Športovci vo vašom okolí sa majú na čo tešiť! Našli sme totiž množstvo štýlových a zároveň funkčných kúskov, z ktorých budú perfektné vianočné darčeky!

title

 

 

Domáci Coach Netatamo

Inteligentné zariadenie, ktoré dokáže vyhodnotiť stav ovzdušia v danej miestnosti. Presne vám povie, akú vlhkosť máte v izbe, koľko prachu v nej je a pomôže nastaviť správnu teplotu. Stačí ho pripojiť k smartfónu a Netatamo vyhodnotí, či je prostredie u vás doma zdravé.

1

 

 

Ruksak Sweaty Betty

Športové tašky nezvyknú byť štýlové. Avšak značka Sweaty Betty pochopila, že moderné ženy jednoducho potrebujú moderný prístup. Vytvorila preto tento štýlový ruksak, do ktorého sa vám zmestia veci na celý deň, od pracovného laptopu až po večernú hodinu jógy.

2

 

 

Set športových pomôcok Reebok

Ak by ste mali kúpiť len jednu vec, mal by to byť tento set. Poskytujú totiž obrovskú versatilitu využitia. Obsahuje odporové gumy pre rôzne záťaže ako aj rôzne rukoväte. Je ideálny na cvičenie

3

 

 

Karimatka Tiger Lily

Pomôcky na cvičenie už dnes nie sú obyčajné a nevzhľadné. Dôkazom toho je aj táto veselá karimatka na jógu, pilates či meditáciu.

4

 

 

Slúchadlá BANG & OLUFSEN Beoplay H4

Každý, kto sa venuje športu vie, že nie je nič lepšie ako bezdrôtové slúchadlá. Tie od firmy Bang & Olufsen sú navyše extrémne štýlové a nabité vydržia až 19 hodín.

5

 

 

Inteligentné hodinky Apple Nike+

Nie sú smartwatch ako smartwach. Apple Watch v edícii Nike+ potešia všetkých bežcov a športovcov. Okrem integrovanej aplikácie Nike Run Club disponujú aj možnosťou trénovania podľa elitných koučov. K dispozícii máte viac ako 180 bezplatných tréningov.

6

 

 

Native Sister Calm Set

Regenerácia je neodmysliteľnou súčasťou každého fyzického aj psychického výkonu. Doprajte športovcom vo svojom okolí tento upokojujúci box obsahujúci relaxačnú levanduľovú hmlu, kamilkový čaj a meditačnú knihu.

7 

 

 

Arómaterapia Neom Organics Wellbeing Pod

Toto je budúcnosť arómaterapie. Stačí stlačiť gombík a miestnosť zaplaví vôňa, ktorá vám pomôže zaspať, alebo vás naopak nabudí, či upokojí.

8

 

 

Hydratačný monitor Ulla Lagoon

Pokiaľ viete o niekom vo svojom okolí, kto podceňuje hydratáciu, darujte mu tento inteligentný doplnok. Po upevnení na fľašu sleduje, koľko vody vypijete a svetlom vás upozorní na nedostatočný príjem tekutín. Hydratácia je dôležitá či pri športe, ale j v bežný pracovný deň.

9

 

 

Hmla Sport FX Time Out Face

Moderný doba sa prispôsobuje novým požiadavkám. Takto vznikajú inovatívne kozmetické produkty, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre využitie pri športe. Jedným z nich je aj táto hmla, ktorá sa dá využiť ako fixátor make-upu pred športom alebo ako rýchla, osviežujúca regenerácia po športe.

10

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 15.júl 2019

Letná manikúra inšpirovaná Týždňami Módy

Niekedy stačí jediný detail, ktorý vyzdvihne outfit a celkovú vizáž. Tým detailom môžu byť aj vaše nechty, ktoré sú dokonalou čerešničkou...


Ako si udržať opálenie?

Každý kto v lete naháňa bronzovú pokožku bude určite súhlasiť, že zachovať si opálenie je ešte ťažšie ako jeho nadobudnutie. Ako...


Aký vplyv má životný štýl na zdravie a k...

Životný štýl má obrovský vplyv na naše celkové zdravie. Odráža sa samozrejme aj na stave pleti a jej vzhľade. Ktoré zlozvyky...


Ako sa starať o pleť v lete?

Potrebuje naša pleť iný prístup v lete a iný v zime? Odpoveď je jednoznačná- potrebuje! Každé ročné obdobie jej totiž...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...