Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 4. november 2021

Jesenné trendy podľa severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre jesenné a zimné outfity ak nie práve u štýlových žien zo severu? Švédsko, Dánsko, Nórsko sú plné módnych ikon, ktoré sú známe svojim kreatívnym prístup k móde a obliekanie do chladnejších podmienok majú dokonalo zvládnuté kvôli počasiu, v ktorom väčšinu roka žijú.

Jesenné trendy podľa severaniek

Pánske vesty

Tento kúsok sa stal veľmi obľúbenou voľbou módnej verejnosti a severanky vedia, ako sa dá zúžitkovať aj na jeseň a v zime. Nosia ju v rámci svojich kreatívnych vrstiev, pokojne aj v kombinácii so svetrami a veľkými, páperovými bundami.

@fannyekstrand
@fannyekstrand

Objemné bundy

Keď už sme pri páperových bundách, túto sezónu platí - čím väčšie, tým lepšie. Nosia sa najrôznejšie verzie - krátke, dlhé, kabáty aj športové bundy. Skvelo vyniknú v kontrastnej kombinácii s elegantnými prvkami ako šaty či široké nohavice.

@hannamw
@hannamw

Široké džínsy

Ak ste sa aj vy zamilovali do trendu širokých nohavíc, určite vyskúšajte aj široké džínsy. Pôsobia športovejšie, ležérnejšie, no zároveň a viac retro. Túto sezónu predstavujú ideálny kúsok na vytváranie štýlových jesenných a zimných lookov.

@matildadjerf
@matildadjerf

Extra vrstvy

Na jeseň a v zime je vrstvenie nevyhnutnosťou, avšak tentokrát sa môžete skutočne odviazať. Nebojte sa tvoriť zaujímavé vrstvy, kombinujte štýly, štruktúry či dokonca vzory. Zaujímavé kombinácie však vytvoríte aj pomocou neutrálnych a tón v tóne farieb.

@emilisindlev
@emilisindlev

Statement okuliare

Aj keď už leto skončilo, neznamená to, že nemôžeme siahnuť po slnečných okuliaroch. Aj na jeseň a v zime sa môžeme tešiť zo slnečných lúčov, ku ktorým patria aj okuliare. Túto sezónu siahnite po skutočne výrazných modeloch, ideálne s hrubým rámom a v hranatom tvare.

@loweo
@loweo

Foto: Instagram

    819

    Súvisiace články