Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 24. október 2023 / PR

Jennifer Lopez žiari v novej kolekcii Intimissimi

Jennifer Lopez spojila svoju bezhraničnú kreativitu s jemným remeselným spracovaním značky Intimissimi pri vytváraní novej exkluzívnej kolekcie spodnej bielizne, ktorá bola uvedená na trh 18. októbra 2023.

Jennifer Lopez žiari v novej kolekcii Intimissimi

Táto spolupráca začala s Jennifer Lopez ako globálnou ambasádorkou značky Intimissimi v kolekcii SS23 a teraz dosahuje novú fázu s vydaním novej kolekcie "This Is Me... Now". Ide o druhú kapitolu partnerstva medzi talianskou značkou a americkou ikonou, ktorá kombinuje oddanosť značky Intimissimi výnimočnej kvalite a osobitý štýl Jennifer Lopez.

"This Is Me...Now"

Názov kolekcie je priamo inšpirovaný nadchádzajúcim albumom Jennifer Lopez, ktorý reflektuje jej životnú transformáciu a cestu osobného rozvoja. Vystihuje podstatu jej vývoja, sebareflexiu a prijatie jej pravého ja. Výsledkom je kolekcia, ktorá prináša sofistikovaný dizajn, zdôrazňujúci ženskosť a jedinečnosť každej ženy.

Jedinečná esencia

V rámci tejto kolekcie je možné vidieť zložité vyšívané detaily a výber luxusných materiálov, vrátane hodvábnych tkanín a rafinovaných čipiek. Tým vytvára kolekciu, ktorá nielen vyzerá luxusne, ale taktiež poskytuje neprekonateľný zmyslový zážitok. Symbol kolibríka, ktorý Jennifer Lopez vybrala, pridáva ďalšiu vrstvu významu a zdôrazňuje šťastie, húževnatosť a energiu, čo dodáva jednotlivým kúskom jedinečnú esenciu. 

Jade green

Výber ponúka tri elegantné farby - čiernu, champagne a jade green - umožňujúce ženám vybrať si takú, ktorá im je najbližšia. Každá z týchto farieb vystihuje rôzne aspekty ženského sebavyjadrenia, od klasickej elegancie čiernej, cez rafinovanosť champagne po intenzitu jade green, ktorá je blízka samotnej Jennifer Lopez.

Album JLo súčasťou kampane

Jedným z vrcholov tohto partnerstva je zahrnutie nadchádzajúceho albumu Jennifer Lopez do kampane kolekcie. Táto inovatívna kombinácia módy, hudby a emancipácie do jedného pútavého príbehu je prvou svojho druhu v histórii Intimissimi.

Spodná bielizeň ako prostriedok sebavyjadrenia

Kampaň tak pod tvorivým vedením Riccarda Ruiniho, spolu s kreatívnou víziou režiséra Francesca Carrozziho a objektívom Normana Jeana Roya predstavuje jedinečný zážitok, ktorý umelecky zachytáva pravú podstatu ženskej intimity v jemnej a snovej atmosfére. Sama Jennifer Lopez sa v nej zameriava na význam spodnej bielizne ako prostriedku sebavyjadrenia. Vo svojom výroku hovorí: "Spodná bielizeň je hlboko intímna - je to objatie, ktoré vám dáva možnosť cítiť sa slobodne a krásne."

    1474

    Súvisiace články