Švédska značka Byredo ovládla nielen náš instagramový feed, ale aj poličky v kúpeľniach. Je známa svojimi minimalistickými obalmi, ktoré sú prísľubom jednoduchého prístupu, účinných ingrediencií a nenapodobiteľných vôní. Teraz svoju filozofiu pretavuje aj do svojej úplne prvej línie dekoratívnej kozmetiky.

 

byredo dekoratívna kozmetika

 

Značka Byredo vytvorila množstvo kultových produktov, medzi ktorými žiaria najmä parfumy či kozmetické produkty na starostlivosť o telo. Nechýbajú v kozmetických kufríkoch svetových celebrít ani milovníčok kvalitnej kozmetiky, preto mnoho z nás s napätím čakalo, či svoje fungovanie rozšíria aj o niečo ďalej. A dočkali sme sa!

Línia dekoratívnej kozmetiky je presne taká, akú by ste od Byredo čakali. Minimalistická moderná a nadčasová. Pozostáva zatiaľ len zo 6 produktov, no každý z nich to má našliapnuté na to, aby sa stal ďalším ikonickým skvostom z dielne tejto značky. Pri vytváraní tejto línie sa značka spojila s inovatívnou make-up artistkou Isamayou Ffrench. Vizážistka prezradila, že najskôr nebola spolupráci veľmi otvorená, keďže momentálne sú svetové značky repetetívne a neinovatívne. Avšak potom si uvedomila, že to je to príležitosť urobiť veci inak. „Chceli sme vytvoriť nielen inovatívne, ale aj zaujímavé produkty, ktoré budú ľudí motivovať k experimentom a zároveň ich budú nútiť rozmýšľať o líčení inak,“ povedala vizážistka.

 

2

 

Medzi prvými produktami tak nájdete multilíčidlo (na líčka, pery či viečka) v 16 odtieňoch, rúž v 15 odtieňoch, balzam na pery, maskaru, očnú linku a 3 paletky očných tieňov. Byredo a Isamaya Ffrench stavili na etické ingrediencie, inkluzivitu a jednoduchosť používania každého produktu. Majú byť určené pre všetkých, bez rozdielu na rasu, vek či pohlavie.

 

3

 

Tieto nové produkty sa dostanú do predaja 1.októbra, takže si na nich ešte chvíľu budeme musieť počkať. Dostupné však budú online na stránkach značky Byredo, ale aj v butikoch po celom svete vrátane Londýna, Los Angeles, Paríža či Štokholmu.

 

Foto: archív značky

 

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 29.sep 2020

Jesenná účesová inšpirácia

Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty, ktoré prežijú v daždi a vetre...


Najlepšie aktívne látky na boj s pigment...

Pribudli vám po lete, intenzívnom opaľovaní či náhodnom spálení na tvári pigmentové škvrny? Obráťte sa tieto aktívne látky, ktoré vám...


Beauty pomôcky: Ktoré vyskúšať a na ktor...

Dnes je na trhu toľko najrôznejších pomôcok na starostlivosť o pleť, že je takmer nemožné sa v nich orientovať. Niektoré sľubujú okamžité...


Trendy krasa | 28.sep 2020

S profiartistkou Lenkou Lutisan o tom, a...

Dokonalé obočie je výzvou pre každú ženu. Ak vám do vienka nebolo dopriate pekne vytvarované a husté obočie, dnes už...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Must-have jesenné sukne

Príchod jesene je takmer vždy sentimentálny, naplnený spomienkami na leto. Aj keď nám letná sezóna b...

Legendárny diamant na striebornom plátne

Diamanty a strieborné plátno vždy tvorili dokonalý pár. Staré hollywoodske filmy plné glamouru...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 1

Po vypuknutí pandémie sa mnohé svetové týždne módy rozhodli prejsť do virtuálneho sveta. Ide o ...