Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 27. júl 2023

Chceš prísť na festival Grape 2023 o deň skôr?

Prihoď si k lístku na Grape vstupenku na štvrtkový VATRA/warm up, kde zahrajú slovenskí hudobníci svoje aj zahraničné hity v unplugged verziách. Posledné voľné miesta čakajú práve na teba!

Chceš prísť na festival Grape 2023 o deň skôr?

VATRA/ warm up

„Kto nezažil, nevie, kto zažil, chce zažiť znova,“ znie hlavné motto warm-upu, ktorý mal minulý rok obrovský úspech. VATRA /warm up ťa rozpáli a naladí na festival. Objednajte si vstupenky a vráťte sa do čias našich rodičov- zaspievajte si staré „táborákové“ hity aj nestarnúce melódie pri ohni spolu so známymi slovenskými hudobníkmi.

Získaj vstupenku na druhé pokračovanie warm up-u festivalu Grape
Získaj vstupenku na druhé pokračovanie warm up-u festivalu Grape

Bez mobilov

A aby mal štvrtkový warm up tú správnu táborovú atmosféru, pred zahájením budú všetky mobily uschované do špeciálnych vrecúšok, aby si návštevníci mohli nerušene vychutnať prítomný moment.

Zoznam interpretov

Akustické prevedenie svojich aj zahraničných hitov ti pri vatre zahrajú:

Para,Hex, Billy Barman, Puding Pani Elvisovej, Peter Lipa, Whisky (Slobodná Európa), Juraj Benetin (Korben Dallas), VEC, Tono S, Škrupo, Nora Ibsenová (Fallgrapp), Jureš (viola-Fallgrapp ), Pokyman (Medial Banana), The Curly Simon, Valentína Vlková (Meowlau x Val), Tammy (The Youniverse), Andreas Imrich.

Vatra hypersuper band

Martin Višňovský (voc/bass- Chiki liki tu-a), Vlado Nosáľ (voc/git/bass- The Avedons), Jožko Rezník (voc/git- zef), Jerguš Oravec (voc/git/piano- The Youniverse), Tomáš Sloboda (voc/git/bass/piano- Le Payaco), Martin Stempel (voc/bass- Le Payaco), Erik Šulc (voc/git- Medial Banana)

VATRA /warm up
VATRA /warm up

TOP TIP:

Prihoď si k lístku na Grape vstupenku na warm up, nech sa ti ujde miesto. Podmienkou je mať okrem lístku na warm-up aj lístok na celý Grape. Väčšina lístkov je už vypredaná, tak neváhaj ani sekundu.

Viac na www.grapefestival.sk

    1044

    Súvisiace články