Kto nesníva o dokonalej postave, zdravom tele aj duchu? Zrejme sa zhodneme na tom, že každý túži po tomto trojbalení. Ak však nemáte čas tráviť hodiny vo fitku či na skupinových cvičeniach na druhej strane mesta, pomôcou týchto aplikácií to zvládnete aj v pohodlí domova.

 

 fitapps

 

 

Seconds

Mnoho z nás si chce udržiavať kondičku, fit telo a zdravú životosprávu bez toho, aby strávili každý deň vo fitku hodiny. Práve tým z nás sa hodí aplikácia Seconds, ktorá využíva tréningy v štýle HIIT (High Intensity Training), ktorý naštaruje spaľovanie a nezaberie veľa času.

 

Freeletics Bodweight

Aplikácia, ktorá vám pomôže vybudovať svalstvo bez toho, aby ste museli výjsť z domu.Na začiatku si definujete svoj cieľ a podľa toho vám aplikácia zostaví ideálny tréning. Ďalšou výhodou je aj možnosť personalizovať tréning podľa veľkosti vášho bytu.

 

Fitstar Personal Trainer

Ak vám záleží na presnom zostavení ideálneho tréningu podľa preferencií, cieľu aj typu postavy, táto aplikácia vám splní sny. Pomôže vám prekonávať sa, vybudovať silu a dosiahnuť vašu vysnívanú postavu.

 

Relax Melodies

Relax Melodies vás dostane do pohody, pomôže vám zaspať, alebo sa zrelaxovať pred náročným týždňom. Vďaka relaxačným tónom vás naučí meditovať, ale aj nadobudnúť vnútornú pohodu.

 

Qinetic

Ak nepatríte k ľuďom, ktorí si ráno privstanú na hodinu jógy o 7.00, pre vás je stvorená táto aplikácia, ktorá vám dovolí streamovať videá podľa preferencie od profesioánlov z priemyslu. Na výber máte jógu, zumbu, ale aj kondičné HIIT tréningy.

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 16.sep 2018

Brandon Maxwell vytvoril kolekciu pre M...

Dizajnér Brandon Maxwell predstavil prvú kolekciu dekoratívnej kozmetiky, ktorú vytvoril pre značku M.A.C. počas svojej prehliadky v rámci NYFW. Je...


Trendy krasa | 15.sep 2018

Nechtové trendy na NYFW

Aké beauty trendy nám odhalil NYFW? V prípade nechtového dizajnu sa vraj môžeme tešiť na letné klasiky ako fuksiové tóny...


Trendy krasa | 12.sep 2018

Kolekcia Bobbi Brown x Ulla Johnson

Značky Ulla Johnson a Bobbi Brown oznámili spoluprácu na beauty projekte, ktorý by sa mal dostať na trh na jar...


Líčenie | 05.sep 2018

Nahliadnite do kolekcie L’Oréal x Isabel...

Keď značky L’Oréal a Isabel Marant oznámili spoluprácu, všetci sme nedočkavo čakali, ako bude kolekcia vyzerať. Nastal však deň, kedy bol...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...