13. 1. 2012

Uplynulý večer sa po People's Choice Awards konal ďalší významný event, na ktorom nechýbal ani červený koberec. Critic's Choice Awards. Pozrite sa nielen na tie najlepšie, ale aj priemerné róby či róby, ktoré mohli celebrity nechať doma.


1
Shailene Woodley: 
Shailene zvolila róbu od Calvin Klein, ktorá vyzerá síce nenápadne, ale zozadu z nej urobili sexy kosť. Myslím si, že v jednoduchosti je krása a preto k nim netreba ani príliš veľa doplnkov či ťažké účesy a toho sa aj držala. Minimalizmus sa tu vyplatil.


2
Judy Greer: dĺžka sukne jej príliš skracuje nohy, chýba mi niečo v oblasti pása a s vlasmi by sa mohol pohrať kaderník. Ale toto všetko zatieňuje jej charizma, takže takisto ako ona nemala obavy z toho, že nevyzerá dokonale, nemusíme ich mať ani my.


3
Tilda Swinton: táto herečka má takú osobnosť a auru okolo seba, že jej oblečenie podľa mňa nikto nerieši. Milujem jej excentrický vzhľad. Tilda zvolila tzv "mužský" look, inšpirovaný Yves Saint Laurentom a vyzerá fantasticky.


4
Melissa McCarthy: po prvé, vyzdvihujem make-up. Drama look dotvorený linkami a jemným zbytkom. Neprekážajú mi ani flitrové šaty, ktoré väčšinou tomuto typu postavy škodia. Možno by som zvolila kabelku z iného materiálu. Takémuto zladeniu príliš nefandím.


5
Maya Rudolph: čierna je dobrá! Týmto nikoho neurazila, no ani príliš nenadchla. Žiaden risk. Chýba mi nejaký "výstrelok". Čo tak jemný zlatý opasok? Alebo neónovo ružové lodičky!


6
Emma Stone: výherkyňa? Nejde ani tak o šaty od Jasona Wu, ako o ich farbu a kontrast medzi jej vlasmi. Ak sa rusovláska rozhodne pre zelenú, má to vyhraté.


7
Evan Rachel Wood: vlasy. Nechápem tomu výtvoru. Mňa to neoslovilo. Miesto toho si mohla dať nafúkaný "glamour" look, niečo v štýle 20. rokov. Zachránila to aspoň krásna róba od Valentina.


8
Charlize Theron: niet pochýb, že Charlize bola za hviezdu večera. Šaty s nariasenou vlečkou od Azzedine Allaia jej sadnú ako uliate, dokonca tu neprekáža ani to, že je celá v čiernom.


9
Busy Phillips: červený rúž a červené šaty. Pripadá mi to lacné. Šaty sú taktiež ordinárne. Ale čo jej nechýba je sex appeal.


10
Diane Kruger: jemné, čisté a jarné. Tieto šaty sú z kolekcie Prada, jar 2012 a Diane pridávajú niečo dievčenské.


11
Michelle Williams: ak si pri pohľade na Michelle poviete slovo vintage, nie ste ďaleko. Táto róba je totiž z dielne Chanel a má práve tento prívlastok. Toto je presne t,o čo sa jej hodí a pri čom by mala zostať. Krása.


12
Kirsten Dunst: asi prvýkrát, čo sa mi páči na červenom koberci. Čierna jej absolútne sekne a make-up ktorý zvolila, je bezchybný. Šaty sú od Christian Dior, jar 2012. Možno by som vymenila sandále za jednoduché lodičky.

pripravila: Dominika Svetikova
 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.feb 2020

Emilio Pucci predstavuje kolaboráciu s K...

Značka Emilio Pucci bola posledné roky v úzadí. Jej sláva viac-menej upadla, avšak teraz sa vracia na scénu. Svoje znovuzrodenie oslavuje...


Trendy móda | 20.feb 2020

Street Style na MFW FW20

Ciao Milano! Konečne sme sa dočkali aj milánskeho týždňa módy. Ulice zaliate jarným slnkom umožnili štýlovým hosťom módnych prehliadok prevetrať...


Trendy móda | 20.feb 2020

Keď je nakupovanie zážitkom

Takmer polovica (44%) ľudí dnes uprednostňuje nákupy online, pričom najčastejšie nakupovanou kategóriou je práve móda*. Tento spôsob nakupovania je rýchly...


Trendy móda | 20.feb 2020

Moncler Genius predstavuje kolaborácie n...

Tento rok sa v projekte Moncler Genius spojili dizajnéri ako JW Anderson, Richard Quinn či značka Alyx. Každý z nich predstavil svoju...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...