Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 7. júl 2022 / PR

Chanel otvára svoj prvý butik v Prahe: Venovaný móde, vôni a kráse.

16. júna 2022 otvorila značka CHANEL brány svojho veľmi očakávaného prvého butiku v Prahe, v budove z obdobia Art Deco na Pařížskej ulici, v historickom srdci starého mesta.

Chanel otvára svoj prvý butik v Prahe: Venovaný móde, vôni a kráse.

Dvojpodlažný priestor s rozlohou 360 metrov štvorcových predstavuje najnovšie výtvory značky CHANEL od Virginie Viard v kategórii Ready-to-Wear, kabeliek, koženého tovaru, topánok, šperkov a okuliarov. Hostia môžu tiež objaviť výber hodiniek a jemných šperkov vrátane ikonických a nadčasových hodiniek J12, Première a Boy·Friend, ako aj emblematickej kolekcie jemných šperkov COCO CRUSH.

Butik sa oficiálne otvoril kolekciou CHANEL Métiers d'art 2021/22, ktorá bola prvýkrát predstavená v decembri 2021 na le19M, novom mieste iniciovanom Domom CHANEL, aby predstavila dokonalosť Fashion Métiers d'art a ich savoir-faire v Paríži.

Fragrance & Beauty

Prepojený priestor Fragrance & Beauty s rozlohou 40 metrov štvorcových predstavuje kompletné portfólio vôní, make-upu a starostlivosti o pleť CHANEL. Medzi najvýznamnejšie patrí PARIS-PARIS, najnovší parfum z kolekcie LES EAUX DE CHANEL, dobrodružstvo preniknuté sviežimi, korenistými tónmi damascénskej ruže. K dispozícii budú aj nové prírastky do kolekcie líčidiel LES BEIGES a nová holistická a ekologicky zodpovedná línia krásy N°1 DE CHANEL.

Pôvab a nadčasovosť

Architekt a dlhoročný spolupracovník, Peter Marino z New Yorku, pre tento projekt opäť zachytil pôvab a nadčasovú modernosť CHANEL. Obchod je vyzdobený v emblematickej farebnej palete čiernej, bielej, béžovej, zlatej a ponúka vynikajúce zariadenie na mieru. Mramorové podlahy a svetlé tvídy, ktoré zvýrazňujú jeho teplý, prívetivý charakter. Vlastné koberce a ručne aplikované nátery na steny ešte viac podčiarkujú výnimočnosť tohto butiku, ktorý bol navrhnutý podľa najnovších štandardov. Medzi kľúčové prvky patrí monumentálne kamenné schodisko, ktoré vedie do druhého poschodia, na ktorom návštevníkov víta svetlý a priestranný salón obuvi s elegantným výberom najnovších štýlov.

V súlade s kultúrou podpory umenia CHANEL sa medzi dielami objednanými špeciálne pre tento priestor nachádzajú „Torso“ od Johana Cretena, „Gold Collage“ od Roberta Greena a „Camelia“ od Shelter Serra.

Nový butik je sofistikovanou ukážkou kreativity a savoir-faire značky CHANEL, ktorá sľubuje jedinečný a nezabudnuteľný zážitok z nakupovania v hlavnom meste Českej republiky.

    746

    Súvisiace články