Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 12. marec 2023

Kolekcia Hermès WRTW FW23

Objavte najnovšiu kolekciu Hermès WRTW pre sezónu jeseň/zima 2023.

Kolekcia Hermès WRTW FW23

Rovnako ako pod povrchom stromu existuje druhá koža, kôra podobná tkanine, aj medzi materiálmi, farbami a detailmi sa neustále formuje komunikácia a dialóg. Obopínajúce, teplé a jednofarebné siluety sa odvíjajú v zimných tónoch najnovšej kolekcie Hermès WRTW pre sezónu jeseň/zima 2023.

Modely sa vyznačujú prvkami objavenými v prírode. Looky a módne kúsky od šnúrok na krk až po kadere ožívajú, vlnia sa a splývajú v jedno.

Farby kolekcie

Červené, hnedé, žlté. Toľko úlomkov zimného svetla sme mohli zahliadnuť na predstavení novej kolekcie, v ktorej vládli rôznorodé odtiene ako amarantovo červená, Falun červená, ohnivo červená, medená hnedá, amourette hnedá, mosadzno žltá a blond béžová.

Ružové zlato a mesačný kameň.

Kľúčové looky

Blanketové kabáty a rebrované úplety z vlny a hodvábu. Opaskové trenčkoty z vlniacej sa vlny alpaky. Prešívané bundy a kabáty s kapucňou z hladkej teľacej kože alebo vlny a kašmírového flanelu, dlhé kabáty v štýle duffel z obojstranného kašmíru, kabáty na zips z lesklej jahňacej kože.

Žiarivosť a zmyselnosť súprav úpletových svetrov s textúrou kôry, plisovaných šiat z tepaného kovového hodvábu a plisovaných zavinovacích šiat z kovového žakáru alebo vyšívaných kovovými trubičkami. Nohavicové kostýmy alebo zavinovacie saká Spencer z vlny a hodvábu a bermudy pre väčšiu slobodu.

Doplnky

Medzi doplnkami zažiarila kabelka Médor a taška Birkin so strapcami, náušnice a náhrdelník Hermès Clou d’H, saténová jazdecká čiapka či okázalé opasky.

Scénografia Villa Eugénie

Objavte dámsku kolekciu jeseň-zima 2023, predstavenú 4. marca počas Parížskeho týždňa módy.

#HermesFemme
    807

    Súvisiace články