Nie všetky fitness centrá sú zamerané na fyzickú výkonnosť. Tieto 4 na to idú troch inak a pomôžu vám precvičiť mozog, naučia vás spať a posilnia váš tráviaci systém.

 

gym

 

 

Fitko pre mozog

Predstavte si fitko, v ktorom ani troche nemusíte pohnúť žiadnym svalom. Presne takéto fitko nájdete v Londýne a neskôr aj v New Yorku. Cerebral Gym je venované posilňovaniu mozgu a jeho aktivity. Jedna procedúra zahŕňa rôznorodé techniky zlepšovania pamäte, analytického myslenia či rôznych druhov asociácií. Súčasťou je aj meditácia.

 

Kardio pre tvár

Tak ako venujeme pozornosť svojmu telu pri rôznych druhov športov a cvičeniach, nemali by sme zabúdať ani na tvár, kde je viac ako 40 svalov. V The Face Gym sa snažia práve o to, pomocou rôznych technológií vám precvičia tvárové svaly, ktoré zároveň vyformujú, spevnia a rozjasnia.

 

Škola Spania

Pokiaľ máte problém zaspať, často sa v noci budíte alebo sa neviete ráno vyhrabať z teplej postele, možno je na čase navštíviť školu spania. V The Sleep School vám ponúknu rôzne workshopy, ktoré vám napomôžu napraviť vaše spánkové rituály aj zlozvyky tak, aby bol váš spánok zdravý a relaxačný.

 

Tréning pre žalúdok

Zdravý tráviaci system je základom fyzického aj psychického zdravia. Bodhimaya sa špecializuje práve na obnovu, omladenie tela a mysle prostredníctvom tráviaceho systému. Ako prvé vám pomôžu napraviť váš jedálniček a vrátia organizmus do normálu.

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 08.júl 2020

Manikúra a ligot: Ako kombinovať nechty ...

Detaily robia celkom, to všetci vieme. Táto poučka sa však netýka len doplnkov ako kabelky či topánky, ale aj manikúry...


Všetko o striách

Strie sú spoločne s celulitídou jedným z najčastejších problémov, ktoré trápia ženy, a to najmä v lete, kedy sa viac odhaľujeme a s tým aj odkrývame...


Trendy krasa | 06.júl 2020

Letná pedikúra: Aké farby si vybrať?

Na pedikúre si všetci dáme minimálne v lete záležať. Predsa len naše chodidlá ukazujeme svetu o čosi viac a častejšie, tak prečo im...


Počuli ste, že škvrny sú nové vrásky?

Ale ako sa dostanú na našu pokožku? A ako sa ich môžeme zbaviť? Poďme sa na to pozrieť rad za...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...