Každý má tú svoju predstavu o svojej vysnívanej postave. Či už túžite po vyrysovaných svaloch, zhodení pár nadbytočných kíl, alebo budovaní zdravého a silného tela, vždy je ten správny čas začať. Pokiaľ neviete ako na to, obráťte sa na odborníka. Pomôže vám v tom Ladislav “Jankowitch” Jankovič.

 

title

 


Ako to začalo?

Ladislav sa fitnessu začal venovať vo svojich 16 rokoch, kedy svoju cestu začal vďaka nemeckým fitness časopisom a cvičením v domácom prostredí. Jeho nadšenie pre tento šport dotiahol do takej miery, že si neskôr stroje na cvičenie začal sám vyrábať a v 18 rokoch už začal profesionálne súťažiť v juniorskej kategórii federácie IFBB. O dva roky na to však už pracoval v inom odvetví. Zdravotné dôvody ho však opäť priviedli na jeho fitness cestu, zmenil jedalníček a vrátil sa k posilňovaniu. Dnes je vo svojich 44 rokoch je považovaný za profesionála vo svojom odbore na Slovensku aj v zahraničí a mnohí ľudia k nemu vzhliadajú ako ku vzoru.

 

Picture1

 

Výživa ako alfa a omega

Základom fitnessu, ale aj zdravého organizmu je výživa. Správna strava dokáže riešiť nielen estetické, ale aj psychické a iné zdravotné problémy. Ladislav práve preto kladie dôraz práve na túto stránku pri tvarovaní postavy a dosahovaní vysnívaných cieľov. V priebehu 8 rokov pomohol v osobnej praxi viac ako 3000 klientom, ktorí vďaka jeho expertíze zhodili tisíce kilogramov, ale zbavili sa aj rôznych zdravotných ťažkostí.

 

3

 

Avšak aj správna životospráva či diéta sa vyvíjajú. Podliehajú nielen nárokom životného štýlu a dobe, v ktorej žijeme, ale aj najnovším výskumom či technológiám. Ladislav preto kladie dôraz na informácie a vzdelávanie. Len nedávno sa vrátil z medzinárodnej konferencie vo Washingtone, ktorá sa venovala ketogénnej diéte. Odborníci predstavili najnovšie trendy v rôznych typoch diét vrátane populárnej nízkosacharidovej diéte či v zaujímavom intermittent fastingu, ktorý zase kladie dôraz na časovanie jedál. Nezabúda však na individuálny prístup a osobité potreby každého klienta, ktorému pripravuje jedalníček na mieru.

 

4

 

Fit za 90 dní

Fit za 90 dní, to znie veľmi lákavo a vôbec nie nereálne. S najnovším projektom, ktorý Ladislav vytvoril, môžete aj vy o tri mesiace úplne premeniť svoju postavu alebo zásadne zmeniť svoju životosprávu. Program Fit za 90 dni poskytuje presné poradenstvo na vysokej úrovni avšak jednoduchou formou. Oveľa viac klientom tak pomôže začať cestu za svojim ideálom.

 

5

 

Fit za 90 dní: https://fitza90dni.sk/

Viac na : http://www.jankowitch.com/

Instagram: @jankowitch_ndtv

Facebook: @jankowitch.official

Najnovšie zo sekcie krásaUmenie samoopaľovania

Väčšina z nás celú zimu čaká na to, kedy sa vráti teplé počasie a slnečné dni. Keď nám jar a leto ukážu...


Líčenie | 20.máj 2019

Najlepšia vizáž na Cannes Film Festival

Cannes Film Festival je dokonalým zdrojom inšpirácie z módneho aj beauty hľadiska. Rôznorodé pohľady na krásu, hairstyling aj líčenie sa pretavili...


Lagom: Škandinávska starostlivosť o pleť

Škandinávia je po celom svete známa svojim minimalistickým prístupom zrejme ku všetkému od dizajnu, interiérom až po módu. Preto sa...


Trendy krasa | 15.máj 2019

Carine Roitfeld má vlastnú značku parfum...

Jedna z najväčších módnych ikon súčasnosti, bývalá módna redaktorka a úspešná podnikateľka, vytvorila vlastnú značku parfumov. Carine považuje vôňu za doplnok, ktorý...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...