Ako si vyformovať summer body aj v takom prípade, že sa vám po celom dni v práci nechce ísť do fitka? Vytsačíte si s týmito aplikáciami, ktoré vás prevedú tým najefektívnejším tréningom v pohodlí domova.

 

fitaps

 

 

Couch to 5K

Ak je behanie vašim koníčkom, aplikácia Couch to 5K vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, zlepšiť kondičku aj fyzický vzhľad. A to počas 30 minút, ktoré by ste si mali vyhradiť iba 3 dni v týždni.

 

7-Minute Butt Workout

Svet je momentálne posadnutý vyformovanými zadkami a lá Jen Selter, tak prečo mu nevenovať o niečo viac pozornosti. S aplikáciou sa naučíte tie najefektívnejšie cviky, ktoré v pohode zvládnete doma.

 

Yoga Wake Up

Ak vám viac vyhovuje ranné cvičenie, táto aplikácia je tá správna pre vás. Nielenže si vďaka nej doprajete potrebnú dávku jógy, ale aj naštartujete svoj deň tým najlepším možným spôsobom. Posilníte svaly, zlepšíte postoj a naštartujete metabolizmus.

 

Aaptiv

Hudba a tréning idú dokopy. Nielenže nám pomáha lepšie zvládať záťaž, ale aj motivuje k lepším výsledkom. Využijete ju nielen pri domácich tréningoch, ale aj pri silových športoch alebo kardio cvičeniach.

Freeletics Bodyweight

Základná aplikácia, ktorá vás prevedie tým najlepšími cvikmi s vlastnou váhou. To znamená, že ju naplno využijete pri domácom cvičení. Navyše si môžete stanoviť svoje vlastné ciele, či už ide o vyformovanie, chudnutie alebo naberanie svalstva.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 16.sep 2018

Brandon Maxwell vytvoril kolekciu pre M...

Dizajnér Brandon Maxwell predstavil prvú kolekciu dekoratívnej kozmetiky, ktorú vytvoril pre značku M.A.C. počas svojej prehliadky v rámci NYFW. Je...


Trendy krasa | 15.sep 2018

Nechtové trendy na NYFW

Aké beauty trendy nám odhalil NYFW? V prípade nechtového dizajnu sa vraj môžeme tešiť na letné klasiky ako fuksiové tóny...


Trendy krasa | 12.sep 2018

Kolekcia Bobbi Brown x Ulla Johnson

Značky Ulla Johnson a Bobbi Brown oznámili spoluprácu na beauty projekte, ktorý by sa mal dostať na trh na jar...


Líčenie | 05.sep 2018

Nahliadnite do kolekcie L’Oréal x Isabel...

Keď značky L’Oréal a Isabel Marant oznámili spoluprácu, všetci sme nedočkavo čakali, ako bude kolekcia vyzerať. Nastal však deň, kedy bol...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...