Zima je obdobie náročné pre naše telo po zdravotnej stránke aj po tej estetickej. Naše telo si jednoducho žiada väčšiu pozornosť a viac starostlivosti. Ideálne preto je, zveriť sa do rúk odborníkov. V Chironax Medicentrum vám poradia ako zlepšiť svoj vzhľad a podporiť zdravie.

 

title

 

 

Chironax Medicentrum už 20 rokov poskytuje lekárske služby pre každého, kto má záujem zlepšiť svoj vzhľad a revitalizovať telo. Zima je navyše ideálne obdobie, kedy sa vrhnúť do skrášľovacích procedúr či estetických zákrokov, ktoré je ideálne vykonávať v období s minimálnym slnečným žiarením.

Pre problematickú pleť

Mladá pleť síce ešte nemusí pociťovať príznaky starnutia, no môže mať iné problémy vo forme nečistôt a nedokonalostí. Potrebné je teda zachovávať zdravie pokožky a jej prirodzenosť, ktorú dosiahnete stabilizujúcim čistením a dermabráziou v kombinácii s laserom. Pri ošetreniach sa využívajú produkty značky REVIDERM v spojení s metódami, ktoré umožňujú hlboké prenikanie účinných látok.

 

potenieUnavená pleť

V strednom veku sa začínajú objavovať známky starnutia, ale aj vonkajších vplyvov prostredia. V tomto prípade je ideálne siahnuť po ráznejšom prístupe a ísť napríklad do procedúry akou je fotorejuvenizácia, ktorá sa postará o celkové omladenie pleti. Pokožka po ošetrení nadobúda zdravý a zrevitalizovaný vzhľad bez akýchkoľvek vedľajších prejavov.

 

Zrelá pleť

O trvalé výsledky pre zrelú pleť sa postarajú intenzívnejšie zásahy do pokožky, akými sú aplikácia vstrebateľných a nevstrebateľných implantátov vrátane kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu a kolagénových výplní. Pri týchto ošetreniach je možné výrazne korigovať vzhľad a v niektorých prípadoch aj zdravotné problémy. Rozsiahle omladenie pokožky tváre a dekoltu dosiahnete vďaka eCO2 laser, ktorý vám prinavráti mladistvý vzhľad. Ak ste sa však rozhodli pre zákrok s maximálnou životnosťou, pomôžu vám šikovné ruky plastického chirurga.

 

Niečo pre každého

Odstraňovanie chĺpkov, kožných výrastkov, ale aj rozšírených žiliek je takisto vhodné odstrániť práve teraz. Odstraňujú sa laserom, ktorý absolútne nepoškodzuje pokožku.

 

Celú ponuku služieb nájdete na www.medicentrumchironax.sk

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 16.feb 2019

Beauty trendy z NYFW

Extra dlhé riasy, zamatové stuhy vo vlasoch a perly na nechtoch. Toto všetko a ešte omnoho viac priniesol newyorský Týždeň módy. Terakota, Cushnie Matné...


Najzaujímavejšie beauty pomôcky

Ak chcete posunúť svoju beauty rutinu na nový level, nebudú vám stačiť tie najlepšie séra, najdrahšie masky ani zázračné olejčeky...


Vlasy | 12.feb 2019

Drdoly na každú príležitosť

Drdoly sú veľmi vďačným riešením nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj počas bežných dní. Dajú sa totiž nastajlovať do rôznych...


Čo sú to PHA kyseliny?

Zatiaľ čo minulý rok bol v prípade kozmetických kyselín prelomový, venoval sa základným typom- AHA a BHA. Tento rok však prichádzajú na...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...