Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Líčenie / 4. október 2011

Zimný make-up

Stále rovnaké očné tiene a stále ten istý lesk na pery. Aj vás už omrzel make-up, ktorý nosíte každý deň?

Zimný make-up

4.10.2011

Stále rovnaké očné tiene a stále ten istý lesk na pery. Aj vás už omrzel make-up, ktorý nosíte každý deň? My vám poradíme! Exkluzívne sme pre vás vypátrali, čo sa bude nosiť počas nadchádzajúcej zimy. Tu sú inšpirácie pre vás.

Winter_Makeup_Trends_for_2008_and_2009_5Ak nechcete príliš investovať do neoverených experimentov, ale napriek tomu túžte po zmene, tou správou voľbou sú čierne očné tiene. Pre dymovo šedé líčenie, ktoré možno nosiť cez deň aj v noci, je najlepšie navrstviť biely očný tieň na čierne pozadie. Ak chcete získať ešte intenzívnejší vzhľad, použite štetec, ktorým si čiernou farbou prejdete cez viečka. Zamerajte sa pritom na líniu vašich rias. Biela bodka v kútiku oka váš pohľad fantasticky rozžiari.

Na zimnú sezónu si pripravte aj rúž, alebo balzam na pery s jahodovým odtieňom. N dokonalé nanesenie farby použite vlastný prst, alebo malú kefku. Pery tak získajú plnú a intenzívnu farbu. Pre dokonalý efekt použite balzam, ktorý pery zvláčni a vy sa tak budete cítiť nielen príťažlivo, ale aj príjemne.

Aby bol váš výzor dokonalý, nezabúdajte na bezchybnú a žiariacu pleť. V zime treba používať mastnejšie krémy, aby bola vaša pleť vždy dobre hydratovaná. Základom krásnej pleti je korektor, ktorý zakryje jej drobné nedokonalosti. Potom pozorne naneste samotný make-up. Dbajte, aby odtieň ladil s farbou vašej pokožky. Nie je nič horšie ako výrazná a neprirodzená farba pokožky tváre. 


pripravila: Katarína Segešová 

    4339

    Súvisiace články