Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

archive / 28. september 2011

7 nezvyčajných tipov pre krásu

Každá žena chce vyzerať mlado, sviežo a krásne. My vám ponúkame zopár jednoduchých a nezvyčajných, no napriek tomu účinných rád a trikov, vďaka ktorým si svoju mladosť a krásu udržíte čo najdlhšie.1, super sizeDnes už dobre vieme, aké veľmi škodlivé môžu byť slnečné lúče.

7 nezvyčajných tipov pre krásu

28.9.2011

Každá žena chce vyzerať mlado, sviežo a krásne. My vám ponúkame zopár jednoduchých a nezvyčajných, no napriek tomu účinných rád a trikov, vďaka ktorým si svoju mladosť a krásu udržíte čo najdlhšie.

Autumn_beauty_care1, super size

Dnes už dobre vieme, aké veľmi škodlivé môžu byť slnečné lúče. Preto je veľmi dôležité poriadne sa pred nimi chrániť. Okrem opaľovacích krémov sú číslom aj 1 slnečné okuliare super size. Rám veľkých slnečných okuliarov ochráni miesta okolo vašich očí, kde sa vrásky zvyknú tvoriť najskôr.

2, olivový olej

Extra panenský olivový olej obsahuje mastné kyseliny podobné tým, ktoré sú aj v našom tele, konkrétne v pokožke. Ak je vaša pleť suchá alebo citlivá z celkového preťaženia, mali by ste bezodkladne siahnuť práve po kréme, ktorý olivový olej obsahuje

3, rozmaznávajte

Naše ruky sú rovnako citlivé, ako pokožka okolo očí. Ani si neuvedomujeme, čo všetko si musia naše ruky cez deň vytrpieť. Preto je načase ich trochu rozmaznávať. Aby si udržali jemnosť a pekný vzhľad, natrite si na noc ruky vazelínou a do postele noste jemné bavlnené rukavice.

4, návšteva očného lekára

Ak nevidíte správne a zvyknete škúliť, je načase navštíviť svojho očného lekára. Nadmerné škúlenie totiž spôsobuje čiarkové vrásky okolo očí. Namiesto drahého botoxu si teda zadovážte pekné a najmä lacnejšie dioptrické okuliare.

5, nebezpečné UW

Vedeli ste, že priemerný človek je vystavený až 200 hodinám slnečného žiarenia len počas šoférovania? A že 80 percent všetkých slnečných lúčov, ktoré naše telo vstrebá, sa k nám dostáva cez okná? Z toho dôvodu je vhodné investovať do kvalitných ochranných fólií, či už u vás doma alebo v aute.

6, citrón ako liek

Hnedé slnečné škvrny skutočne nevyzerajú na našej pokožke dobre. Ak sa ich chcete zbaviť, no nič nepomáha, skúste šťavu z citróna. Vzhľadom na to, že kyseliny môžu spôsobiť podráždenie, aplikujte citrónovú šťavu na postihnuté miesta pred spaním.

7, krémy z chladničky

Liftingový účinok vašich krémov sa zvýši, ak sú studené. Pri izbovej teplote môže krému trvať až dve hodiny kým jeho zložky začnú pôsobiť. No ak ste mali krém v chladničke, tieto zázračné zložky sa uvoľňujú už po 10 minútach. Navyše, táto metóda uchováva produkty dlhšie čerstvé. 

pripravila: Katarína Segešová 

    4415

    Súvisiace články