Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 3. február 2023

Kniha Okresky ožíva prostredníctvom Top Fashion AR aplikácie

Spoločnosť Motor-Car v spolupráci s populárnym projektom Okresky pripravili knihu pre každého fanúšika AMG. Tristo strán atraktívnych fotografií a textov ožíva v spojení s unikátnou aplikáciou.

Kniha Okresky ožíva prostredníctvom Top Fashion AR aplikácie

Ako prvý printový magazín vám s aplikáciou Top Fashion AR prinášame zážitok v podobe rozšíreného obsahu, vďaka ktorému môžete sledovať zákulisia z fotení editoriálov alebo kliknutím prejsť rovno na nákup produktových tipov. Našu mobilnú aplikáciu virtuálnej reality si zamilovala aj spoločnosť Motor-Car, ktorá ju použila aj v najnovšej knihe s názvom Okresky- Cesta domov.

Stiahnite si aplikáciu Top Fashion AR
Stiahnite si aplikáciu Top Fashion AR

Rozšírená realita

Vybrané strany v tejto knihe sú rozšírené o jedinečný audiovizuálny obsah. Exkluzívny bonusový materiál dáva knihe nový rozmer a sprostredkuje živé okamihy priamo do vášho mobilu alebo tabletu. Započúvajte sa do zvukov prírody, osemvalcových a dvanásťvalcových motorov alebo spoznajte, ako znie elektrické AMG.

Okresky – Cesta domov
Okresky – Cesta domov

Kniha pre každého fanúšika AMG mapuje cestu z AMG Performance Centra v Bratislave späť domov, teda do Affalterbachu, kde to všetko pred 55 rokmi vzniklo.

Unikátne dielo

AMG – tieto tri písmená reprezentujú na celom svete maximálny výkon automobilov, exkluzivitu, efektívnosť a vysokodynamický pôžitok z jazdy. Spoločnosť, ktorú založili Hans Werner Aufrecht a Erhard Melcher, oslávila svoje 55. jubileum. Takéto výročie si zaslúži špeciálnu pozornosť či špeciálny darček. Aj to bol dôvod, prečo vznikla idea poohliadnuť sa späť do histórie skutočne kreatívnou cestou. V spolupráci s populárnym projektom Okresky tak v vzniklo unikátne dielo.

Späť ku koreňom (po okreskách)
Späť ku koreňom (po okreskách)
Kniha je dostupná v limitovanom počte

Tie najkrajšie cesty

Trasa počíta s tými najkrajšími cestami, a to všetko mimo ospalých diaľnic. Pretože stovky kilometrov rakúskych a nemeckých okresiek ukrývajú poklady, ktoré vo vás prebudia dávno zabudnuté emócie. Rev výfukov, moderná technika umožňujúca šoférovi užiť si výjazdy zo zákrut, pohodlie podvozkov typických pre Mercedes-Benz, ale aj neuveriteľná sila prenášajúca sa z motora na kolesá.

    1141

    Súvisiace články