Takmer každý z nás aspoň raz vyskúšal Indulonu. Klasika, ktorá má miesto v našich domovoch už dekády si neustále udržiava základňu fanúšikov aj popri extrémne silnej konkurencii. V našej redakcii sme sa rozhodli otestovať 3 typy Indulony a zistiť, čo stojí za jej pretrvávajúcim úspechom.

 

indulona

 

 

P1400565Modrá Indulona je vykúpením pre každého, kto zápasí s vysušenou pokožkou. Poskytuje okamžitú úľavu od svrbenia a štípania, ktoré sprevádzajú popraskanú pokožku. V našej redakcii zožala úspech aj v prípade doplnkovej liečby ekzémov.

Nechtíková Indulona je na rozdiel od modrej menej mastná, vstrebáva sa veľmi rýchlo a nezanecháva pocit mastnoty. My ju každodenne nosíme v kabelke ako rýchlu pomoc, a najlepšie na nej je, že vás vôbec neobmedzuje pri práci. Pridajte k tomu jemnučkú, no veľmi príjemnú vôňu a dostanete favorita na každý deň.

Posledným otestovaným typom bola kamilková Indulona. Zázračná kamilka je známa svojimi upokojujúcimi účinkami, preto niet divu, že je ako stvorená na citlivú pokožku. Po dlhodobejšom používaní kamilkovej Indulony sme v redakcii zaznamenali zmeny na pokožke, ktorá má sklony s začervenaniu a podráždeniu. Kvalita pokožky sa zlepšila a takisto je aj odolnejšia.

Indulona je dostupná, no pritom účinná, každý si dokáže v ponuke vybrať to, čo jeho pokožka potrebuje. To je zrejme tajomstvom Indulony. Niekedy totiž nepotrebujete hľadať drahé alternatívy, ale jednoduché riešenia.

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 16.sep 2018

Brandon Maxwell vytvoril kolekciu pre M...

Dizajnér Brandon Maxwell predstavil prvú kolekciu dekoratívnej kozmetiky, ktorú vytvoril pre značku M.A.C. počas svojej prehliadky v rámci NYFW. Je...


Trendy krasa | 15.sep 2018

Nechtové trendy na NYFW

Aké beauty trendy nám odhalil NYFW? V prípade nechtového dizajnu sa vraj môžeme tešiť na letné klasiky ako fuksiové tóny...


Trendy krasa | 12.sep 2018

Kolekcia Bobbi Brown x Ulla Johnson

Značky Ulla Johnson a Bobbi Brown oznámili spoluprácu na beauty projekte, ktorý by sa mal dostať na trh na jar...


Líčenie | 05.sep 2018

Nahliadnite do kolekcie L’Oréal x Isabel...

Keď značky L’Oréal a Isabel Marant oznámili spoluprácu, všetci sme nedočkavo čakali, ako bude kolekcia vyzerať. Nastal však deň, kedy bol...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...