Športovci vo vašom okolí sa majú na čo tešiť! Našli sme totiž množstvo štýlových a zároveň funkčných kúskov, z ktorých budú perfektné vianočné darčeky!

title

 

 

Domáci Coach Netatamo

Inteligentné zariadenie, ktoré dokáže vyhodnotiť stav ovzdušia v danej miestnosti. Presne vám povie, akú vlhkosť máte v izbe, koľko prachu v nej je a pomôže nastaviť správnu teplotu. Stačí ho pripojiť k smartfónu a Netatamo vyhodnotí, či je prostredie u vás doma zdravé.

1

 

 

Ruksak Sweaty Betty

Športové tašky nezvyknú byť štýlové. Avšak značka Sweaty Betty pochopila, že moderné ženy jednoducho potrebujú moderný prístup. Vytvorila preto tento štýlový ruksak, do ktorého sa vám zmestia veci na celý deň, od pracovného laptopu až po večernú hodinu jógy.

2

 

 

Set športových pomôcok Reebok

Ak by ste mali kúpiť len jednu vec, mal by to byť tento set. Poskytujú totiž obrovskú versatilitu využitia. Obsahuje odporové gumy pre rôzne záťaže ako aj rôzne rukoväte. Je ideálny na cvičenie

3

 

 

Karimatka Tiger Lily

Pomôcky na cvičenie už dnes nie sú obyčajné a nevzhľadné. Dôkazom toho je aj táto veselá karimatka na jógu, pilates či meditáciu.

4

 

 

Slúchadlá BANG & OLUFSEN Beoplay H4

Každý, kto sa venuje športu vie, že nie je nič lepšie ako bezdrôtové slúchadlá. Tie od firmy Bang & Olufsen sú navyše extrémne štýlové a nabité vydržia až 19 hodín.

5

 

 

Inteligentné hodinky Apple Nike+

Nie sú smartwatch ako smartwach. Apple Watch v edícii Nike+ potešia všetkých bežcov a športovcov. Okrem integrovanej aplikácie Nike Run Club disponujú aj možnosťou trénovania podľa elitných koučov. K dispozícii máte viac ako 180 bezplatných tréningov.

6

 

 

Native Sister Calm Set

Regenerácia je neodmysliteľnou súčasťou každého fyzického aj psychického výkonu. Doprajte športovcom vo svojom okolí tento upokojujúci box obsahujúci relaxačnú levanduľovú hmlu, kamilkový čaj a meditačnú knihu.

7 

 

 

Arómaterapia Neom Organics Wellbeing Pod

Toto je budúcnosť arómaterapie. Stačí stlačiť gombík a miestnosť zaplaví vôňa, ktorá vám pomôže zaspať, alebo vás naopak nabudí, či upokojí.

8

 

 

Hydratačný monitor Ulla Lagoon

Pokiaľ viete o niekom vo svojom okolí, kto podceňuje hydratáciu, darujte mu tento inteligentný doplnok. Po upevnení na fľašu sleduje, koľko vody vypijete a svetlom vás upozorní na nedostatočný príjem tekutín. Hydratácia je dôležitá či pri športe, ale j v bežný pracovný deň.

9

 

 

Hmla Sport FX Time Out Face

Moderný doba sa prispôsobuje novým požiadavkám. Takto vznikajú inovatívne kozmetické produkty, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre využitie pri športe. Jedným z nich je aj táto hmla, ktorá sa dá využiť ako fixátor make-upu pred športom alebo ako rýchla, osviežujúca regenerácia po športe.

10

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaUmenie samoopaľovania

Väčšina z nás celú zimu čaká na to, kedy sa vráti teplé počasie a slnečné dni. Keď nám jar a leto ukážu...


Líčenie | 20.máj 2019

Najlepšia vizáž na Cannes Film Festival

Cannes Film Festival je dokonalým zdrojom inšpirácie z módneho aj beauty hľadiska. Rôznorodé pohľady na krásu, hairstyling aj líčenie sa pretavili...


Lagom: Škandinávska starostlivosť o pleť

Škandinávia je po celom svete známa svojim minimalistickým prístupom zrejme ku všetkému od dizajnu, interiérom až po módu. Preto sa...


Trendy krasa | 15.máj 2019

Carine Roitfeld má vlastnú značku parfum...

Jedna z najväčších módnych ikon súčasnosti, bývalá módna redaktorka a úspešná podnikateľka, vytvorila vlastnú značku parfumov. Carine považuje vôňu za doplnok, ktorý...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...