Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 12. apríl 2023

5 tipov na rozžiarené líčenie

Beauty editoriál pod taktovkou fotografa Lukáša Kimličku a make-up artistky Kataríny Kmecovej v spolupráci s modelkou Dorotou Kullovou a magazínom Top Fashion.

5 tipov na rozžiarené líčenie

„Zdanlivo len zhluky prachu, no v skutočnosti sú hmloviny najkrajšími úkazmi v celom vesmíre. Nechajte sa inšpirovať, z niektorých vznikajú hviezdy.“ Tak znel úvod beauty editoriálu v zimnom vydaní magazínu Top Fashion Season_04, ktorý bol venovaný žiarivému líčeniu inšpirovanému vesmírnymi hviezdami. Rovnako ako v móde, aj v oblasti krásy si však typ líčenia prispôsobujeme aj danému ročnému obdobiu a tento krát sme siahli po rozžiarenom líčení, ktoré viete aplikovať aj v jarnom období. Pozrite sa ako nato!

Jedna z najtalentovanejších slovenských vizážistiek Katarína Kmecová patrí k absolútnej špičke vo svete beauty a líčenia. Jej tipy a triky v zákulisí fotení si vždy cenne zapisujeme a neskôr aplikujeme v každodennom živote. Beauty editoriál s názvom Nebula sa nám páči natoľko, že sme nechceli aby jeho vizuál zapadol prachom, preto vám jeho výsledok prinášame aj v online verzii. Okrem tipov na produkty sa inšpirujte aj samotným štýlom líčenia, v ktorom si nájde svoje preferencie každá žena.

Nahé líčenie a výrazné líčka

Jar je obdobím znovuzrodenia a vykvitnutia. Po dlhej zime sa k nám opäť dostávajú prvé slnečné lúče, porcelánový tón pleti znovu ožíva a líčkam sa vracia farba. Stavte preto na absolútny základ- minimalistické nahé líčenie, v ktorom bude klásť doraz na zjednotenú pleť, vyčesané obočie a zvýraznené líčka. Nechajte však pleť prirodzene dýchať. Pehy sú viac než vítané.

 • Pleť: make-up, YSL All Hours Foundation, odtieň LW7
 • Obočie: ceruzka na obočie, YSL Dessin des Sourcil, odtieň 3 Glazed Brown
 • Oči: paleta tieňov, YSL Couture Clutch Eyeshadow Palette, odtieň Desert Nude
 • Pery: matný rúž, YSL Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte, odtieň 112 Raw Rosewood

Farebné očné tiene

Privítajte jar vo farbách nielen s oblasti módy, ale aj líčenia. Rozjasnenú pleť oživte ešte viac s paletou trblietavých očných tieňov v hravých odtieňoch tehlovej či zelenej. Okrem farbičiek nezabudnite na rozjasňujúci korektor a hydratačný rúž, vďaka ktorému budú vaše pery pôsobiť šťavnato.

 • Pleť: rozjasňujúci korektor, YSL Touche Éclat High Cover, odtieň 2 Ivory
 • Pery: hydratačný rúž, YSL Rouge Pur Couture, odtieň 70 Le Nu
 • Oči: trblietavé tiene, YSL Sequin Crush, odtieň 6 Confident Nude; paleta tieňov, YSL Decadent Haven Couture Palette
 • Obočie: ceruzka na obočie, YSL Dessin des Sourcil, odtieň 4 Ash

Červené pery

Priveďte do svojho jarného líčenia energiu a život vďaka intenzívnemu odtieňu pier. Charakter tváre zvýraznite definovaným obočím, jemnými líčkami a na pery naneste oranžovo-červenú. Dominantné žiarivé pery dokážu v líčení skutočné divy. Nechajte sa inšpirovať a zadovážte si tento odtieň rúžu aj do vašej beauty výbavy.

TOP TIP: Vizážistka v tomto prípade čarovala nielen s krémovým rúžom, ale najmä kontúrovacou ceruzkou v odtieni Le Orange.

 • Pleť: kompaktný púder, YSL Encre de Peau All Hours Setting Powder, odtieň Universal
 • Líčka: YSL Couture Blush, odtieň 5 Nude Blouse
 • Pery: krémový rúž, YSL Rouge Pur Couture The Bold, odtieň 07 Unhibited Flame; kontúrovacia ceruzka, YSL Dessin des Lèvres, odtieň 13 Le Orange
 • Šperky: Aharon šesťkarátové diamantové náušnice

Dymové oči

Dymový typ líčenia patrí k nadčasovým trendom, ktorým nikdy nešliapnete vedľa. Výrazné očné tiene môžete nosiť na špeciálne príležitosti celoročne. Dodajú vám tajomný prenikavý pohľad a sexepíl. Inšpirujte sa tipom make-up artistky Kataríny Kmecovej a vytieňujte si nielen horné viečko, ale aj dolnú časť pod okom. Extravagantný look doplňte výrazným šperkom a vyrazte na rande či drink s priateľmi.

 • Oči: kajalová ceruzka, YSL Crush Liner, odtieň 1 Black; tiene, YSL Satin Crush, odtieň 27 Decadent Bronze a 28 Unconforming Taupe; maskara, YSL Lash Clash
 • Líčka: rozjasňovač, YSL Couture Highlighter, odtieň 1 Or Pearl
 • Pery: hydratačný rúž, YSL Rouge Volupté Shine Lipstick Balm, odtieň 150 Nude Lingerie
 • Šperky: Aharon prsteň s desaťkarátovým kolubijským smaragdom a bezfarebnými diamantmi

Posypané pery

Beauty editoriál inšpirovaný vesmírom a hviezdami sa nezaobíde bez trblietavých prvkov. Okrem očí, rozjasnenej pleti a lesklého obočia však môžete rozžiariť aj vaše pery. A to doslova. Kto vie, ako chutí bozk s hviezdnym prachom?

 • Oči: tiene, YSL Satin Crush, odtieň 04 Extreme Copper
 • Pleť: báza, YSL Touche Éclat Blur Primer; makeup, YSL All Hours Foundation, odtieň LC6; púder, YSL Encre de Peau All Hours Setting Powder, odtieň B40 Sand
 • Pery: hydratačný rúž, YSL Rouge Volupté Shine c. 129 Carmine Bolero
Foto: Lukáš Kimlička
Make-up a vlasy: Katarína Kmecová/YSL Beauty
Modelka: Dorota K/Elite Bratislava
  730

  Súvisiace články