Nie všetky fitness centrá sú zamerané na fyzickú výkonnosť. Tieto 4 na to idú troch inak a pomôžu vám precvičiť mozog, naučia vás spať a posilnia váš tráviaci systém.

 

gym

 

 

Fitko pre mozog

Predstavte si fitko, v ktorom ani troche nemusíte pohnúť žiadnym svalom. Presne takéto fitko nájdete v Londýne a neskôr aj v New Yorku. Cerebral Gym je venované posilňovaniu mozgu a jeho aktivity. Jedna procedúra zahŕňa rôznorodé techniky zlepšovania pamäte, analytického myslenia či rôznych druhov asociácií. Súčasťou je aj meditácia.

 

Kardio pre tvár

Tak ako venujeme pozornosť svojmu telu pri rôznych druhov športov a cvičeniach, nemali by sme zabúdať ani na tvár, kde je viac ako 40 svalov. V The Face Gym sa snažia práve o to, pomocou rôznych technológií vám precvičia tvárové svaly, ktoré zároveň vyformujú, spevnia a rozjasnia.

 

Škola Spania

Pokiaľ máte problém zaspať, často sa v noci budíte alebo sa neviete ráno vyhrabať z teplej postele, možno je na čase navštíviť školu spania. V The Sleep School vám ponúknu rôzne workshopy, ktoré vám napomôžu napraviť vaše spánkové rituály aj zlozvyky tak, aby bol váš spánok zdravý a relaxačný.

 

Tréning pre žalúdok

Zdravý tráviaci system je základom fyzického aj psychického zdravia. Bodhimaya sa špecializuje práve na obnovu, omladenie tela a mysle prostredníctvom tráviaceho systému. Ako prvé vám pomôžu napraviť váš jedálniček a vrátia organizmus do normálu.

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 21.jan 2020

Najpopulárnejšia diéta roka: SIRT Diet

Rok sa ešte ani poriadne nerozbehol, no my sme si istí, že táto diéta bude najpopulárnejšou. Prečo? Odporúča vám jesť...


Líčenie | 21.jan 2020

Hermés uvádza novú líniu rúžov

Luxusný módny dom Hermés už minulý rok oznámil svoju ambíciu vstúpiť na beauty trh a teraz sa nám naskytol prvý...


Líčenie | 21.jan 2020

Fotografické duo Mert & Marcus pripravil...

Značka luxusnej kozmetiky Lancôme minulý rok predstavila unikátnu kolekciu v spolupráci s Chiarou Ferragni a teraz k tomu pridávajú ďalšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojili...


Najväčšie beauty mýty

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy sú všetky potrebné informácie jednoducho vygoogliteľné a overiteľné, mnoho z nás verí mnohým beauty mýtom...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...