Každý z nás, viac či menej, podľahne vianočnej atmosfére, ktorá by sa nezaobišla bez poriadnej dávky jedla či drinkov. Ak ste sa však už výnimočného jedla nasýtili a teraz by ste privítali aspoň menšiu očistu, pomôžeme vám.

 

detox

 

 

1.Voda

Nahraďte kofeín, alkohol, bublinkové a sladené nápoje za čistú vodu. Vypite jej tak veľa ako len zvládnete a minerály dopĺňajte sodíkovými tabletami. Váš systém spolu s vodou doslova spláchne všetky škodlivé elementy, ktoré sa vo vašom tele nahromadili a tak urýchlite návrat do bežného života, dodáte telu aj mysli energiu.

 

2.Detox

Počas svaitkov hojnosti stte zaťažili nielen žalúdok, ale aj pečeň. Toxíny, ktoré sa v nej nahromadili vám jednoducho pomôže poraziť zelený čaj, ktorý zlepšuje funkciu čriev aj pečene. Je plný antioxodantov.

 

3. Vitamín C

Perfektným doplnkom popri čaji a vode je aj vitamín C, ktorý vám nielen navráti žiarivú pleť, ale pomáha zápasiť s toxínmi a voľnými radikálmi.

 

4. Potraviny

Opäť zaraďte do svojho jedálnička zdravé potraviny, medzi ktorými by nemala chýbať zelenina a ovocie. Brkolica, artičoky či grapefruit sú ideálnymi zložkami zdrvého jedálnička.

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 17.júl 2018

5 x vrkoče

Zapletené vlasy sú ideálnym účesom do letného počasia. Nielenže sú zárukou toho, že všetko ostane na svojom mieste za každého...


Šport a fitness | 15.júl 2018

Začnite deň správne!

Aj napriek tomu, že sa v lete zobúdzame do zväčša slnečného a príjemného rána, nie vždy to ide z postele...


Šport a fitness | 14.júl 2018

Sila bylín v modernom svete

Aj napriek zdravému životnému štýlu náš organizmus z času na čas neodolá tlaku moderného sveta a stresu, ktorý so sebou...


Ako liečiť spálenú pokožku?

Pravdepodobne každý sa už stretol so spálenou pokožkou. Môže za to nedostatočná aplikácia opaľovacích prípravkov, alebo jednoducho nevedomosť. Ako si...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Plavkové trendy podľa Kim Kardashian

Kim Kardashian je priekopníčkou v plavkovej móde. Je známe svojim odvážnym štýlom, ktorý častokrát v...

Ako sa obliecť na pool party?

Leto sa nezaobíde bez štýlových pool parties! Pokiaľ sa žiadnu nechystáte zorganizovať, určite budet...

Najlepšie plážové kluby na svete

Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej d...