Manikúrové trendy sú dnes bohaté a pestré. Na svoje si prídu milovníčky výrazných farieb, unikátnych vzorov, ale aj tie z nás, ktoré uprednostňujú jednoduchosť a klasiku. Pokiaľ patríte práve do tej druhej skupiny, máme pre vás niekoľko tipov na hravú, letnú manikúru, ktorá je na jednej strane farebná a unikátna, no pritom stále minimalistická a chic.

Pastelová francúzska

Francúzska manikúra zažíva svoju renesanciu v rôznych podobách. Je typickou voľbou pre všetky klasičky, no teraz môžete vyskúšať aj jej hravejšiu tvár. Napríklad v podobe pastelovej verzie.

letná minimalistická manikúra@Smile__Nails

 

 

Neónové detaily

Neónové farby sú túto sezónu veľmi trendy a aj pokiaľ ste sa im doteraz vyhýbali ako sa len dalo, tento minimalistický dizajn vás presvedčí, že aj neónky môžu byť chic. Stačí pri tom jediný neónový náznak napríklad na nude podklade a výsledok bude unikátny.

Screenshot 2020 07 02 at 18.37.02@PaintboxNails

 

 

Nude s akcentom

Nude manikúra je medzi minimalistkami veľmi populárnou voľbou. Ak jej chcete pridať zaujímavý detail a osviežiť ju, vyskúšajte to napríklad s akcentom tón v tóne. Skombinujte dva rôzne odtiene nude a jeden z nich využite na aplikáciu zaujímavého detailu.

Screenshot 2020 07 02 at 18.37.16@OliveandJune

 

 

Fialové

Ak uprednostňujete nenápadné tóny a tlmené farby, skúsime vás presvedčiť aspoň na jediný farebný trend, ktorý v manikúre momentálne vládne. Je to pastelovo fialová alebo levanduľová farba. Pôsobí elegantne, je stále dostatočne nenápadná, no pritom veľmi elegantná.

Screenshot 2020 07 02 at 18.37.30@PearNova

 

 

Geometria

Tento dizajn vyskúšajte, ak máte radi francúzsku manikúru, no už vás začína nudiť. Stačí sa pohrať s geometrickými tvarmi a aplikovať ich na nude alebo prirodzené nechty. Pre extra dotyk môžete pridať zaujímavú kovovú aplikáciu.

Screenshot 2020 07 02 at 18.37.41@Amyle.Nails

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 06.máj 2021

L’oréal Paris uvádza kolaboráciu s Elie ...

Po úspešných kolaboráciách s Balmain, Karl Lagerfeld či Isabel Marant, sa značka L’oréal Paris obracia na úspešného libanonského dizajnéra Elie...


Líčenie | 06.máj 2021

ZARA uvádza beauty líniu

Beauty priemysel stále zažíva svoj veľký boom, ktorému podľahli mnohé svetové celebrity zakladajúce si vlastné značky starostlivosti o pleť alebo...


Líčenie | 05.máj 2021

Ideálny letný parfum? Užite si leto v me...

Ruža je nekorunovanou kráľovnou vo svete rastlín. Ak by ste tento rok mala nosiť iba jeden jediný parfum, potom by...


Ženšen v kozmetike: Akú sú jeho benefity...

Moderná kozmetika ponúka najnovšie, inovatívne zložky, no častokrát sa vracia aj ku tým prírodným. Niektoré sú overené desiatkami či stovkami...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...