Zima je obdobie náročné pre naše telo po zdravotnej stránke aj po tej estetickej. Naše telo si jednoducho žiada väčšiu pozornosť a viac starostlivosti. Ideálne preto je, zveriť sa do rúk odborníkov. V Chironax Medicentrum vám poradia ako zlepšiť svoj vzhľad a podporiť zdravie.

 

title

 

 

Chironax Medicentrum už 20 rokov poskytuje lekárske služby pre každého, kto má záujem zlepšiť svoj vzhľad a revitalizovať telo. Zima je navyše ideálne obdobie, kedy sa vrhnúť do skrášľovacích procedúr či estetických zákrokov, ktoré je ideálne vykonávať v období s minimálnym slnečným žiarením.

Pre problematickú pleť

Mladá pleť síce ešte nemusí pociťovať príznaky starnutia, no môže mať iné problémy vo forme nečistôt a nedokonalostí. Potrebné je teda zachovávať zdravie pokožky a jej prirodzenosť, ktorú dosiahnete stabilizujúcim čistením a dermabráziou v kombinácii s laserom. Pri ošetreniach sa využívajú produkty značky REVIDERM v spojení s metódami, ktoré umožňujú hlboké prenikanie účinných látok.

 

potenieUnavená pleť

V strednom veku sa začínajú objavovať známky starnutia, ale aj vonkajších vplyvov prostredia. V tomto prípade je ideálne siahnuť po ráznejšom prístupe a ísť napríklad do procedúry akou je fotorejuvenizácia, ktorá sa postará o celkové omladenie pleti. Pokožka po ošetrení nadobúda zdravý a zrevitalizovaný vzhľad bez akýchkoľvek vedľajších prejavov.

 

Zrelá pleť

O trvalé výsledky pre zrelú pleť sa postarajú intenzívnejšie zásahy do pokožky, akými sú aplikácia vstrebateľných a nevstrebateľných implantátov vrátane kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu a kolagénových výplní. Pri týchto ošetreniach je možné výrazne korigovať vzhľad a v niektorých prípadoch aj zdravotné problémy. Rozsiahle omladenie pokožky tváre a dekoltu dosiahnete vďaka eCO2 laser, ktorý vám prinavráti mladistvý vzhľad. Ak ste sa však rozhodli pre zákrok s maximálnou životnosťou, pomôžu vám šikovné ruky plastického chirurga.

 

Niečo pre každého

Odstraňovanie chĺpkov, kožných výrastkov, ale aj rozšírených žiliek je takisto vhodné odstrániť práve teraz. Odstraňujú sa laserom, ktorý absolútne nepoškodzuje pokožku.

 

Celú ponuku služieb nájdete na www.medicentrumchironax.sk

Najnovšie zo sekcie krásaKtorý fototyp ste a aké SPF potrebujete?

Vedeli ste, že až 50% Európaniek vo veku 15-25 rokov sa opaľuje bez použitia opaľovacieho krému so SPF? Niektoré dokonca...


Sila prírody v kozmetike

Aj napriek tomu, že moderná kozmetika ponúka najnovšie inovácie a technológie, množstvo z nás sa vracia k základom, ktoré ponúka sama príroda. Práve...


Ako sa správne opaľovať?

Pokiaľ ste si mysleli, že neexistuje správne a nesprávne opaľovanie, vyvedieme vás z omylu. Počas leta je nevyhnutné chrániť pokožku pred silnými...


Trendy krasa | 15.júl 2019

Letná manikúra inšpirovaná Týždňami Módy

Niekedy stačí jediný detail, ktorý vyzdvihne outfit a celkovú vizáž. Tým detailom môžu byť aj vaše nechty, ktoré sú dokonalou čerešničkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...