Od júla 2019 sa na našom trhu objavila originálna kozmetika DEVANA HUNTER. Je vyrábaná na Slovensku a má viacero jedinečných vlastností. Špeciálne produkty prírodnej kozmetiky Devana Hunter sú rastlinného pôvodu, a zaraďujú sa do kategórie vegetariánskej a vegánskej kozmetiky. Vyrábané sú prírodne a tiež s absolútnym ohľadom na prírodu.

 

devana

 

Rovnako ako pôvod a postup výroby jednotlivých produktov, je aj ich využitie zamerané na priateľov prírody, ľudí, ktorí v prírode pracujú, pôsobia i trávia svoj voľný čas. Kozmetika Devana Hunter je unisexová, teda určená pre obidve pohlavia a vhodná aj pre deti a mladých ľudí.

 

devana 2  devana 3

 

Všetky kozmetické produkty majú jemnú prírodnú vôňu, s vhodne kombinovaným zložením esenciálnych olejov, určených na elimináciu alebo potlačenie ľudského potu. Pre ľudí, ktorí prefererujú absenciu voňavých aróm sú v ponuke aj účinné produkty bez vône.

V ponuke portfólia kozmetických výrobkov môžete nájsť ručne vyrábané mydlá, sprchové gély, balzamy, hydratačný krém, šampóny, repelenty i univerzálne gély. To všetko v podobe jednotlivých produktov i lákavých darčekových sád.

 

devana 4  devana 5

 

Výrobcovia kozmetiky neustále pracujú na vývoji nových produktov a už od januára budúceho roku obohatia sortiment o zubnú pastu, kúpeľovú soľ, krém po holení a bambucké maslo.

Kozmetika je ideálnym darčekom pre poľovníkov, rybárov, turistov, športovcov i ľudí, ktorým záleží na tom, z čoho a ako sa kozmetika, ktorú používajú vyrába.

Viac informácii na e-shope: www.devanahunter.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 21.jan 2020

Najpopulárnejšia diéta roka: SIRT Diet

Rok sa ešte ani poriadne nerozbehol, no my sme si istí, že táto diéta bude najpopulárnejšou. Prečo? Odporúča vám jesť...


Líčenie | 21.jan 2020

Hermés uvádza novú líniu rúžov

Luxusný módny dom Hermés už minulý rok oznámil svoju ambíciu vstúpiť na beauty trh a teraz sa nám naskytol prvý...


Líčenie | 21.jan 2020

Fotografické duo Mert & Marcus pripravil...

Značka luxusnej kozmetiky Lancôme minulý rok predstavila unikátnu kolekciu v spolupráci s Chiarou Ferragni a teraz k tomu pridávajú ďalšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojili...


Najväčšie beauty mýty

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy sú všetky potrebné informácie jednoducho vygoogliteľné a overiteľné, mnoho z nás verí mnohým beauty mýtom...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...