Beauty priemysel napreduje míľovými krokmi o čom svedčia neustále pribúdajúce technologické novinky. Ktoré nás prekvapili hneď od začiatku roka?

 

Foreo UFO

Každá beauty maniačka sa už určite stretla so zariadeniami značky Foreo. Táto novinka však premieňa starostlivosť o pokožku na 80-sekundový rituál. Úplne nahrádza masky a okrem toho ponúka LED terapiu, kryoterapiu a sonické impulzy, vďaka čomu prenikajú látky hlboko do pokožky.

 

title

 

 

NuBody Skin-Toning Device

Konečne nástroj na domáce použitie, ktorý nám pomôže s tónovamím. Mikro elektrické impulzy zapezpečujú svalové kontrakcie, vďaka čomu nielen vyhladzuje pokožku, ale aj spevňuje svlastvo.

1

 

 

Neutrogena Skin360

Maličká násadka na smartfóny dokáže dokonale zanalyzovať stav vašej pokožky- jej hydratáciu, tvorbu vrások či veľkosť pórov a následne odporučí vhodný produkt.

 

2

 

 

Philips VisaPure

Čistiace kefky na pleť tu už síce boli, no táto je inovovaná a vylepšená. Má až 20-tisíc štetín, ktoré prenikajú hlboko do pórov, kde ich perfektne vyčistia. Okrem toho má prídavné hlavice, ktoré jednoducho vyčistia pleť v okolí nosa a ďalšiu relaxačnú-masážnu hlavicu.

3

 

 

HoMedics Beauty Duo

Maličké zariadenie, ktoré využíva teplotu na aktiváciu a zefektívnenie kozmetických prípravkov akými sú séra, hydratačné krémy či liečivé oleje. Takisto dokonale uvoľňuje pokožku, čím ideálne prispieva k relaxácii.

5

 

 

ReVive Poof Acne

Ak vás dokáže vystresovať aj tá najmenšia vyrážka, tento malý prírstroj je pre vás. Vďaka svetelnej LED terapii sa postará o zneškodnenie akejkoľvek nedokonalosti, od čiernych až po biele bodky. Dokáže ich zneškodniť už v úplných zárodkoch.

6

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krása5 beauty trikov so sódou bikarbónou

Kto by povedal, že sóda bikarbóna dokáže pomôcť aj mimo kuchyne? Našli sme jej 5 využití, ktoré vám pomôžu pri...


Domáca arómaterapia

Sila vône je známa už veľmi dlhú dobu, prečo si teda nenamiešať vonné zmesi podľa vlastných požiadaviek a preferencií?  


Trendy krasa | 10.aug 2018

Zrkadlá prepojené s technológiou

Určite uznáte, že pri líčení veľmi záleží na svetle aj na type zrkadla. Vďaka kombinácií správneho osvetlenia a praktického zrkadla...


Beauty tipy do letných horúčav

Aj napriek tomu, že milujeme leto, niekedy nám dá zabrať. Ako sa však vysporiadať s horúčavami a stále vyzerať upravene?...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...