Ak máte radi v manikúre jednoduchosť a preferujete prirodzenosť, no zároveň hľadáte niečo iné a nové, inšpirujte sa trendy priehľadnými dizajnmi. Zakladajú si síce na prirodzenosti, no zdobené sú zaujímavými detailmi.

Modern Art

V prípade, že chcete niečo unikátne a nebojíte sa experimentov, vyskúšajte nechty využiť ako plátno a ozdobte ich moderných umením. Farby ako oranžová, smaragdová a teplé tóny kovov ako zlato či meď dotvoria jesenný look.

priehľadná manikúra inšpirácia jeseň@nailartbyqueenie

 

 

Dotyk zlata

Úplne priehľadné nechty s jediným zlatistým detailom ihneď naberú na luxusnom a modernom dojme. Vyskúšajte napríklad vertikálny prúžok, ktorý vôbec nemusí byť dokonalý.

little bliss priss@little_bliss_priss

 

 

Farebné detaily

V prípade, že hľadáte veselý, hravý dizajn, stavte na pastelové farby. Tými dotvorte inak priehľadnú manikúru, pohrajte sa s tematikou a vzormi. Vyskúšať môžete napríklad klasické bodky či slávnostné hviezdičky.

amyytran @amyytran

 

 

Francúzska

Áno, francúzska manikúra je klasika, no keď vymeníte bežný biely prúžok za odvážnejšiu farbu, ihneď získa na modernejšom vzhľade. Skvelou voľbou sú neónové farby, pastelové farby či klasická čierna.

paulina alaiev@paulina_alaiev

 

 

Neónky

Spomínané neónové farby sa dajú na priehľadných nechtoch využiť na mnoho spôsobov. Vyskúšajte napríklad francúzsku manikúru, experimentujte s jej umiestnením a polohou, alebo vytvorte zaujímavé geometrické útvary.

amyle.nails@amyle.nails

 

 

Polovice

Ani priehľadná ani jednoliata. Keď opticky rozdelíte nechty opticky na dve polovice, prsty a nechty nielenže opticky predĺžite, ale vytvoríte aj zaujímavý dizajn. Na jednu polovicu aplikujte farebný lak, na druhú len priehľadný.

hardasnails.studio@hardasnails.studio

 

 

Polmesiac

Polmesiac alebo obrátená francúzska manikúra je veľmi sofistikovaným riešením, ktoré bude pôsobiť v kombinácii s transparentným podkladom veľmi chic. Siahnite po farbách ako čierna, biela, alebo sa pohrajte s jesennými tónmi bordovej či fialovej.

betina goldstein@betina_goldstein

 

 

Vrstvenie

Ďalšia alternatíva francúzskej manikúry môže vyzerať aj takto. Namiesto jediného hrubého prúžku stavte na niekoľko tenkých. Na priehľadných nechtoch takto vytvoríte vrstvenie, ktoré bude pôsobiť čisto a uhladene.

xo.brittania@xo.brittania

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaCeramidy: Zložka, ktorú pleť na zimu pot...

Naša pokožka sa počas ročných období správa odlišne. Niekedy potrebuje čo najviac ľahkosti a voľnosti dýchať, inokedy si zasa pýta pomoc...


Najlepšie očné krémy pre každý typ probl...

Venujete svojmu očnému okoliu špeciálnu starostlivosť? Je to vôbec potrebné a ak áno, tak po akých produktoch je vhodné siahnuť? Prezradíme...


Šport a fitness | 13.okt 2020

Ak nemáte rozpočet na kvalitné magnézium...

Zdravý životný štýl, vhodná strava a adekvátny pohyb, to všetko je dôležité ak chceme, aby sme boli fyzicky a psychicky...


Trendy krasa | 08.okt 2020

Predstavujeme vám Chirkoz, súkromnú klin...

Špecializovaná súkromná klinika Chirkoz v Bratislave úspešne poskytuje svoje služby klientom už od roku 2004. Venuje sa predovšetkým plastickej a estetickej chirurgii...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Beauty pomôcky: Ktoré vyskúšať a na ktor...

Dnes je na trhu toľko najrôznejších pomôcok na starostlivosť o pleť, že je takmer nemožné sa v&...

Jesenná účesová inšpirácia

Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty...

Prineste farebnú jeseň do svojho domova

Jeseň má svoju špecifickú atmosféru, ktorú každoročne oceníme. Je dokonalou zmesou letného sentiment...