Zima je obdobie náročné pre naše telo po zdravotnej stránke aj po tej estetickej. Naše telo si jednoducho žiada väčšiu pozornosť a viac starostlivosti. Ideálne preto je, zveriť sa do rúk odborníkov. V Chironax Medicentrum vám poradia ako zlepšiť svoj vzhľad a podporiť zdravie.

 

title

 

 

Chironax Medicentrum už 20 rokov poskytuje lekárske služby pre každého, kto má záujem zlepšiť svoj vzhľad a revitalizovať telo. Zima je navyše ideálne obdobie, kedy sa vrhnúť do skrášľovacích procedúr či estetických zákrokov, ktoré je ideálne vykonávať v období s minimálnym slnečným žiarením.

Pre problematickú pleť

Mladá pleť síce ešte nemusí pociťovať príznaky starnutia, no môže mať iné problémy vo forme nečistôt a nedokonalostí. Potrebné je teda zachovávať zdravie pokožky a jej prirodzenosť, ktorú dosiahnete stabilizujúcim čistením a dermabráziou v kombinácii s laserom. Pri ošetreniach sa využívajú produkty značky REVIDERM v spojení s metódami, ktoré umožňujú hlboké prenikanie účinných látok.

 

potenieUnavená pleť

V strednom veku sa začínajú objavovať známky starnutia, ale aj vonkajších vplyvov prostredia. V tomto prípade je ideálne siahnuť po ráznejšom prístupe a ísť napríklad do procedúry akou je fotorejuvenizácia, ktorá sa postará o celkové omladenie pleti. Pokožka po ošetrení nadobúda zdravý a zrevitalizovaný vzhľad bez akýchkoľvek vedľajších prejavov.

 

Zrelá pleť

O trvalé výsledky pre zrelú pleť sa postarajú intenzívnejšie zásahy do pokožky, akými sú aplikácia vstrebateľných a nevstrebateľných implantátov vrátane kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu a kolagénových výplní. Pri týchto ošetreniach je možné výrazne korigovať vzhľad a v niektorých prípadoch aj zdravotné problémy. Rozsiahle omladenie pokožky tváre a dekoltu dosiahnete vďaka eCO2 laser, ktorý vám prinavráti mladistvý vzhľad. Ak ste sa však rozhodli pre zákrok s maximálnou životnosťou, pomôžu vám šikovné ruky plastického chirurga.

 

Niečo pre každého

Odstraňovanie chĺpkov, kožných výrastkov, ale aj rozšírených žiliek je takisto vhodné odstrániť práve teraz. Odstraňujú sa laserom, ktorý absolútne nepoškodzuje pokožku.

 

Celú ponuku služieb nájdete na www.medicentrumchironax.sk

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.apr 2019

Sephora a Moschino vytvorili kozmetickú ...

Pred dvoma rokmi sa predajca kozmetiky Sephora spojil so značkou Moschino, s ktorou vytvorili spoločnú kolekciu. Teraz sa opäť spojili...


Líčenie | 16.apr 2019

Natankujte na čerpacej stanici YSL Beaut...

Nájsť uprostred americkej púšte čerpaciu stanicu je celkom náročné, no táto, ktorá vyrástla v Palm Desert počas letného festivalu Coachella je...


Ako začať s kyselinami v kozmetike?

Veľa sa o nich hovorí, no stále v nich má väčšina z nás zmätok. Hovoríme o kozmetických kyselinách, ktoré nám sľubujú takmer zázračné výsledky...


Líčenie | 12.apr 2019

Festivalové líčenie inšpirované módnymi ...

Predpokladali by ste, že na prehliadkovom móle nájdete toľko inšpirácie aj na festivalové líčenie? My sme ho našli a tieto...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...