Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Šport a fitness / 21. január 2012

Päť nezvyčajných tipov pre štíhlu líniu

Zdravá strava a pravidelný pohyb. Dve veci, ktoré sú pre krásnu postavu absolútne nevyhnutné.

Päť nezvyčajných tipov pre štíhlu líniu

21. 1. 2012

Zdravá strava a pravidelný pohyb. Dve veci, ktoré sú pre krásnu postavu absolútne nevyhnutné. No čo keby sa dali kalórie spaľovať aj iným spôsobom ako drinou v posilňovni? Že nemožne? Tak my vám dokážeme opak. Máme pre vás päť skvelých tipov, ktoré vám pomôžu ku krásnej postave bez akejkoľvek námahy.


images Dostatočný príjem tekutín: je veľa dôvodov, prečo je dobré piť veľa vody. Jedným z najdôležitejších je ten, že pitie studenej vody núti náš organizmus tekutiny zahriať, čo znamená viac spálených kalórií pre vás. Vďaka pravidelnému prísunu vody sa taktiež budete cítiť plná a nebudete mať nutkanie zobkať sladkosti. 
 Too-Much-Sleep-Makes-Women-Easy-Stroke Dostatok spánku: dostatok spánku je pri chudnutí alfou a omegou? Pýtate sa prečo? Pretože človek, ktorý spí menej ako jeho organizmus potrebuje, musí nedostatok energie niekde nabrať. To znamená viac jedla a väčší prísun kalórii. Nedávna štúdia dokázala, že účastníci, ktorí počas noci spali len štyri hodiny, skonzumovali o 300 kalórii denne viac ako vyspatí kolegovia. 
 eating_tv Pri jedle dávajte pozor: nie nadarmo sa neodporúča čítať pri jedení noviny alebo pozerať televíziu. Váš mozog venuje pozornosť niečomu inému a ak je aj vaše brucho plné a prijali ste dostatočný počet kalórii na ďalšie fungovanie, nezaznamená to. A vy pokračujete v jedení, aj keď ste už sýty.
 green_tea Pite veľa zeleného čaju: nielen voda je prospešná pre náš metabolizmus. Štúdie dokázali, že pitie zeleného čaju prispieť k akémusi rasu či posilňovaniu vášho metabolizmu, čo spôsobí, že spáli až o 400 kalórii do týždňa viac. Okrem toho má vynikajúce antioxidačné vlastnosti. 
 sport_2 Použite svojich priateľov: udržanie zdravého životného štýlu je oveľa jednoduchšie s podporou rovnako zmýšľajúcich priateľov. Nahovorte svoju priateľku a zapíšte sa spolu na kurzy jógy či zumby a uvidíte, že nevymeškáte ani jednu hodinu. 

 
pripravila: Katarína Segešová 

    4156

    Súvisiace články