Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 18. november 2022 / PR

Envy prináša novú skincare značku SIMPL THERAPY

Predstavujeme vám novú kozmetickú radu SIMPL THERAPY, ktorú na náš trh prináša ENVY Therapy.

Envy prináša novú skincare značku SIMPL THERAPY

SIMPL THERAPY je nová kozmetická rada, ktorá sa opiera o jednoduchú a pritom veľmi efektívnu starostlivosť o pokožku bez ohľadu na typ, gender a vek. Jej hlavnou filozofiou je prinášať maximálne zrozumiteľnú a zároveň plne funkčnú starostlivosť o pokožku, nad ktorou nemusíte premýšľať. V SIMPL THERAPY veria, že každodenná starostlivosť o pleť má byť záležitosťou jednej minúty. „Veríme v základy skincare v podobe trojkrokovej rutiny – čistenie, aktívna starostlivosť a hydratácia.“

Komplexná starostlivosť o každú pleť

„Chcela som na trh priniesť kozmetiku, ktorá bude ľahko pochopiteľná aj pre úplných začiatočníkov a zároveň je veľmi kvalitná a funkčná, aby uspokojila aj skintelektuálov,“ vysvetľuje Natália Selveková, zakladateľka Envy.
Natália Selveková, zakladateľka Envy.
Natália Selveková, zakladateľka Envy.

Uvedenie prvých produktov

Na začiatok línia uviedla prvé produkty, konkrétne štyri séra a štyri krémy. Medzi sérami nájdete hydratačné, antioxidačné, na rozšírené póry a protivráskové. Línia tiež predstavuje štyri krémy s rôznym obsahom olejov, pri ktorých na prvý pohľad vidíte ich funkciu a vhodnosť pre vašu pokožku. Dozvedeli sme sa tiež, že odličovače ako prvý krok každodennej rutiny predstaví nová kozmetická značka už na jar 2023.

Launch

Jednoduchá, cenovo dostupná, zábavná a intuitívna. Aj taká je nová rada kozmetiky, ktorej launch prebiehal v priestoroch bratislavského ENVYxPriveé loungu. Uvedenie novej skincare kozmetiky na slovenský a český trh si nenechali ujsť známe osobnosti zo sveta módy a krásy. Medzi pozvanými hosťami taktiež nechýbal magazín Top Fashion.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam odborníkov z ENVY Therapy®, kam patrí aj značka SIMPL THERAPY, vyvinuli produkty, ktoré odrážajú najnovšie poznatky o zdravej a krásnej pleti. Ak hľadáte spôsob, ako sa jednoducho, rýchlo a efektívne starať o svoju pleť každý deň, táto nová kozmetická skincare kozmetika je bezstresová a radostná cesta.

TOP najčastejšie otázky:

Pre koho je SIMPL THERAPY určená?

Pre všetkých. Nová skincare značka si dala záležať na tom, aby bol každý produkt do posledného detailu stopercentne inkluzívny. Bez ohľadu na typ pleti, vek a gender.

Sú produkty SIMPL THERAPY vegánske?

Áno, zloženie každého séra a krému bolo vyvinuté tak, aby vyhovovalo aj vegánom. Samozrejmosťou je, že žiadny z produktov nebol testovaný na zvieratách a všetky produkty vznikli a boli vyrobené lokálne na Slovensku.

RICH FACE CREAM- SIMPL THERAPY
RICH FACE CREAM- SIMPL THERAPY

Kde sa produkty SIMPL THERAPY predávajú?

Kozmetické produkty nájdete na e-shope a na Envy klinikách v Bratislave, Košiciach a Prahe.

Ceny a podrobný popis jednotlivých produktov a ich kľúčových ingrediencií nájdete na www.simpltherapy.com.

    1127

    Súvisiace články