Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 19. január 2022 / PR

Ako sa starať o suchú pokožku v zimnom období so značkou Barnängen

Ikonický švédsky výrobca mydla a oficiálny dodávateľ švédskeho kráľovského dvora už od roku 1876. Reč je o švédskej značke Barnängen. Odvtedy sa preslávila nielen výrobou kultového mydla, ale najmä prírodnou kozmetikou, švédskou estetikou a hodnotami životnej rovnováhy. V ponuke má široké spektrum produktov inšpirovaných severskými rituálmi obzvlášť vhodných do studeného počasia.

Ako sa starať o suchú pokožku v zimnom období so značkou Barnängen

Nezanedbajte starostlivosť o ruky

Používame ich stále a napriek tomu je jednoduché na ne zabudnúť. Mrazivé teploty striedané s vykúrenými priestormi, časté umývanie rúk a agresívna dezinfekcia sú všetko faktory podpisujúce sa na stave našich rúk v aktuálnom období. A kto by vedel ako sa starať o zmrznuté ruky lepšie ako švédi?

Krémy Barnängen obsahujú ingredienciu s názvom Cold Cream a extrakty zo škandinávskych rastlín. Hydratačná emulzia Cold Cream vzniká jedinečnou kombináciou ružovej vody, včelieho vosku a lipidov. Svojim zložením tak ruky chránia pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a nezanechávajú mastný film. Široké spektrum krémov targetuje všetky požiadavky, aké by mohli vaše ruky mať. Vyskúšajte napríklad SOS Vard Repairing so severskou bavlnou určený na obnovu veľmi suchej a drsnej pokožky alebo Výživujúci krém Lycka s výťažkom zo sedmokrások. Najlepšie je mať krémov niekoľko a používať ich kdekoľvek sa nachádzate. Vaše ruky vám za to poďakujú.

barnängen
barnängen
Oil Intense krém na ruky
Oil Intense krém na ruky

Zvýšená hydratácia celého tela

Počas zimného obdobia je dôležité chrániť pokožku celého tela a dodávať jej potrebné lipidy. Zamerajte sa na extra výživné textúry s prírodnými olejmi a zvláčňujúcimi ingredienciami. Barnängen rad Oil Intense obsahuje okrem zložky Cold Cream aj olej z divokej ruže s jemnou vôňou. Rituál začnite sprchovým krémom Oil Intense navrhnutým špeciálne pre suchú pokožku. Následne aplikujte telový balzam Oil Intense a užívajte si hladkú hydratovanú pokožku. Telové balzamy Barnängen sú prispôsobené všetkým typom pokožky a ľahko sa vstrebávajú. Používajte bez výčitiek, produkty sú vegánske a 95% zložiek je prírodného pôvodu.

barnängen
barnängen
sprchový krém Oil Intense
sprchový krém Oil Intense

Lepší pre vás a pre prírodu

www.barnangen.sk
    450

    Súvisiace články