Ako si vyformovať summer body aj v takom prípade, že sa vám po celom dni v práci nechce ísť do fitka? Vytsačíte si s týmito aplikáciami, ktoré vás prevedú tým najefektívnejším tréningom v pohodlí domova.

 

fitaps

 

 

Couch to 5K

Ak je behanie vašim koníčkom, aplikácia Couch to 5K vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, zlepšiť kondičku aj fyzický vzhľad. A to počas 30 minút, ktoré by ste si mali vyhradiť iba 3 dni v týždni.

 

7-Minute Butt Workout

Svet je momentálne posadnutý vyformovanými zadkami a lá Jen Selter, tak prečo mu nevenovať o niečo viac pozornosti. S aplikáciou sa naučíte tie najefektívnejšie cviky, ktoré v pohode zvládnete doma.

 

Yoga Wake Up

Ak vám viac vyhovuje ranné cvičenie, táto aplikácia je tá správna pre vás. Nielenže si vďaka nej doprajete potrebnú dávku jógy, ale aj naštartujete svoj deň tým najlepším možným spôsobom. Posilníte svaly, zlepšíte postoj a naštartujete metabolizmus.

 

Aaptiv

Hudba a tréning idú dokopy. Nielenže nám pomáha lepšie zvládať záťaž, ale aj motivuje k lepším výsledkom. Využijete ju nielen pri domácich tréningoch, ale aj pri silových športoch alebo kardio cvičeniach.

Freeletics Bodyweight

Základná aplikácia, ktorá vás prevedie tým najlepšími cvikmi s vlastnou váhou. To znamená, že ju naplno využijete pri domácom cvičení. Navyše si môžete stanoviť svoje vlastné ciele, či už ide o vyformovanie, chudnutie alebo naberanie svalstva.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 14.nov 2018

Strong & Sexy: Eva Cvopová & power core ...

Ak sa vám pri slove pilates vybaví cvičenie na podložkách, tak sa tejto predstavy rýchlo zbavte. Pretože nie je pilates...


Rozmaznávajte svoju pokožku - doprajte j...

Ak myslíme na kávu, väčšinou nás napadne lahodná chuť a vôňa horúceho nápoja s povzbudivými účinkami. Jej často skloňované zdraviu...


Šport a fitness | 12.nov 2018

4 fitness centrá ako ich nepoznáme

Nie všetky fitness centrá sú zamerané na fyzickú výkonnosť. Tieto 4 na to idú troch inak a pomôžu vám precvičiť mozog...


Trendy krasa | 12.nov 2018

YSL Beauty Club zavítal do Bratislavy

Londýn, Los Angeles či Berlín a teraz aj Bratislava sa stala domovom YSL Beauty Club na jeden večer. Večer v štýle...

tuireisecenter dovolenka 2

tuireisecenter dovolenka 2

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vans vytvorilo vesmírnu kolaboráciu

Po vzore mnohých svetových značiek, aj Vans sa vrhá do množstva zaujímavých kolaborácií. Tou najnovš...

FILA Disruptor sa stali topánkami roka

Špecializovaný portál Footwear News každoročne vyberá najpopulárnejšie a najvplyvnejšie topánky, kto...

Kniha Dior by Roger Vivier je stvorená p...

Roger Vivier sa pripojil do módneho domu Dior v roku 1953, od kedy vytvoril niekoľko ikonických, lux...