Nie všetky fitness centrá sú zamerané na fyzickú výkonnosť. Tieto 4 na to idú troch inak a pomôžu vám precvičiť mozog, naučia vás spať a posilnia váš tráviaci systém.

 

gym

 

 

Fitko pre mozog

Predstavte si fitko, v ktorom ani troche nemusíte pohnúť žiadnym svalom. Presne takéto fitko nájdete v Londýne a neskôr aj v New Yorku. Cerebral Gym je venované posilňovaniu mozgu a jeho aktivity. Jedna procedúra zahŕňa rôznorodé techniky zlepšovania pamäte, analytického myslenia či rôznych druhov asociácií. Súčasťou je aj meditácia.

 

Kardio pre tvár

Tak ako venujeme pozornosť svojmu telu pri rôznych druhov športov a cvičeniach, nemali by sme zabúdať ani na tvár, kde je viac ako 40 svalov. V The Face Gym sa snažia práve o to, pomocou rôznych technológií vám precvičia tvárové svaly, ktoré zároveň vyformujú, spevnia a rozjasnia.

 

Škola Spania

Pokiaľ máte problém zaspať, často sa v noci budíte alebo sa neviete ráno vyhrabať z teplej postele, možno je na čase navštíviť školu spania. V The Sleep School vám ponúknu rôzne workshopy, ktoré vám napomôžu napraviť vaše spánkové rituály aj zlozvyky tak, aby bol váš spánok zdravý a relaxačný.

 

Tréning pre žalúdok

Zdravý tráviaci system je základom fyzického aj psychického zdravia. Bodhimaya sa špecializuje práve na obnovu, omladenie tela a mysle prostredníctvom tráviaceho systému. Ako prvé vám pomôžu napraviť váš jedálniček a vrátia organizmus do normálu.

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 08.dec 2019

Aké sú benefity kryoterapie?

Dnes v mene krásy existuje množstvo procedúr, zákrokov či aktivít, ktoré majú zaručiť mladšiu pleť, pevnejšie telo, či zdravší organizmus. Kryoterapia...


Prvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...


Vitajte vo svete Vitabrid C12

Vitamín C je významným antioxidantom, ktorý je prospešný pre organizmus ako podpora imunitného systému, odďaľuje starnutie buniek, je dôležitý pre...


DIY pleťové masky na zimu

Čo by ste povedali na to, keby ste mohli nahradiť svoje klasické pleťové masky za 100% naturálne pleťové masky? Niekedy...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...