Od júla 2019 sa na našom trhu objavila originálna kozmetika DEVANA HUNTER. Je vyrábaná na Slovensku a má viacero jedinečných vlastností. Špeciálne produkty prírodnej kozmetiky Devana Hunter sú rastlinného pôvodu, a zaraďujú sa do kategórie vegetariánskej a vegánskej kozmetiky. Vyrábané sú prírodne a tiež s absolútnym ohľadom na prírodu.

 

devana

 

Rovnako ako pôvod a postup výroby jednotlivých produktov, je aj ich využitie zamerané na priateľov prírody, ľudí, ktorí v prírode pracujú, pôsobia i trávia svoj voľný čas. Kozmetika Devana Hunter je unisexová, teda určená pre obidve pohlavia a vhodná aj pre deti a mladých ľudí.

 

devana 2  devana 3

 

Všetky kozmetické produkty majú jemnú prírodnú vôňu, s vhodne kombinovaným zložením esenciálnych olejov, určených na elimináciu alebo potlačenie ľudského potu. Pre ľudí, ktorí prefererujú absenciu voňavých aróm sú v ponuke aj účinné produkty bez vône.

V ponuke portfólia kozmetických výrobkov môžete nájsť ručne vyrábané mydlá, sprchové gély, balzamy, hydratačný krém, šampóny, repelenty i univerzálne gély. To všetko v podobe jednotlivých produktov i lákavých darčekových sád.

 

devana 4  devana 5

 

Výrobcovia kozmetiky neustále pracujú na vývoji nových produktov a už od januára budúceho roku obohatia sortiment o zubnú pastu, kúpeľovú soľ, krém po holení a bambucké maslo.

Kozmetika je ideálnym darčekom pre poľovníkov, rybárov, turistov, športovcov i ľudí, ktorým záleží na tom, z čoho a ako sa kozmetika, ktorú používajú vyrába.

Viac informácii na e-shope: www.devanahunter.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaPodvihnúť a vyplniť!

Hovoríme o prsiach. Prsia majú tendenciu klesať k zemi. Je to prirodzený stav, ktorý je spôsobený “tromi G” - Genetikou...


Darujte pokoj, radosť a krásnu pleť

Blíži sa čas v roku, keď nakupujeme najviac a zároveň čas, keď svojim blízkym chceme dopriať pôžitok. Možno ho trochu...


Šport a fitness | 08.dec 2019

Aké sú benefity kryoterapie?

Dnes v mene krásy existuje množstvo procedúr, zákrokov či aktivít, ktoré majú zaručiť mladšiu pleť, pevnejšie telo, či zdravší organizmus. Kryoterapia...


Prvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...