Každý má tú svoju predstavu o svojej vysnívanej postave. Či už túžite po vyrysovaných svaloch, zhodení pár nadbytočných kíl, alebo budovaní zdravého a silného tela, vždy je ten správny čas začať. Pokiaľ neviete ako na to, obráťte sa na odborníka. Pomôže vám v tom Ladislav “Jankowitch” Jankovič.

 

title

 


Ako to začalo?

Ladislav sa fitnessu začal venovať vo svojich 16 rokoch, kedy svoju cestu začal vďaka nemeckým fitness časopisom a cvičením v domácom prostredí. Jeho nadšenie pre tento šport dotiahol do takej miery, že si neskôr stroje na cvičenie začal sám vyrábať a v 18 rokoch už začal profesionálne súťažiť v juniorskej kategórii federácie IFBB. O dva roky na to však už pracoval v inom odvetví. Zdravotné dôvody ho však opäť priviedli na jeho fitness cestu, zmenil jedalníček a vrátil sa k posilňovaniu. Dnes je vo svojich 44 rokoch je považovaný za profesionála vo svojom odbore na Slovensku aj v zahraničí a mnohí ľudia k nemu vzhliadajú ako ku vzoru.

 

Picture1

 

Výživa ako alfa a omega

Základom fitnessu, ale aj zdravého organizmu je výživa. Správna strava dokáže riešiť nielen estetické, ale aj psychické a iné zdravotné problémy. Ladislav práve preto kladie dôraz práve na túto stránku pri tvarovaní postavy a dosahovaní vysnívaných cieľov. V priebehu 8 rokov pomohol v osobnej praxi viac ako 3000 klientom, ktorí vďaka jeho expertíze zhodili tisíce kilogramov, ale zbavili sa aj rôznych zdravotných ťažkostí.

 

3

 

Avšak aj správna životospráva či diéta sa vyvíjajú. Podliehajú nielen nárokom životného štýlu a dobe, v ktorej žijeme, ale aj najnovším výskumom či technológiám. Ladislav preto kladie dôraz na informácie a vzdelávanie. Len nedávno sa vrátil z medzinárodnej konferencie vo Washingtone, ktorá sa venovala ketogénnej diéte. Odborníci predstavili najnovšie trendy v rôznych typoch diét vrátane populárnej nízkosacharidovej diéte či v zaujímavom intermittent fastingu, ktorý zase kladie dôraz na časovanie jedál. Nezabúda však na individuálny prístup a osobité potreby každého klienta, ktorému pripravuje jedalníček na mieru.

 

4

 

Fit za 90 dní

Fit za 90 dní, to znie veľmi lákavo a vôbec nie nereálne. S najnovším projektom, ktorý Ladislav vytvoril, môžete aj vy o tri mesiace úplne premeniť svoju postavu alebo zásadne zmeniť svoju životosprávu. Program Fit za 90 dni poskytuje presné poradenstvo na vysokej úrovni avšak jednoduchou formou. Oveľa viac klientom tak pomôže začať cestu za svojim ideálom.

 

5

 

Fit za 90 dní: https://fitza90dni.sk/

Viac na : http://www.jankowitch.com/

Instagram: @jankowitch_ndtv

Facebook: @jankowitch.official

Najnovšie zo sekcie krásaPodvihnúť a vyplniť!

Hovoríme o prsiach. Prsia majú tendenciu klesať k zemi. Je to prirodzený stav, ktorý je spôsobený “tromi G” - Genetikou...


Darujte pokoj, radosť a krásnu pleť

Blíži sa čas v roku, keď nakupujeme najviac a zároveň čas, keď svojim blízkym chceme dopriať pôžitok. Možno ho trochu...


Šport a fitness | 08.dec 2019

Aké sú benefity kryoterapie?

Dnes v mene krásy existuje množstvo procedúr, zákrokov či aktivít, ktoré majú zaručiť mladšiu pleť, pevnejšie telo, či zdravší organizmus. Kryoterapia...


Prvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...