Vitamín C je významným antioxidantom, ktorý je prospešný pre organizmus ako podpora imunitného systému, odďaľuje starnutie buniek, je dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorému vďačíme za zdravé kosti, chrupavky i pokožku.

 

title

 

Laboratória Vitabrid dokázali v aplikácií a stabilizácii vitamínu C obrovský technologický pokrok. Vitamín sa v produkte Viatabrid C12 Face Brightening dokáže vpraviť do najhlbších vrstiev pokožky, kde sa postupne uvoľňuje až po dobu 12 hodín.

Produkt obsahuje 25 - 32 % účinného vitamínu C. Má vynikajúce účinky pre zdravie pleti, ochraňuje ju proti starnutiu, vyhladzuje vrásky, pôsobí preventívne proti vzniku a pri odstraňovaní pigmentových škvŕn, pomáha predchádzať vzniku akné a pomáha liečiť aknóznu pleť.

Kozmetická a liečebná novinka Vitabrid C12 FACE Brightening Powder je vo forme prášku. Pred samotnou aplikáciou sa nádobka potrasie, aby sa premiešali všetky jej zložky. Následne sa nasype do dlane malé množstvo produktu a zmieša sa s pleťovým krémom, gélom alebo sérom. Používa sa pravidelne na vyčistenú pokožku ráno a večer.

vitabridc 3

 

Okrem prášku, ktorý sa aplikuje priamo do vášho obľúbeného denného a nočného krému sa technológia Vitabrid C12 vyskytuje v ďalšej širokej škále produktov na ošetrenie pleti i vlasov.

V ponuke sú masky na tvár s účinkom vyhladenia vrások, hĺbkovej hydratácie, rozžiarenia pleti i tvorby kolagénu. Samozrejmosťou sú krémy na tvár a očné okolie i prípravky pre problematickú aknóznu pleť.

 

vitabridc 2

 

V oblasti vlasovej kozmetiky sú produkty Vitabrid C12 obohatené o zinok, vitamín E a kyselinu salicylovú. Produkty podporujú rast vlasov, ich spevnenie, prevenciu proti vypadávaniu, vlasy sú lesklé a zdravé.

 

vitabridc 4

 

Kozmetické prípravky Vitabrid C12 si obľúbili aj mnohé celebrity a módne ikony, napríklad speváčka Madona, herečka Jennifer Aniston a slovenská speváčka Mária Čírová.

Viac informácií: www.vitabridc.sk

Najnovšie zo sekcie krásaAlfa Omega opaľovania

Darmo budete mať pokožku ako rodená Brazílčanka, ak sa budete vystavovať nadmernému slneniu, koledujete si o poriadny problém. Zdravotný aj...


SVETLO pre vašu pleť

Odpoveďou na každý problém pokožky je pravidelná starostlivosť. Nejde však iba o kozmetické produkty, ktoré používate ale aj o to...


Joanna Czech: Facialistka svetových cele...

V salóne svetoznámej odborníčky na pleť nenájdete žiadne lasery ani botox. Charakteristickým prvkom Joanniných procedúr je jej legendárna masáž tváre...


Objav zo Srí Lanky

Luxusná prírodná kozmetika SPA CEYLON je odpoveďou na všetky otázky. Je krásna, účinná, prírodná, 100 % vegetariánska a v súlade...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...