Ako si vyformovať summer body aj v takom prípade, že sa vám po celom dni v práci nechce ísť do fitka? Vytsačíte si s týmito aplikáciami, ktoré vás prevedú tým najefektívnejším tréningom v pohodlí domova.

 

fitaps

 

 

Couch to 5K

Ak je behanie vašim koníčkom, aplikácia Couch to 5K vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, zlepšiť kondičku aj fyzický vzhľad. A to počas 30 minút, ktoré by ste si mali vyhradiť iba 3 dni v týždni.

 

7-Minute Butt Workout

Svet je momentálne posadnutý vyformovanými zadkami a lá Jen Selter, tak prečo mu nevenovať o niečo viac pozornosti. S aplikáciou sa naučíte tie najefektívnejšie cviky, ktoré v pohode zvládnete doma.

 

Yoga Wake Up

Ak vám viac vyhovuje ranné cvičenie, táto aplikácia je tá správna pre vás. Nielenže si vďaka nej doprajete potrebnú dávku jógy, ale aj naštartujete svoj deň tým najlepším možným spôsobom. Posilníte svaly, zlepšíte postoj a naštartujete metabolizmus.

 

Aaptiv

Hudba a tréning idú dokopy. Nielenže nám pomáha lepšie zvládať záťaž, ale aj motivuje k lepším výsledkom. Využijete ju nielen pri domácich tréningoch, ale aj pri silových športoch alebo kardio cvičeniach.

Freeletics Bodyweight

Základná aplikácia, ktorá vás prevedie tým najlepšími cvikmi s vlastnou váhou. To znamená, že ju naplno využijete pri domácom cvičení. Navyše si môžete stanoviť svoje vlastné ciele, či už ide o vyformovanie, chudnutie alebo naberanie svalstva.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaRetinol: Elixír mladosti?

O retinole sa hovoí čoraz častejšie, no len málokto presne vie, čo je to zač. Pozreli sme sa preto bližšie...


Vlasy | 17.júl 2018

5 x vrkoče

Zapletené vlasy sú ideálnym účesom do letného počasia. Nielenže sú zárukou toho, že všetko ostane na svojom mieste za každého...


Šport a fitness | 15.júl 2018

Začnite deň správne!

Aj napriek tomu, že sa v lete zobúdzame do zväčša slnečného a príjemného rána, nie vždy to ide z postele...


Šport a fitness | 14.júl 2018

Sila bylín v modernom svete

Aj napriek zdravému životnému štýlu náš organizmus z času na čas neodolá tlaku moderného sveta a stresu, ktorý so sebou...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Plavkové trendy podľa Kim Kardashian

Kim Kardashian je priekopníčkou v plavkovej móde. Je známe svojim odvážnym štýlom, ktorý častokrát v...

Ako sa obliecť na pool party?

Leto sa nezaobíde bez štýlových pool parties! Pokiaľ sa žiadnu nechystáte zorganizovať, určite budet...

Najlepšie plážové kluby na svete

Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej d...