Inšpiráciu na líčenie často nájdeme na Instagrame, kde nás svetoví vizážisti pravidelne zásobujú kreatívnymi lookmi. Rovnako to je aj v prípade letného líčenia. Svetoví vizážisti si zakladajú na jednoduchosti, prirodzenosti, ale aj na kreativite.

 

Kreatívne linky

Linky sú obľúbenou voľbou na vytvorenie femme fatale looku, avšak letná verzia môže byť aj kreatívnejšia. Pokiaľ máte aplikáciu linky v ruke, určite vyskúšajte kreatívnejšie formy, ktoré okamžite premenia váš look. K takejto linke už stačia iba nude pery a pekne upravené obočie.

letné líčenie letný make up letná vizáž krása@nikki_makeup

 

 

Peachy

Spojenie broskyňových a ružových tónov je v lete viac ako vítané. Okrem toho, že každému pristanú, skvelo sa kombinujú a dokážu vytvoriť letný, sunkissed look. Aplikujte ich na viečka a pery, a pre extra bronzových nádych pridajte farbu aj na líčka. Zakončiť look môžete jemnou vrstvou bronzeru.

babskymakeup@babskymakeup

 

 

Berries & cream

Hlboká ružovo-červená nie je veľmi klasickou letnou farbou, no v správnej kombinácii dokáže pôsobiť skutočne letne. Hlboké odtiene sú skvelou voľbou pre pery, kde pripomínajú bobuľové ovocie. Svetlé viečka a porcelánová pokožka zase dotvárajú nevinný, porcelánový vzhľad.

melissa.hernandez@melissa.hernandez

 

 

Summer glow

Jednoduchý, minimalistický look s nádychom dobrodružstva a sexepílu vytvoráte veľmi jednoducho. Potrebovať na to budete bronzer a rozjasňovač, ktoré v ňom hrajú dôležitú rolu. Rozjasňovač aplikte na líčka, pod obočie a na noc, bronzerom zvýraznite lícne kosti a líniu vlasov. Na pery už stačí len nude rúž a na oči vrstva maskary.

ninapark@ninapark

 

 

Kreatívne

Ak sa nebojíte experimentov alebo chcete vyskúšať nový, zaujímavý look, inšpirujte sa vizážou podľa obľúbeného vizážistu Patricka Ta. Ten na Gigi Hadid ukázal, ako sa dajú využiť výrazné tiene úplne inak. Aplikujte ich len do vnútorných kútikov oka, doplňte hnedým, nude rúžom. Váš look bude mať výrazne letný, dobrodružný look.

patrickta@patrickta

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 10.sep 2021

Vstúpte do Dior Spa v Paríži!

Rozmaznávať sa dizajnérskou módou je snom mnohých žien. Do tejto predstavy častokrát spadá práve ikonický módny dom Dior, ktorého tvorba...


AM-PM s Mariou Dušičkou

Krásna Maria Dušička je veľkým zdrojom módnej inšpirácie. Okrem toho, že dokáže zaujať svojou eleganciou a štýlom, jej vizáž je...


Naomi Osaka má vlastnú značku kozmetiky...

Beauty priemysel je v rozpuku! Známe osobnosti od modeliek cez speváčky až športovkyne sú toho dôkazom, pretože mnohé z nich...


AM-PM Beauty s Erikou Palkovičovou

Modelky majú počas svojej kariéry unikátnu príležitosť skúšať nielen dizajnérkse kúsky, ale aj rôzne kozmetické produkty a vychytávky. Podobne je...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...