26.6.2014

Fashion LIVE! prináša viac!
Jedinečné módne podujatie s názvom FASHION LIVE!, ktoré prináša na našu módnu scénu nový rozmer v prezentácii a prístupnosti módy pre širokú verejnosť nie je len o jednom podujatí.

Občianske združenie MÓLO v rámci iniciatívy FASHION LIVE! spúšťa sériu odborných seminárov Fashion LIVE! Talk na rôzne témy týkajúce sa sveta módy. V rámci svojho poslania tak reálne podáva pomocnú ruku módnym tvorcom, či ďalším ľuďom, ktorí na módnom biznise participujú, vzdeláva a zvyšuje povedomie o témach týkajúcich sa módy.

V pravidelných intervaloch sa budú konať prednášky na rôzne témy. Prvá z nich prinesie informácie z Fashion Law a bude už na budúci týždeň 3.7. 2014 o 18.00 v Gorila.sk Urban Space, na Námestí SNP 30 (prízemie OD Dunaj), Bratislava.

Odborným garantom Fashion LIVE! Talk je vysokoškolský pedagóg, lektor a konzultant v oblasti Fashion marketingu Mgr.Peter Šagát, PhD.
Vstup na Fashion Talk je voľný.

Kamapan_Fashion_Live_2014_kopia

FASHION LIVE! sa bude tento rok konať od 15 do 17.októbra v priestoroch Starej Tržnici a prinesie okrem prehliadok popredných módnych tvorcov zo Slovenskej módnej scény a zahraničia aj množstvo atraktívnych sprievodných akcií. Tri dni oslavy módy budú opäť prístupné bezplatne pre širokú verejnosť.

www.fashionlive.sk  

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.jan 2019

Kolekcia Victoria Beckham x Reebok

Značka Reebok oznámila plánovanú kolekciu s Victoriou Beckham ešte počas minulého roku, no až teraz sme sa dočkali prvého pohľadu na...


Trendy móda | 22.jan 2019

Vetements predstavuje novú kolaboráciu s...

Kultová značka Vetements predstavila v rámci svojej prehliadky počas pánskeho Paris Fashion Week-u novú kolaboráciu si športovou značkou Reebok. Dvojica...


Módne ikony | 22.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 21.jan 2019

SIHH 2019: Najkrajšie hodinky

Salon International de la Haute Horlogerie je najprestížnejší veľtrh luxusných hodiniek. Prezentujúce značky tu zakaždým predstavia tie najluxusnejšie a najinovatívnejšie produkty...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...