Čoraz viac ľudí sa zaujíma nielen o svoj vzhľad, ale aj zdravie a s tým súvisiaci životný štýl. Vnútorná a vonkajšia krása idú ruka v ruke a majú na svedomí naše psychické a fyzické zdravie.

 

wellness

 

 

Na trhu sa objavujú nové, inovatívne riešenia rôznych problémov, či už zdravotných alebo estetických. Tieto by mali dominovať svetu wellnessu v nasledujúcom období.

Bünda

Bünda je portugalský slang pre zadok a keďže je verejnosť momentálne posadnutá okrúhlymi zadkami, tieto špecializované cvičenia budú vládnuť nasledujúcemu obdobiu. Sú zamerané na spevnenie, vyzdvihnutie a celkové zdokonalenie pozadia. Hodiny Bünda sú rozdelené na 2 časti, prvá zahŕňa cviky na kardio stroji Stairmaster a druhá silové cvičenia ako drepy, výpady či mŕtve ťahy, ktoré cielene pôsobia na sedacie svaly.

 

Liečba energiou

Energetické liečenie zažíva svoj boom v Kalifornii a zahŕňa metódy meditácie a Reiki. Účelom tejto procedúry je dostať klienta do stavu podobného spánku, v ktorom vďaka stále bdelému vedomiu môžete zápasiť so svojimi obavami, strachom a stresom.

 

Thermage a Ultherapia

Nenvazívne omladzujúce procedúry takisto získavajú na popularite, možno aj preto, že si ich môže dopriať aj tí, ktorí sa boja ihiel a skalpelov. Pojem Thermage v podstate opisuje najinovatívnejšiu rádiofrekvenciu, ktorá posilňuje tvorbu kolagénu v pokožke a tým vypína pokožku. Je ideálna aj na iné časti tela ako je tvár, napríklad krk, kolená či lakte. Na druhej strane Ultherapia poskytuje vysokointenzívny ultrazvukový lifting, ktorého výsledky vydržia aj dva roky.

 

Fytoplanktón

Fytoplanktón si pomaly nachádza svoje miesto v kozmetických produktoch, no okrem toho zažíva nárast v popularite aj vo sfére výživových doplnkov. Ide o typ morskej riasy, ktorú NASA nazvala najdôležitejšou rastlinou na svete, zásobuje podmorský svet živinami a vďaka nej je na svete kyslík. Ako výživový doplnok poskytuje omega 3 mastné kyseliny, množstvo vitamínov a minerálov v jedinej dávke.

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 17.jan 2019

Kolaborácia Maybelline x Puma: Športová ...

V priebehu posledných rokov sme boli svedkami mnohých kolaborácií, ktoré prepájali rôzne odvetvia, pričom móda a šport sa stali jednou...


Anti-age produkty, ktoré by ste mali zač...

Na prevenciu voči starnutiu sa zväčša zabúda a prvé produkty do našej starostlivosti začíname zaraďovať až vtedy, keď sa objavia prvé...


Trendy krasa | 16.jan 2019

Nude manikúra pre každý tón pleti

Nude manikúra je síce veľmi trendy, no napriek tomu, sme už mnohé odchádzali z manikúry nespokojné. Prečo? Veľmi záleží totiž na...


Kozmetické trendy na rok 2019

Profesionálne produkty na domáce použitie, starostlivosť pre celé telo, ale aj udržateľnosť. Tieto trendy v kozmetickom priemysle sa začali ukazovať už...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...