Vitamín C je významným antioxidantom, ktorý je prospešný pre organizmus ako podpora imunitného systému, odďaľuje starnutie buniek, je dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorému vďačíme za zdravé kosti, chrupavky i pokožku.

 

title

 

Laboratória Vitabrid dokázali v aplikácií a stabilizácii vitamínu C obrovský technologický pokrok. Vitamín sa v produkte Viatabrid C12 Face Brightening dokáže vpraviť do najhlbších vrstiev pokožky, kde sa postupne uvoľňuje až po dobu 12 hodín.

Produkt obsahuje 25 - 32 % účinného vitamínu C. Má vynikajúce účinky pre zdravie pleti, ochraňuje ju proti starnutiu, vyhladzuje vrásky, pôsobí preventívne proti vzniku a pri odstraňovaní pigmentových škvŕn, pomáha predchádzať vzniku akné a pomáha liečiť aknóznu pleť.

Kozmetická a liečebná novinka Vitabrid C12 FACE Brightening Powder je vo forme prášku. Pred samotnou aplikáciou sa nádobka potrasie, aby sa premiešali všetky jej zložky. Následne sa nasype do dlane malé množstvo produktu a zmieša sa s pleťovým krémom, gélom alebo sérom. Používa sa pravidelne na vyčistenú pokožku ráno a večer.

vitabridc 3

 

Okrem prášku, ktorý sa aplikuje priamo do vášho obľúbeného denného a nočného krému sa technológia Vitabrid C12 vyskytuje v ďalšej širokej škále produktov na ošetrenie pleti i vlasov.

V ponuke sú masky na tvár s účinkom vyhladenia vrások, hĺbkovej hydratácie, rozžiarenia pleti i tvorby kolagénu. Samozrejmosťou sú krémy na tvár a očné okolie i prípravky pre problematickú aknóznu pleť.

 

vitabridc 2

 

V oblasti vlasovej kozmetiky sú produkty Vitabrid C12 obohatené o zinok, vitamín E a kyselinu salicylovú. Produkty podporujú rast vlasov, ich spevnenie, prevenciu proti vypadávaniu, vlasy sú lesklé a zdravé.

 

vitabridc 4

 

Kozmetické prípravky Vitabrid C12 si obľúbili aj mnohé celebrity a módne ikony, napríklad speváčka Madona, herečka Jennifer Aniston a slovenská speváčka Mária Čírová.

Viac informácií: www.vitabridc.sk

Najnovšie zo sekcie krásaPodvihnúť a vyplniť!

Hovoríme o prsiach. Prsia majú tendenciu klesať k zemi. Je to prirodzený stav, ktorý je spôsobený “tromi G” - Genetikou...


Darujte pokoj, radosť a krásnu pleť

Blíži sa čas v roku, keď nakupujeme najviac a zároveň čas, keď svojim blízkym chceme dopriať pôžitok. Možno ho trochu...


Šport a fitness | 08.dec 2019

Aké sú benefity kryoterapie?

Dnes v mene krásy existuje množstvo procedúr, zákrokov či aktivít, ktoré majú zaručiť mladšiu pleť, pevnejšie telo, či zdravší organizmus. Kryoterapia...


Prvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...