe (rozhodne vás za to nebudeme súdiť). Darujte krásnu pleť s dômyselne zostavenými a žiadanými kolekciami IMAGE SKINCARE.

 

 

title

 


Pri nedostatku spánku BEAUTY SLEEP COLLECTION

Využite samoopravné procesy pleti naplno! Sada Beauty Sleep Collection prináša rutinu pre dokonalú hydratáciu a výživu počas noci, zatiaľ čo hodvábne jemná maska zintenzívňuje účinky výdatného spánku na kvalitu pleti. Antioxidanty, vitamíny a kyselina hyalurónová vám umožnia prebudiť sa so sviežou a žiarivou pleťou.

 

 

image 2

 

 

Pre najnáročnejších RENEWING RITUAL COLLECTION

Kompletný režim rannej a večernej starostlivosti s našimi najpredávanejšími prípravkami pre žiarivú a sviežu pleť. Sada Renewing Ritual Collection obsahuje niektoré z našich najobľúbenejších zložiek, ktoré prinášajú rýchly a trvácny účinok. Pleť rozjasňujú, spevňujú a vypínajú.

 

 

image 3

 

 

Pre vaše obľúbené ranné vtáča REVITALIZE COLLECTION

Toto základné trio na každodenné použitie robí rána a aj večere o niečo jasnejšími. Dokonalý režim pre doplnenie živín a vlhkosti dehydratovanej pleti. Sada Revitalize Collection obsahuje čistiacu emulziu, sérum a očný gél. Výrobky sú plné vysoko účinných zložiek, antioxidantov a vitamínu C, vyživujú a prebúdzajú mdlú pleť.

 

 

image 4

 

Váš image je náš image

IMAGE Skincare® je značka klinickej kozmetiky, ktorá vychádza z časom overených aktívnych a smart botanických zložiek. Inovujú účinné látky, kombinujú prelomové technológie a zložky s prirodzeným účinkom, ktoré preukázateľne podporujú viditeľné dlhodobé zdravie pokožky. Produkty sú nielen dôkladne pripravované, sú predovšetkým efektívne, pokiaľ ide o dosahovanie skutočných výsledkov.

 

Viac informácií: https://www.imageskincare.sk/

 

Najnovšie zo sekcie krásaNajväčšie beauty mýty

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy sú všetky potrebné informácie jednoducho vygoogliteľné a overiteľné, mnoho z nás verí mnohým beauty mýtom...


Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opaľovania, ale každodennej starostlivosti...


Trendy krasa | 16.jan 2020

Ako zabrániť lámavosti nechtov?

Ktorá žena by nesnívala o upravených, krásnych nechtoch? Zatiaľ čo každá z nás má inú predstavu o tom, čo krásne...


Tóner vs astringentná voda: Aký je medzi...

V kozmetike a starostlivosti o pleť sa trendy menia veľmi často. Raz to je 11-kroková kórejská rutina a inokedy zase minimalistická 3-kroková. Na čo...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...