Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 29. jún 2012

Hypnotizujúce očné tiene

V septembri sa môžeme tešiť na nový rad očných tieňov od Lancôme. Pomocou 24 očných tieňov Ombre Hypnôse v 3 farebných škálach sa dajú vytvoriť až 4 rozličné efekty líčenia.Matný efekt je vhodný pre hebké, zamatové zakončenie mejkapu.

Hypnotizujúce očné tiene

29.6.2012

V septembri sa môžeme tešiť na nový rad očných tieňov od Lancôme. Pomocou 24 očných tieňov Ombre Hypnôse v 3 farebných škálach sa dajú vytvoriť až 4 rozličné efekty líčenia.

Matný efekt je vhodný pre hebké, zamatové zakončenie mejkapu. Vďaka zloženiu obohatenému o „tekuté svetlo" matné odtiene oči rozžiaria. Perleť pre zmenu vytvára trblietavú auru, farebný tón sa však po aplikácii nemení. Premenlivé odlesky zvýraznia auru okolo očí. Vďaka vysokej koncentrácii perleťových častíc očné tiene presvetľujú pohľad. Iskrivé častice s efektom luxusných flitrov zasa dopomôžu k vytvoreniu oslnivému pohľadu.

 

Lancome_Ombre_tiene


Tipy pre líčenie od make-up artistu

Svieži a žiarivý pohľad
Dosiahnete ho, ak použijete najsvetlejšie očné tiene v pieskových, ružových a svetlých tónoch. Takéto odtiene podčiarkujú intenzitu špirály a nechávajú vyniknúť riasy. Nanášajte ich na celé viečko, aby ste vyrovnali tón pleti a oči opticky zväčšili. Aplikáciou svetlých tónov v mieste nadočnicového oblúku dodáte vašim očiam sviežosť. Pre optické zväčšenie môžete tiene rozotrieť smerom z vnútornej do vonkajšej časti očného viečka.

 

Lancome_Ombre_oslnivy_pohlad_01

Elegantný a sofistikovaný pohľad
Ak chcete svojmu pohľadu dodať intenzitu, nesmiete zabudnúť na slivkové, jantárové a tyrkysové tóny. Jedným ťahom docielite jemné líčenie pre bežné denné nosenie, pre večerné líčenie ich aplikujte s väčšou intenzitou. Ak chcete, aby váš pohľad skutočne vyžaroval energiu, naneste tiene na celé viečka. Pre intenzívny pohľad aplikujte tmavší odtieň do vonkajšieho očného kútika. Svetlým odtieňom zosvetlite nadočnicový oblúk a vnútorný kútik oka – vytvoríte tak kontrast, pri ktorom krásne vynikne farba vašich očí.

 

Lancome_Ombre_pohlad_plny_energie_02

Hlboký a príťažlivý pohľad
Intenzívnejšie odtiene dodajú vašim očiam odvážny magický pohľad. Pre dosiahnutie dymového efektu aplikujte trblietavý čierny odtieň, slivkový a čokoládový. Zvýraznite líniu očí napodobením kontúrovacej ceruzky alebo aplikujte svetlý očný tieň na celé viečko a tmavý odtieň pozdĺž korienkov rias. Docielite tak silný dymový efekt. Hĺbku vašim očiam dodáte, ak aplikujete čiernu očnú linku na vnútorný okraj viečka.

 

Lancome_Ombre_intenzivny_03


pripravila: Anna Salvová

    4865

    Súvisiace články