Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 29. december 2021 / PR

5 módnych štýlov s dámskymi teplákmi

Mohlo by sa zdať, že v ére práce na diaľku už pred nami styling teplákov neskrýva žiadne tajomstvá. Ak však uvažujete o teplákoch ako o súčasti Vášho domáceho oblečenia, nápadití blogeri a fashionisti zaraďujú tepláky do súprav, ktoré sa dajú nosiť do práce, na stretnutia s priateľmi alebo na zimnú prechádzku. Dokazujú teda, že aj v nenápadnej teplákovej súprave môžete vyzerať mimoriadne štýlovo! Ako dosiahnuť tento efekt? Vysvetľujeme!

5 módnych štýlov s dámskymi teplákmi

1. Kontrastná - motorkárska bunda a doplnky

Kožené oblečenie okamžite dodá vzhľadu rockový štýl – a tepláky nie sú výnimkou! K teplákom zvoľte top v podobnom odtieni: môže to byť oversize košeľa, sveter alebo pletená mikina. Nohavice oblečte do čižiem, členkových čižiem, oblečte si motorkársku bundu a doplňte celok veľkým mäkkým šálom. Tu je recept na kontrastnú kombináciu, ktorá sa vždy hodí!

2. Športová - páperie a tepláky

Páperové bundy už niekoľko sezón nestrácajú na obľube – a niet sa čomu čudovať. Sú teplé, efektné a dostupné v toľkých farbách: každý si nájde niečo pre seba. Na dotvorenie športového outfitu zvoľte tenisky a obľúbenú páperovú bundu k teplákom a celok doplňte šiltovkou alebo pletenou čiapkou. Aby ste vyvážili oversize strihy, dajte si pod sako obľúbený top.

3. Casual – na nákupy aj do kancelárie

V pouličnej móde sa vždy dodržiavali kombinácie športového štýlu s klasickou eleganciou. S cieľom dodatočne rozbiť tuhé kancelárske obleky používajú módy oversize (často až limitné) strihy, hrajúce sa s kontrastom. Voľný prístup k dotváraniu outfitov pôsobí mimoriadne pohodlne a rýchlo si podmaní srdcia milovníkov módy. Ukazuje sa, že tepláky v kombinácii so sakom alebo vlneným kabátom vyzerajú skvele. Doplnené klasickým rolákom, módnymi okuliarmi a kabelkou, ale aj obľúbenými teniskami sa budú hodiť do kancelárie, na schôdzku aj na kávičku do mesta!

4. Pohodlné - zimné vrstvy v najmódnejšom vydaní

Mikro trend, vďaka ktorému sa budete cítiť ešte lepšie a teplejšie, je nosenie svetra cez kabát – ten má nahradiť klasický, pletený šál. Tepláky sú pre tento typ kombinácie ako stvorené! Potom celý outfit získa jemnosť a pôsobí veľmi štýlovo.

5. Nadčasový – zvoľte klasiku

Kožené oblečenie je nadčasová voľba, odolná voči meniacim sa trendom a pribúdajúcim rokom. Vyzerá nádherne, hodí sa takmer ku všetkému a neschádza z dráhy! Tentokrát namiesto klasickej kožnej bundy navrhujeme koženú bundu s ovčou kožušinou. Dámske tepláky, veľká kožušina a snehule sú komplet, ktorý Vás nesklame - vizuálne aj funkčne.

Módne štylizácie s dámskymi teplákmi - každodenné pohodlie

Obľúbené tepláky poskytujú pohodlie, teplo a mäkkosť. Časy, keď ste sa v mene módy museli zahaľovať do korzetu, nosiť nehorázne nepohodlné topánky či mrznúť v zimných dňoch, sú za nami – nastal čas na pohodlie, ktoré má byť všade! Ak Vás presvedčili nápady na styling s teplákmi, no stále Vám chýbajú nohavice na experimenty, skontrolujte akciové ceny na Ozonee a vyberte si model pre seba!

    564

    Súvisiace články