Športovci vo vašom okolí sa majú na čo tešiť! Našli sme totiž množstvo štýlových a zároveň funkčných kúskov, z ktorých budú perfektné vianočné darčeky!

title

 

 

Domáci Coach Netatamo

Inteligentné zariadenie, ktoré dokáže vyhodnotiť stav ovzdušia v danej miestnosti. Presne vám povie, akú vlhkosť máte v izbe, koľko prachu v nej je a pomôže nastaviť správnu teplotu. Stačí ho pripojiť k smartfónu a Netatamo vyhodnotí, či je prostredie u vás doma zdravé.

1

 

 

Ruksak Sweaty Betty

Športové tašky nezvyknú byť štýlové. Avšak značka Sweaty Betty pochopila, že moderné ženy jednoducho potrebujú moderný prístup. Vytvorila preto tento štýlový ruksak, do ktorého sa vám zmestia veci na celý deň, od pracovného laptopu až po večernú hodinu jógy.

2

 

 

Set športových pomôcok Reebok

Ak by ste mali kúpiť len jednu vec, mal by to byť tento set. Poskytujú totiž obrovskú versatilitu využitia. Obsahuje odporové gumy pre rôzne záťaže ako aj rôzne rukoväte. Je ideálny na cvičenie

3

 

 

Karimatka Tiger Lily

Pomôcky na cvičenie už dnes nie sú obyčajné a nevzhľadné. Dôkazom toho je aj táto veselá karimatka na jógu, pilates či meditáciu.

4

 

 

Slúchadlá BANG & OLUFSEN Beoplay H4

Každý, kto sa venuje športu vie, že nie je nič lepšie ako bezdrôtové slúchadlá. Tie od firmy Bang & Olufsen sú navyše extrémne štýlové a nabité vydržia až 19 hodín.

5

 

 

Inteligentné hodinky Apple Nike+

Nie sú smartwatch ako smartwach. Apple Watch v edícii Nike+ potešia všetkých bežcov a športovcov. Okrem integrovanej aplikácie Nike Run Club disponujú aj možnosťou trénovania podľa elitných koučov. K dispozícii máte viac ako 180 bezplatných tréningov.

6

 

 

Native Sister Calm Set

Regenerácia je neodmysliteľnou súčasťou každého fyzického aj psychického výkonu. Doprajte športovcom vo svojom okolí tento upokojujúci box obsahujúci relaxačnú levanduľovú hmlu, kamilkový čaj a meditačnú knihu.

7 

 

 

Arómaterapia Neom Organics Wellbeing Pod

Toto je budúcnosť arómaterapie. Stačí stlačiť gombík a miestnosť zaplaví vôňa, ktorá vám pomôže zaspať, alebo vás naopak nabudí, či upokojí.

8

 

 

Hydratačný monitor Ulla Lagoon

Pokiaľ viete o niekom vo svojom okolí, kto podceňuje hydratáciu, darujte mu tento inteligentný doplnok. Po upevnení na fľašu sleduje, koľko vody vypijete a svetlom vás upozorní na nedostatočný príjem tekutín. Hydratácia je dôležitá či pri športe, ale j v bežný pracovný deň.

9

 

 

Hmla Sport FX Time Out Face

Moderný doba sa prispôsobuje novým požiadavkám. Takto vznikajú inovatívne kozmetické produkty, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre využitie pri športe. Jedným z nich je aj táto hmla, ktorá sa dá využiť ako fixátor make-upu pred športom alebo ako rýchla, osviežujúca regenerácia po športe.

10

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 22.mar 2019

Hermés uvedie líniu luxusnej kozmetiky

Značka Hermés oficiálne oznámila, že do roku 2020 plánuje uviesť líniu luxusnej starostlivosti a dekoratívnej kozmetiky. Produkty sa vyvíjajú v rámci spoločnosti...


Trendy krasa | 22.mar 2019

Natetujte si vôňu na telo

Amkiri nie je len ďalšia kozmetická značka na trhu. Je to unikátny koncept prepájajúci rôzne zmysly do úplne nového produktu...


Ako sa starať o obočie?

Kto by netúžil po obočí a lá Cara Delevingne alebo Lily Colins? A to najmä teraz, v dobe, kedy výrazné...


Trendy krasa | 15.mar 2019

Kozmetická kolekcia inšpirovaná street a...

Značka MAC Cosmetics sa spojila so street umelcom a sochárom eL Seed. V limitovanej edícii nájdete rúže, očné tiene, kozmetické štetce, rozjasňovač...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...