Vitamín C je významným antioxidantom, ktorý je prospešný pre organizmus ako podpora imunitného systému, odďaľuje starnutie buniek, je dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorému vďačíme za zdravé kosti, chrupavky i pokožku.

 

title

 

Laboratória Vitabrid dokázali v aplikácií a stabilizácii vitamínu C obrovský technologický pokrok. Vitamín sa v produkte Viatabrid C12 Face Brightening dokáže vpraviť do najhlbších vrstiev pokožky, kde sa postupne uvoľňuje až po dobu 12 hodín.

Produkt obsahuje 25 - 32 % účinného vitamínu C. Má vynikajúce účinky pre zdravie pleti, ochraňuje ju proti starnutiu, vyhladzuje vrásky, pôsobí preventívne proti vzniku a pri odstraňovaní pigmentových škvŕn, pomáha predchádzať vzniku akné a pomáha liečiť aknóznu pleť.

Kozmetická a liečebná novinka Vitabrid C12 FACE Brightening Powder je vo forme prášku. Pred samotnou aplikáciou sa nádobka potrasie, aby sa premiešali všetky jej zložky. Následne sa nasype do dlane malé množstvo produktu a zmieša sa s pleťovým krémom, gélom alebo sérom. Používa sa pravidelne na vyčistenú pokožku ráno a večer.

vitabridc 3

 

Okrem prášku, ktorý sa aplikuje priamo do vášho obľúbeného denného a nočného krému sa technológia Vitabrid C12 vyskytuje v ďalšej širokej škále produktov na ošetrenie pleti i vlasov.

V ponuke sú masky na tvár s účinkom vyhladenia vrások, hĺbkovej hydratácie, rozžiarenia pleti i tvorby kolagénu. Samozrejmosťou sú krémy na tvár a očné okolie i prípravky pre problematickú aknóznu pleť.

 

vitabridc 2

 

V oblasti vlasovej kozmetiky sú produkty Vitabrid C12 obohatené o zinok, vitamín E a kyselinu salicylovú. Produkty podporujú rast vlasov, ich spevnenie, prevenciu proti vypadávaniu, vlasy sú lesklé a zdravé.

 

vitabridc 4

 

Kozmetické prípravky Vitabrid C12 si obľúbili aj mnohé celebrity a módne ikony, napríklad speváčka Madona, herečka Jennifer Aniston a slovenská speváčka Mária Čírová.

Viac informácií: www.vitabridc.sk

Najnovšie zo sekcie krása



Dávate telu čo potrebuje? A čo tak dopln...

Kľúčom k dlhému a hlavne kvalitnému životu je pestrá strava, dostatok pohybu a správny príjem všetkých pre telo potrebných látok...


Trendy krasa | 26.jan 2020

Manikúrová inšpirácia z Instagramu

Hľadáte aj vy manikúrovú inšpiráciu na Instagrame? Pokiaľ sledujete niektoré z najpopulárnejších nechtových dizajnérok, určite ste mohli postrehnúť niekoľko trendov, ktorým...


Vlasy | 26.jan 2020

Konský chvost na 7 spôsobov

Konský chvost je veľmi vďačný, jednoduchý a praktický účes, po ktorom mnohé z nás siahajú počas #badhairday. Niekedy však začne nudiť a vtedy...


Nie je balzam, ako balzam

Zima je náročné obdobie pre celý organizmus, pod veľkým stresom je aj náš najväčší organ- koža, ktorá je viac-menej najviac...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...