Manikúrové trendy sú dnes bohaté a pestré. Na svoje si prídu milovníčky výrazných farieb, unikátnych vzorov, ale aj tie z nás, ktoré uprednostňujú jednoduchosť a klasiku. Pokiaľ patríte práve do tej druhej skupiny, máme pre vás niekoľko tipov na hravú, letnú manikúru, ktorá je na jednej strane farebná a unikátna, no pritom stále minimalistická a chic.

Pastelová francúzska

Francúzska manikúra zažíva svoju renesanciu v rôznych podobách. Je typickou voľbou pre všetky klasičky, no teraz môžete vyskúšať aj jej hravejšiu tvár. Napríklad v podobe pastelovej verzie.

letná minimalistická manikúra@Smile__Nails

 

 

Neónové detaily

Neónové farby sú túto sezónu veľmi trendy a aj pokiaľ ste sa im doteraz vyhýbali ako sa len dalo, tento minimalistický dizajn vás presvedčí, že aj neónky môžu byť chic. Stačí pri tom jediný neónový náznak napríklad na nude podklade a výsledok bude unikátny.

Screenshot 2020 07 02 at 18.37.02@PaintboxNails

 

 

Nude s akcentom

Nude manikúra je medzi minimalistkami veľmi populárnou voľbou. Ak jej chcete pridať zaujímavý detail a osviežiť ju, vyskúšajte to napríklad s akcentom tón v tóne. Skombinujte dva rôzne odtiene nude a jeden z nich využite na aplikáciu zaujímavého detailu.

Screenshot 2020 07 02 at 18.37.16@OliveandJune

 

 

Fialové

Ak uprednostňujete nenápadné tóny a tlmené farby, skúsime vás presvedčiť aspoň na jediný farebný trend, ktorý v manikúre momentálne vládne. Je to pastelovo fialová alebo levanduľová farba. Pôsobí elegantne, je stále dostatočne nenápadná, no pritom veľmi elegantná.

Screenshot 2020 07 02 at 18.37.30@PearNova

 

 

Geometria

Tento dizajn vyskúšajte, ak máte radi francúzsku manikúru, no už vás začína nudiť. Stačí sa pohrať s geometrickými tvarmi a aplikovať ich na nude alebo prirodzené nechty. Pre extra dotyk môžete pridať zaujímavú kovovú aplikáciu.

Screenshot 2020 07 02 at 18.37.41@Amyle.Nails

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaSummer Science: Opaľovanie a SPF

Leto 2020 si mnohí zapamätáme ako jedno z najzvláštnejších období. Niektorí z nás sa kvôli koronavíru rozhodli zahraničné dovolenky úplne zrušiť...


Skvalán: Nový hydratačný elixír

Kyselina hyalurónová ako základ hydratácie, anti-ageingu a správnej starostlivosti o pleť tu je s nami už nejaký ten rok. Tak, ako všetko ostatné...


AM-PM Beauty s Pavlinou Jágrovou

Ak poznáte Pavlinu Jágrovú, určite to je kvôli jej skvelému vkusu, nadčasovému šatníku a umeniu kombinovania jednotlivých kúskov. S módou...


Viac ako BIO

Pokiaľ hľadáte miesto, kde nebudete musieť podrobne študovať etikety, aby ste si boli istí, že je produkt „čistý“, zamierte sem...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...