Nenápadná herečka, ktorá si postupne začala získavať miesto v našich srdciach, nielen kvôli filmovým úlohám. Zahviezdila na striebornom plátne vo kritikmi uznávaných filmoch ako Sing Street, Vražda v Orient Exprese či najnovšie Bohemian Rhapsody. Vďaka týmto úlohám sa začala objavovať aj na prestížnych podujatiach a ich červených kobercoch, kde si pomaly získavala pozornosť verejnosti až si vybudovala status súčasnej beauty kráľovnej.

Sčasti za to môže aj jej jemný zjav, veľké oči, svetlé vlasy a jemné črty. Jej prístup k líčeniu a hairstylingu je však takisto zaujímavý. Zatiaľ čo väčšina dám v Hollywoode a showbiznise sa sústreďuje na typický glamour, ona to vníma po svojom. Niekedy v jej líčení vidíme náznaky futurizmu, inokedy zase spomienky na minulosť. Vždy je v ňom však veľká dávka osobitosti a unikátnosti. Inšpirujte sa jej najlepšou vizážou za posledné mesiace.

MET Gala

Lucy na MET Gala pôsobila ako víla. Stačili jej na to sivo- TYRKYSOVÉ vlasy a kvetovaná koruna. Na porcelánovej pleti žiarili jej dlhé riasy, jemne ružové pery a striebristá linka efektne vytvárajúca „lúče“ okolo jej očí.

beauty

 

 

Oscar párty

Ešte predtým, ako sa začalo odovzdávanie Oscarov, sa Lucy ukázala na úvodnej párty. Svoj look postavila na 50.rokoch a nepotreboval nič viac ako svetlomodré očné tiene a tlmený, červený rúž. Na hlave mala typický klobúk pre toto obdobie, pod ktorým schovávala uhladený bob.

5

 

 

Oscar

Pri príležitosti odovzdávania Oscarov sme mohli zase vidieť jej cit pre nostalgiu. Vizáž bola inšpirovaná Grace Kelly, no zachovávala si svoju dávku minimalizmu a prirodzenosti. Na viečkach svietili jemne ružové očné tiene a rovná farba zdobila aj pery. Čerešničkou na torte boli typické dlhé riasy.

2

 

 

BAFTA párty

Vizáž na úvodnej párty pred odovzdávaním filmových cien BAFTA bola úplne iná, hravá a dievčenská. Pri tomto líčení sme si všetci uvedomili, aké je jednoduché vytvoriť element prekvapenia. Stačí vám na to očná linka, ktorou nakreslíte „mačacie“ uši do vonkajších kútikov. Vlasy zopnite do polovičného drdolu a kreatívna vizáž je na svete.

3

 

 

BAFTA

Takmer ohnivý pohľad dominoval jej vizáži na odovzdávaní cien BAFTA. Strategické líčenie očí vytvorilo dojem nekonečných rias, ktorý poznáme ešte z čias čiernobielych filmov, no pritom dokázalo do istej miery pôsobiť futuristicky. Oko otvorili zlatisté tóny vo vnútornom kútiku a ženskosť podčiarkli marhuľové pery.

4

 

 

Santa Barbara Film Festival

Na kalifornskom filmovom festivala sa rozhodla inšpirovať gejšami. Jej líčenie bolo postavené na červených očných tieňoch, ktoré siahali až po lícne kosti. Tento umelecký look podčiarkovala aj červená riasenka na spodných riasach a pre Lucy netypický, výrazný červený rúž.

6

 

 

SAG Awards

Ďalší príklad toho, ako sa dá kreatívne líčiť bez toho, aby ste potrebovali záplavy produktov. Postačí vám na to opäť len očná linka a jemne ružový či červený rúž. Linku použite len na zvýraznenie línie vnútorných kútikov a na vytvorenie oblúku medzi okom a obočím. Tento trik vám opticky zväčší oči.

7

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 14.okt 2019

Beauty trendy sezóny

Aké beauty trendy nám predpovedali módne domy počas Týždňov módy na sezónu jeseň-zima 2019? Zaspomínali sme si a predstavujeme vám tak...


Pleť na cestách: 5 beauty tipov pri cest...

Akými kozmetickými tipmi sa riadite pri cestovaní? Aplikujete na tvár pleťovú hmlu na osvieženie alebo ste dokonca skúšali hydratačnú masku...


Vyberte si správnu kyselinu podľa veku

Rozmýšľate nad kyselinami, no neviete, kde začať? Vyberte si podľa problému, ktorý vás trápi, no najmä podľa veku. Vybrali sme...


Trendy krasa | 08.okt 2019

Jesenné manikúrové tipy

Patríte aj vy k tým z nás, ktoré ihneď ako príde jeseň siahajú po bordovej manikúre alebo idete radi proti prúdu? Nech...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...