Čoraz viac ľudí sa zaujíma nielen o svoj vzhľad, ale aj zdravie a s tým súvisiaci životný štýl. Vnútorná a vonkajšia krása idú ruka v ruke a majú na svedomí naše psychické a fyzické zdravie.

 

wellness

 

 

Na trhu sa objavujú nové, inovatívne riešenia rôznych problémov, či už zdravotných alebo estetických. Tieto by mali dominovať svetu wellnessu v nasledujúcom období.

Bünda

Bünda je portugalský slang pre zadok a keďže je verejnosť momentálne posadnutá okrúhlymi zadkami, tieto špecializované cvičenia budú vládnuť nasledujúcemu obdobiu. Sú zamerané na spevnenie, vyzdvihnutie a celkové zdokonalenie pozadia. Hodiny Bünda sú rozdelené na 2 časti, prvá zahŕňa cviky na kardio stroji Stairmaster a druhá silové cvičenia ako drepy, výpady či mŕtve ťahy, ktoré cielene pôsobia na sedacie svaly.

 

Liečba energiou

Energetické liečenie zažíva svoj boom v Kalifornii a zahŕňa metódy meditácie a Reiki. Účelom tejto procedúry je dostať klienta do stavu podobného spánku, v ktorom vďaka stále bdelému vedomiu môžete zápasiť so svojimi obavami, strachom a stresom.

 

Thermage a Ultherapia

Nenvazívne omladzujúce procedúry takisto získavajú na popularite, možno aj preto, že si ich môže dopriať aj tí, ktorí sa boja ihiel a skalpelov. Pojem Thermage v podstate opisuje najinovatívnejšiu rádiofrekvenciu, ktorá posilňuje tvorbu kolagénu v pokožke a tým vypína pokožku. Je ideálna aj na iné časti tela ako je tvár, napríklad krk, kolená či lakte. Na druhej strane Ultherapia poskytuje vysokointenzívny ultrazvukový lifting, ktorého výsledky vydržia aj dva roky.

 

Fytoplanktón

Fytoplanktón si pomaly nachádza svoje miesto v kozmetických produktoch, no okrem toho zažíva nárast v popularite aj vo sfére výživových doplnkov. Ide o typ morskej riasy, ktorú NASA nazvala najdôležitejšou rastlinou na svete, zásobuje podmorský svet živinami a vďaka nej je na svete kyslík. Ako výživový doplnok poskytuje omega 3 mastné kyseliny, množstvo vitamínov a minerálov v jedinej dávke.

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 17.nov 2018

Maskara pre každý typ mihalníc

Existuje vôbec žena, ktorá nemá vo svojom kozmetickom kufríku maskaru? Aj napriek tomu, že každá z nás má iné preferencie...


7 must-have produktov na každú cestu

Či už zvyknete cestovať autom, vlakom alebo ste každý týždeň na inom letisku, poradíme vám, ktoré kozmetické produkty by nemali...


Líčenie | 15.nov 2018

Zamat na perách

Lisa Eldridge je jedným z najvýznamnejších mien v beauty a módnom segmente. Má za sebou líčenie tých najprestížnejších módnych prehliadok...


Šport a fitness | 14.nov 2018

Wellness trendy na budúci rok

Každý rok so sebou prináša novinky. Týkajú sa módy, krásy, životného štýlu a v podstate každej stránky nášho života. Čo budúci rok...

tuireisecenter dovolenka 2

banner.300x600 miluska

tuireisecenter dovolenka 2

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vans vytvorilo vesmírnu kolaboráciu

Po vzore mnohých svetových značiek, aj Vans sa vrhá do množstva zaujímavých kolaborácií. Tou najnovš...

FILA Disruptor sa stali topánkami roka

Špecializovaný portál Footwear News každoročne vyberá najpopulárnejšie a najvplyvnejšie topánky, kto...

Kniha Dior by Roger Vivier je stvorená p...

Roger Vivier sa pripojil do módneho domu Dior v roku 1953, od kedy vytvoril niekoľko ikonických, lux...