Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 15. február 2012

Svietiaci lesk na pery

Nový beautycycleTM Svietiaci lesk na pery od spoločnosti Amway je ideálny pre rýchlu a jednoduchú úpravu líčenia. Nezáleží na tom, či lesk aplikujete priamo v reštaurácii alebo za pochodu, jeho hydratačné zloženie, mentolová chuť a praktické zabudované zrkadielko s LED svetielkom dodajú vašim perám trblietavý lesk a sviežosť kdekoľvek a kedykoľvek.Počas dňa v práci, na nákupoch alebo večer pri poháriku, úprava líčenia pier je pre veľa žien úplnou samozrejmosťou.

Svietiaci lesk na pery

15. 2. 2012

Nový beautycycleTM Svietiaci lesk na pery od spoločnosti Amway je ideálny pre rýchlu a jednoduchú úpravu líčenia. Nezáleží na tom, či lesk aplikujete priamo v reštaurácii alebo za pochodu, jeho hydratačné zloženie, mentolová chuť a praktické zabudované zrkadielko s LED svetielkom dodajú vašim perám trblietavý lesk a sviežosť kdekoľvek a kedykoľvek.

Počas dňa v práci, na nákupoch alebo večer pri poháriku, úprava líčenia pier je pre veľa žien úplnou samozrejmosťou. Zatiaľ čo make-up a líčenie očí sa nanášajú len ráno, líčenie pier potrebuje upraviť viackrát za deň. Podľa prieskumu beautycycleTM ohľadom zvyklostí žien v líčení, asi 40 % žien neodíde z domu bez lesku na perách.

Aby uspokojil požiadavky každej ženy, vyrába sa beautycycleTM Svietiaci lesk na pery v troch univerzálnych odtieňoch. Ponúka tak pre každý typ pleti a pre každú príležitosť dostatočnú, ale nie zbytočne rozsiahlu farebnú škálu.
Úžasný žiarivý odtieň Champagne je vhodný pre zvláštne večerné príležitosti. Chladný trblietavý odtieň Glitz pre tanečný parket. Oslnivý zvodný odtieň Passion sa hodí na romantickú večeru pri sviečkach. 

 

TM

    8003

    Súvisiace články