Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Trendy / 22. november 2021

5 x sukňa v zime

Pre mnohé z nás sukňa a zima nejdú dokopy a preto vo väčšine prípadov volíme nohavice. Avšak týchto 5 typov sukní vás presvedčí o tom, že sa dajú nosiť aj v zime. Pomocou nich vytvoríte chic, nositeľné outfity, v ktorých zvládnete aj náročnejšie podmienky a počasie.

5 x sukňa v zime

Slip sukňa

Slip sukňa je letná klasika, ktorej sa však nemusíme vzdávať ani v zime. Jej nadčasový charakter nám totiž umožňuje kombinovať ju aj so zimnými či jesennými kúskami. Samozrejmosťou sú samozrejme pančuchy, ktoré vám poskytnú extra teplú vrstvu. Skvelo sa k nej hodia chunky čižmy, ktoré predstavujú ku ženskej sukni zaujímavý kontrast.

@_jessicaskye
@_jessicaskye

Maxi

Dlhé, maxi sukne majú v sebe čosi slávnostné, ženské a sofistikované. Niektoré modely sa však dajú nosiť aj v každodennom živote, všetko závisí od stylingu. Takúto sukňu skúste skombinovať s oversized svetrom či dokonca športovou mikinou a chunky čižmami, ktoré prinesú do outfitu dávku športového a punkového ducha.

@monikh
@monikh

Pletená

Áno, pleteniny sú to najkomfortnejšie, čo si môžete počas jesene a zimy dopriať. Preto je to ideálny materiál aj na sukni. Takéto sukne sú obľúbené už dlhšie a nosia sa častokrát v rámci setu v kombinácii s topom či svetrom. Avšak skvelo sa kombinujú aj s inými pleteninami či kúskami ako košele a blúzky. Pôsobia elegantne a zároveň dostatočne ležérne na každodenné nosenie.

@emitaz
@emitaz

Mini

Minisukne sú v zime skutočne pre tie odvážnejšie a otužilejšie z nás. No zároveň vieme, že zimy v našich končinách už nie sú to, čo bývali a počas väčšiny sezóny nezažijeme ani mínusové teploty. Keď sa teploty pohybujú okolo 5 až 10 stupňov, takúto sukňu úplne v pohode vynosíte v kombinácii s hrubými pančuchami. Jednofarebné modely zachránia aj zaujímavé vzory či štruktúry. Ak chcete skutočne trendy kúsok, siahnite po koženej minisukni.

@camilacoelho
@camilacoelho

Plisovaná

Tento typ sukne je už pre jeseň a zimu bežnejší. Nosí sa v rôznych štýloch, či už krátka alebo dlhšia, z hrubších aj tenších materiálov, so vzormi aj bez. Skvelou dĺžkou je napríklad midi verzia, ktorá pôsobí sezónne a zároveň aj zakrýva viac tela a teda je aj teplejšia. Kombinovať sa dá s mnohými čižmami a s rôznymi kabátmi.

@aydahadi
@aydahadi

Foto: Instagram

    190

    Súvisiace články