Leto je už v plnom prúde, no pokiaľ potrebujete doplniť svoj šatník o nové, štýlové plavky, skúste to tentokrát ekologicky! Predstavujeme vám 5 štýlových značiek, ktoré vás svojou ponukou nebudú dlho presviedčať.

 

title

 

Mara Hoffman
Dizajnérka z New Yorku, ktorá využíva zásadne ekologické materiály ako organická bavlna či recyklované látky. Jej dizajny sú hravé, farebné a veselé, jednoducho stvorené do dobrodružného leta. Všetky produkty sú eticky vyrobené v USA.

mara

 

Koru Swimwear: Laura Wells Collection

Ekologická značka, ktorá je nielen etická, ale aj inkluzívna. To znamneá, že všetky modely sú dostupné vo veľmi širokej ponuke veľkostí. Na svoje si tak príde naozaj každý typ postavy. Floridská značka podporuje organizáciu 1% for the Planet a Healthy Seas. Všetky produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov.

koru

 

Vitamin A

Vitamin A je nielen insta-famous značka, ale aj ekologická a zodpovedná firma. Všetky modely vyrábajú z recyklovaných materiálov. Inšpiruje sa najmä kalifornským životným štýlom. Moderné, sexi dizajny sú veľmi populárne po celom svete, a o ich potlače sa starajú v ekologických tlačiarňach, ktoré šetria energiou.

vitamina

 

Beth Richards

Dizajnérka, ktorá sa rozhodla zmeniť vnímanie jednodielnych plaviek, no pritom nezabúda na ekológiu a etiku pri výrobe. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Kanade a navyše disponujú ochranným faktorom! Okrem jednodielnych modelov vás však potešia aj unikátne strihy bikín.

beth

 

Summersalt

Eticky vyrábané, štýlové plavky, ktoré oceníte pri plážových športoch, ale aj pri relaxačnom slnení. Takisto disponujú ochranným faktorom, sú cenovo dostupné a navyše extrémne štýlové.

summersalt

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 20.jún 2018

Být máma je cool

Mají děti, přiznávají, že to někdy není jednoduché, ale přesto je bezmezně milují a ještě u toho vypadají skvěle a...


Trendy móda | 18.jún 2018

Najväčšie letné trendy z Instagramu

Je ich plný Instagram a žiadna trendsetterka sa bez nich nezaobíde. Tieto trendy ovládli sociálne siete aj ulice a preto...


Trendy móda | 16.jún 2018

Topánkové trendy na leto

Nikdy nie je neskoro na nákup tých správnych topánok! Preto ak nemáte tie svoje na túto sezónu, pomôžeme vám ich...


Trendy móda | 16.jún 2018

Najkrajšie farebné kombinácie na leto

Leto by malo byť obdobím dobrodružstiev a do istej miery aj experimentov. Prečo teda túto filozofiu nepretaviť do našich outfitov?...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Interaktívna výstava v Paríži

Výstava, ktorá dokázala prepojiť technológie, umenie, vedu a kreativitu otvára svoje brány verejnost...

Viktor & Rolf oslavujú výročie výstavou

Dizajnérske duo Viktor & Rolf oslavuje 25.výročie vzniku značky. Pri tejto príležitosti otvárajú...

Najlepšie aplikácie pre last-minute cest...

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás pre...