Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Trendy / 15. december 2021

5 farebných trendov na zimu

Niektoré farby a ich odtiene sa nám neodlučne spájajú so zimou, iné sú zase príjemným, prekvapivým osviežením. Týchto 5 farieb by nemalo chýbať v žiadnom štýlovom šatníku počas aktuálnej zimnej sezóny.

5 farebných trendov na zimu

Krémová

Jedna z najuniverzálnejších a zároveň najviac trendy farieb tejto sezóny. Pôsobí veľmi sofistikovane a chic, no pritom sa aj jednoducho kombinuje. Skvelo vynikne najmä v outfitoch tón v tóne, avšak zladiť ju môžete aj s mnohými ďalšími farbami, či už neutrálnymi alebo nie.

@_jessicaskye
@_jessicaskye

Mandarínková

Mandarínky sú klasickou zimnou záležitosťou, preto niet divu, že sa konečne prepracovali aj do módneho sveta. Každý outfit dokážu rozžiariť a ozvláštniť bez toho, aby pôsobili až príliš výstredne či krikľavo. Skvelo doplnia neutrálne odtiene hnedej či béžovej.

@emilisindlev
@emilisindlev

Olivová

Spomedzi zelených je počas zimy najpopulárnejšou farbou smaragdová. Ak však máte chuť na zmenu alebo farba drahokamu nie je úplne pre vás, vyskúšajte olivovo zelenú. Tento tlmený, zemitý odtieň zelenej sa skvelo ladí s inými zimnými farbami, no pritom je zaujímavý sám o sebe.

@lissyroddyy
@lissyroddyy

Vínovo červená

Ani bordová, ani červená. Vínovo červená je samostatná farba, ktorá sa nachádza na pomedzí týchto dvoch farieb, pôsobí sofistikovane, žensky a výrazne. Krásne vynikne na väčších kúskoch ako sú kabáty či šaty.

@monikh
@monikh

Čokoládová

Hnedá je síce klasickou jesennou a zimnou farbou, no niekedy môže pôsobiť skutočne nudne a mdlo. Nie však v prípade, že siahnete po plnom odtieni čokoládovej. Základom je dôkladne vybrať ten správny odtieň, ideálne v kombinácii s kvalitným materiálom, na ktorom doslova zažiari.

@vitaliia
@vitaliia

Foto: Instagram

    442

    Súvisiace články