Cannes Film Festival je dokonalým zdrojom inšpirácie z módneho aj beauty hľadiska. Rôznorodé pohľady na krásu, hairstyling aj líčenie sa pretavili do zaujímavých vizáží. Tieto patrili počas minulého týždňa k tým najlepším.

Anja Rubik

Jemne strapaté vlny zastrihnuté do chic bobu nechali vyniknúť krvavočervené pery doplnené mačacím pohľadom. Napriek tomu Anja nepôsobila ako typická hollywoodska kráska, ale skôr ako moderná rebelka.

cannesbeauty 

 

 

Isabeli Fontana

Modelka predviedla, ako sa dá vytvoriť glamour vizáž s minimalistickejším prístupom. Pery s ružovým nádychom doplnené líčením očí vo vínovej farbe a so zlatistým efektom. Vlasy uhladené do drdolu, ktorý však hral ornamentálnymi detailmi.

1 

 

 

Petra Nemcová

Ako premeniť typickú Hollywood style vizáž na modernú? Stavte na prekvapivý detail. Petra objemné vlny a korálové pery doplnila kráľovsky modrou očnou linkou na spodnej línii rias.

2 

 

 

Shailene Woodley

Ako okamžite oživiť takmer nude make-up nám ukázala herečka Sahilene Woodley. Na dokonalej pleti dominovali práve oranžové pery a minimum ďalších produktov. Vlasy boli účesané do „mokrých“ vĺn.

3 

 

 

Bella Hadid

Ako pravá princezná vyzerala Bella Hadid vo svojej róbe Dior, ktorú doplnila nekonečne dlhými riasami a staroružovými perami. Efektná vlna na čele a jemné kučery v drdole sa postarali o ďalší romantický element.

4 

 

 

Elle Fanning

Elle sa zrejme nič nehodí viac ako éterická styling, ktorý z nej vždy spraví rozprávkovú bytosť. Pri líčení jej stačil svetlo ružový rúž, maskara, no v prípade vlasov to už bolo o čosi komplikovanejšie. Vrkoč lemujúci jej tvár bol doplnený kvetinami a vizáž a lá lesná víla bola na svete.

5 

 

 

Selena Gomez

Klasický look založený na červených perách a výraznej očnej linke zvolila debutantka Selena Gomez. Vizáž podčiarkovali vlasy uhladené do komplikovaného drdolu a diamanty na krku, ktoré jej dodali iskru.

6 

 

 

Taylor Hill

Úplne inak na to išla Taylor Hill, ktorá ako jedna z mála prítomných dám stavila na strapaté disco vlny ako vystrihnuté zo 70. rokov. Moderný nádych celého looku sa však postarali dymové oči a svetlooranžové pery.

7 

 

 

Elsa Hosk

Jemnú vizáž zvolila aj Elsa Hosk, ktorej zapletený vrkoč lemoval tvár podobne ako Elle Fanning. Avšak ten jej bol doplnený rozpustenými, jemne vlnitými vlasmi. Dlhé riasy a lesk na perách stačili na to, aby z nej spravili romantickú krásku.

8 

 

 

Caroline de Maigret

Caroline ostala verná svojmu francúzskemu šarmu založenom na ofine a rovných vlasoch. Výrazná očná linka a dymové líčenie vytvorili podmanivý pohľad a nahé pery sa zase postarali o nenútený, chic výsledok.

10

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krása



5 mýtov o opaľovaní

Slnečné dní máme tu a horúce počasie nás núti zhadzovať vrstvy. Siahame preto po krátkych šortkách, minišatách či jemných blúzkach, ktoré...


Vlasy | 30.máj 2019

5 účesov so šatkou

Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných...


Trendy krasa | 29.máj 2019

Udržateľné rúže La Bouche Rouge

Keď sa hovorí o udržateľnosti, väčšinou to je v kontexte módy. Beauty priemysel sa jej však tiež nevyhýba a čoraz...


Trendy krasa | 27.máj 2019

Chiara Ferragni vytvorila kapsulovú kole...

Chiara Ferragni potvrdzuje status jednej z najúspešnejších módnych bloggeriek a dnes už aj podnikateliek svojou najnovšou spoluprácou s luxusnou značkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...