Od júla 2019 sa na našom trhu objavila originálna kozmetika DEVANA HUNTER. Je vyrábaná na Slovensku a má viacero jedinečných vlastností. Špeciálne produkty prírodnej kozmetiky Devana Hunter sú rastlinného pôvodu, a zaraďujú sa do kategórie vegetariánskej a vegánskej kozmetiky. Vyrábané sú prírodne a tiež s absolútnym ohľadom na prírodu.

 

devana

 

Rovnako ako pôvod a postup výroby jednotlivých produktov, je aj ich využitie zamerané na priateľov prírody, ľudí, ktorí v prírode pracujú, pôsobia i trávia svoj voľný čas. Kozmetika Devana Hunter je unisexová, teda určená pre obidve pohlavia a vhodná aj pre deti a mladých ľudí.

 

devana 2  devana 3

 

Všetky kozmetické produkty majú jemnú prírodnú vôňu, s vhodne kombinovaným zložením esenciálnych olejov, určených na elimináciu alebo potlačenie ľudského potu. Pre ľudí, ktorí prefererujú absenciu voňavých aróm sú v ponuke aj účinné produkty bez vône.

V ponuke portfólia kozmetických výrobkov môžete nájsť ručne vyrábané mydlá, sprchové gély, balzamy, hydratačný krém, šampóny, repelenty i univerzálne gély. To všetko v podobe jednotlivých produktov i lákavých darčekových sád.

 

devana 4  devana 5

 

Výrobcovia kozmetiky neustále pracujú na vývoji nových produktov a už od januára budúceho roku obohatia sortiment o zubnú pastu, kúpeľovú soľ, krém po holení a bambucké maslo.

Kozmetika je ideálnym darčekom pre poľovníkov, rybárov, turistov, športovcov i ľudí, ktorým záleží na tom, z čoho a ako sa kozmetika, ktorú používajú vyrába.

Viac informácii na e-shope: www.devanahunter.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaAlfa Omega opaľovania

Darmo budete mať pokožku ako rodená Brazílčanka, ak sa budete vystavovať nadmernému slneniu, koledujete si o poriadny problém. Zdravotný aj...


SVETLO pre vašu pleť

Odpoveďou na každý problém pokožky je pravidelná starostlivosť. Nejde však iba o kozmetické produkty, ktoré používate ale aj o to...


Joanna Czech: Facialistka svetových cele...

V salóne svetoznámej odborníčky na pleť nenájdete žiadne lasery ani botox. Charakteristickým prvkom Joanniných procedúr je jej legendárna masáž tváre...


Objav zo Srí Lanky

Luxusná prírodná kozmetika SPA CEYLON je odpoveďou na všetky otázky. Je krásna, účinná, prírodná, 100 % vegetariánska a v súlade...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...