Nie každému príroda nadelila prirodzené husté obočie, ktoré je aktuálne také trendy. Ak sa aj napriek tomuto nedostatku nemienite hustého obočia vzdať, poradíme vám, ako si ho aspoň opticky vytvoriť. Obočie a lá Kaia Gerber tak už nebude len snom.

 

kaiabrow

 

 

Učešte ho

Ešte predtým ako naň nanesiete farbu ho prečešte v protismere rastu. Následne aplikujte pomocou kefky farbu na najdlšie vlásky. Zvyšok frby už aplikujte v smere rastu obočia a nepojte sa pridať jemnučné pramienky očnej linky. Takto dostane vaše obočie viacero dimenzií a bude pôsobiť objemne. Ak túžite po ešte dramatickejšom looku, zafixujte obočie gélom na vlasy.

 

Nakreslite ho

Ceruzka či tekuté farby na obočie sú práve to, čo nás menej obdarové každodenne zachraňuje. Pokiaľ ste sa ešte neodhodlali na líčenie obočie, vedzte, že je to najrýchlejšia a najjednoduchšia za vysneným pohľadom. Stačí vyplniť voľné miesta medzi jednotlivými vlasmi v smere ich rastu. Výsledok je prirodzený a nikto si nevšime, že ide iba o make-up.

 

Svetlejšie ako prirodzené

Trik, ktorý používajú mnohí make-up artisti je založený na výbere tej správnej farby. Dajte si však pozor, aby ste vybrali o niečo svetlejšiu farbu ako je vaša prirodzená. Vďaka tomu bude vaše obočie vyzerať skutočne neutrálne. Nezabudnite však obočie prečesať, vďaka čomu sa farba jednotne rozloží.

Najnovšie zo sekcie krásaŠport a fitness | 15.júl 2018

Začnite deň správne!

Aj napriek tomu, že sa v lete zobúdzame do zväčša slnečného a príjemného rána, nie vždy to ide z postele...


Šport a fitness | 14.júl 2018

Sila bylín v modernom svete

Aj napriek zdravému životnému štýlu náš organizmus z času na čas neodolá tlaku moderného sveta a stresu, ktorý so sebou...


Ako liečiť spálenú pokožku?

Pravdepodobne každý sa už stretol so spálenou pokožkou. Môže za to nedostatočná aplikácia opaľovacích prípravkov, alebo jednoducho nevedomosť. Ako si...


Vlasy | 10.júl 2018

6 plážových účesov

Pokiaľ patríte k tým z nás, ktoré si okrem plavkových trendov potrpi aj na tie vlasové, poteší vás náš zoznam...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Plavkové trendy podľa Kim Kardashian

Kim Kardashian je priekopníčkou v plavkovej móde. Je známe svojim odvážnym štýlom, ktorý častokrát v...

Ako sa obliecť na pool party?

Leto sa nezaobíde bez štýlových pool parties! Pokiaľ sa žiadnu nechystáte zorganizovať, určite budet...

Najlepšie plážové kluby na svete

Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej d...