Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami produktov sa skrývajú vysoko efektívne séra, ktorých výsledky si všimnete nielen vy, ale aj vaše okolie. Majú len jeden háčik, keď vyskúšate jedno, onedlho budete chcieť všetky.   

title@smartbeauty.sk

 

 

Copper Amino Isolate Serum2Copper Amino Isolate Serum 2 : 1 (v skratke CAIS)


NIOD odporúča toto peptidové sérum ako prvé, ktorým by ste mali začať. Peptidy fungujú na pleť ako taký všestranný „naprávač“. Pomáhajú jej lepšie sa vyrovnať sa s následkami, keď trpí pôsobením slnečného žiarenia, znečisteného životného prostredia, teplom, chladom či všetkými možnými procedúrami, ktoré podstupujeme. Výsledkom bude zlepšenie textúry pleti, tónu pleti a nerovnomernej pigmentácie, zmenšenie pórov a obnovenie mladistvého zdravého jasu pleti. 

 

 

 

Multi Molecular HyaluroMulti Molecular Hyaluronic Complex (v skratke MMHC)


Každá pleť potrebuje hydratovať a toto sérum je absolútna bomba. Do pleti „prepašuje“ až 15 foriem kyseliny hyalurónovej s rôznymi veľkosťami molekúl, vďaka čomu jej poskytne veľmi intenzívnu hydratáciu. Výsledky na pleti budete vidieť hneď, pleť bude jemnejšia na dotyk, bez šupiniek a bude pôsobiť mladším a sviežejším dojmom.  

 

 

 

 

Photography Fluid Opacity 12 Photography Fluid, Opacity 12 % (v skratke PF)


Najpredávanejším NIOD produktom je bezpochyby toto bezfarebné fluidum, vďaka ktorému bude vaša pleť vyzerať ako po 24-hodinovom spánku. Pôsobí na pleť ako skutočný fotografický filter, ktorý za pár sekúnd pretransformuje pleť do bezchybného stavu. Pleť bude po aplikácii odrážať svetlo tak, aby vyzerala zjednotene a pôsobila zdravším rozjasneným tónom. 

 

 

 

 

Fractioned eye contour concentrateFractionated Eye Contour Concentrate (v skratke FECC)


Ak potrebujete riešiť vačky pod očami, tmavé kruhy okolo očných kontúr, opuchnuté oči alebo stratu elasticity očného okolia, siahnite po tomto hyperkoncentrovanom sére, ktoré kombinuje až 28 klinických technológií s peptidmi a kyselinou hyalurónovou. Stačiť vám bude jedna kvapka na obidve oči.  

 

 

NIOD produkty predáva v Česku a na Slovensku e-shop www.beautysecret.sk

Najnovšie zo sekcie krásaNajväčšie beauty mýty

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy sú všetky potrebné informácie jednoducho vygoogliteľné a overiteľné, mnoho z nás verí mnohým beauty mýtom...


Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opaľovania, ale každodennej starostlivosti...


Trendy krasa | 16.jan 2020

Ako zabrániť lámavosti nechtov?

Ktorá žena by nesnívala o upravených, krásnych nechtoch? Zatiaľ čo každá z nás má inú predstavu o tom, čo krásne...


Tóner vs astringentná voda: Aký je medzi...

V kozmetike a starostlivosti o pleť sa trendy menia veľmi často. Raz to je 11-kroková kórejská rutina a inokedy zase minimalistická 3-kroková. Na čo...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...