Ako si vyformovať summer body aj v takom prípade, že sa vám po celom dni v práci nechce ísť do fitka? Vytsačíte si s týmito aplikáciami, ktoré vás prevedú tým najefektívnejším tréningom v pohodlí domova.

 

fitaps

 

 

Couch to 5K

Ak je behanie vašim koníčkom, aplikácia Couch to 5K vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, zlepšiť kondičku aj fyzický vzhľad. A to počas 30 minút, ktoré by ste si mali vyhradiť iba 3 dni v týždni.

 

7-Minute Butt Workout

Svet je momentálne posadnutý vyformovanými zadkami a lá Jen Selter, tak prečo mu nevenovať o niečo viac pozornosti. S aplikáciou sa naučíte tie najefektívnejšie cviky, ktoré v pohode zvládnete doma.

 

Yoga Wake Up

Ak vám viac vyhovuje ranné cvičenie, táto aplikácia je tá správna pre vás. Nielenže si vďaka nej doprajete potrebnú dávku jógy, ale aj naštartujete svoj deň tým najlepším možným spôsobom. Posilníte svaly, zlepšíte postoj a naštartujete metabolizmus.

 

Aaptiv

Hudba a tréning idú dokopy. Nielenže nám pomáha lepšie zvládať záťaž, ale aj motivuje k lepším výsledkom. Využijete ju nielen pri domácich tréningoch, ale aj pri silových športoch alebo kardio cvičeniach.

Freeletics Bodyweight

Základná aplikácia, ktorá vás prevedie tým najlepšími cvikmi s vlastnou váhou. To znamená, že ju naplno využijete pri domácom cvičení. Navyše si môžete stanoviť svoje vlastné ciele, či už ide o vyformovanie, chudnutie alebo naberanie svalstva.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 16.feb 2019

Beauty trendy z NYFW

Extra dlhé riasy, zamatové stuhy vo vlasoch a perly na nechtoch. Toto všetko a ešte omnoho viac priniesol newyorský Týždeň módy. Terakota, Cushnie Matné...


Najzaujímavejšie beauty pomôcky

Ak chcete posunúť svoju beauty rutinu na nový level, nebudú vám stačiť tie najlepšie séra, najdrahšie masky ani zázračné olejčeky...


Vlasy | 12.feb 2019

Drdoly na každú príležitosť

Drdoly sú veľmi vďačným riešením nielen pri špeciálnych príležitostiach, ale aj počas bežných dní. Dajú sa totiž nastajlovať do rôznych...


Čo sú to PHA kyseliny?

Zatiaľ čo minulý rok bol v prípade kozmetických kyselín prelomový, venoval sa základným typom- AHA a BHA. Tento rok však prichádzajú na...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...