Súkromné SPA či Wellness centrá nie sú dnes ničím výnimočným. Avšak jednému z nich sa podarilo posunúť pojem súkromie na úplne nový level. Noonu Atoll na Maldivách si totiž pre svoje SPA vyčlenil celý ostrov.

 

title

 

 

Do tohto hotela spojeného so súkromným spa vstúpite lietadlom, ktoré elegantne pristane na pokojnej hladine tyrkysového mora. Hneď pri vystupovaní zbadáte 45 víl, pričom každá z nich má  svoj infinity pool. Typ vily si môžete vybrať podľa preferencie, uprednostníte vilku priamo na pláži, alebo uvítate upokojujúce prostredie záhrady, prípadne dokonalo romantickú vilku na vode? Do neďalekej japonskej, stredozemnej, lokálnej reštaurácie a baru sa dostanete krátkou jazdou na bicykli.

 

8

 

Okrem každodenného rozmaznávania, ktoré si môžete dopriať vo wellness centre sa môžete vydať spoznávať krásy okolitej prírody. Vybrať sa môžete ku koralovému útesu, ktorý vás očarí svojimi krásami podmorského sveta. Poobedňajšie hodiny sú ako stvorené na plávanie s delfínmi. Ak máte chuť na trochu divočiny ukrytej v tejto idylickej krajine, rozhodne navštívte ostrov Maakurandhoo, presláveý svojim hustým pralesom, v ktorom sa konajú kondičné boot campy. Deň plný dobrodružstva ukončite v príjemnom prostredí svojej vilky, kde si na vás nájde čas súkromný tréner, inštruktorka jógy či kaderníčka. Rozmaznať sa môžete aj masážami a luxusnými procedúrami, ktoré zastrešuje značka Guerlain.

Po zvyšok dňa môžete ticho obdivovat slnkom zaliate pláže plné paliem, vychutnať si rôznorodé jedlo z domácej aj svetovej kuchyne. No nie je toto najdokonalejší SPA rezort aký ste kedy videli?

 

Foto: archív hotela

 

Najnovšie zo sekcie krása5 beauty trikov so sódou bikarbónou

Kto by povedal, že sóda bikarbóna dokáže pomôcť aj mimo kuchyne? Našli sme jej 5 využití, ktoré vám pomôžu pri...


Domáca arómaterapia

Sila vône je známa už veľmi dlhú dobu, prečo si teda nenamiešať vonné zmesi podľa vlastných požiadaviek a preferencií?  


Trendy krasa | 10.aug 2018

Zrkadlá prepojené s technológiou

Určite uznáte, že pri líčení veľmi záleží na svetle aj na type zrkadla. Vďaka kombinácií správneho osvetlenia a praktického zrkadla...


Beauty tipy do letných horúčav

Aj napriek tomu, že milujeme leto, niekedy nám dá zabrať. Ako sa však vysporiadať s horúčavami a stále vyzerať upravene?...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...