Každá z nás pozná ten pocit, keď si z preplneného šatníka jednoducho nedokáže vyskladať ten správny outfit do práce, na večerné posedenie pri víne, alebo len na nákupy do miestnej tržnice. Aj napriek tomu, že v lete nám stačí jediná vrstva, móda nás dokáže vyviesť z miery. Ak si však túžite zachovať štýl a nechcete to len tak ľahko vzdať, s našimi tipmi si vystačíte aj v tej najnekreatívnejší deň.

 

Luxe hippie

Maci šaty s jemným etno nádychom doplne aktuálne veľmi populárnou prútenou kabelkou, ktorá podčiarkne hippie ducha outfitu, a na nohy hoďte luxusné sandále na vyššom podpätku, vďaka čomu vznikne moderný kontrast.

 

title

 

 

Nestarnúca klasika

Existuje niečo jednoduchšie ako džínsy a sako? Pravdepodobne nie, s týmto outfitom totiž nie je možné stúpiť vedľa. Kombináciu doplňte jednofarebným alebo prúžkovaným tričkom a balerínami alebo kitten heels.

 

3

 

 

Romatická rebelka

Ak túžite vytvoriť niečo extra trendy, skúste to ako majsterka Kendall, mini kvetované šaty zaváňajúce romantikou doplňte tými najšportovejšími teniskami, aké doma nájdete. Outfit hodný leta v Kalifornii ale aj na Francúzskej riviére je na svete. 

 

4

 

 

Chic diva

Snívate o voľnosti a jednoduchosti? Stavte to na moderný francúzsky štýl, oversized košeľu doplňte širokými, jemnými nohavicami a balerínkami, budete pôsobiť extrémne chic, no pritom uvoľnene. 

 

5

 

 

Girl Power

Ešte nemáte pastelový alebo biely kostým? Keď si to vaša práca alebo situácia vyžaduje, siahnite práve po tomto outfite ako stvorenom do letného počasia. Najlepšie na ňom je, že sa k nemu hodia tenisky na celodenné pobehovanie, ale aj lodičky na dôležité stretnutia.

6

Foto: Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.máj 2018

5 najštýlovejších udržateľných značiek: ...

Nezabudli sme ani na najlepšieho spojenca kažej ženy- kabelku! Našli sme také, ktoré z vás spravia dokonalú dámu a poskytnú...


Trendy móda | 22.máj 2018

Off-White pripravilo kolekcie s The Webs...

Pri príležitosti osláv otvorenia nového butiku v newyorskom Soho, sa značka Off-White spojila s The Webster, francúzskym gigantom. Spoločne vytvorili...


Trendy móda | 22.máj 2018

Cesta okolo sveta: Naobľúbenejšie kúsky

Ktoré trendy sú najpopulárnejšie a ktoré sa najlepšie predávajú? Rozdiel medzi týmito dvoma kategóriami môže byť väčší ako by sa...


Celebrity | 22.máj 2018

Cannes Film Festival 2018: Red Carpet II...

Minulá nedeľa ukončila prestížny filmový festival v Cannes. My sme sa však ešte raz obzreli v čase, konkrétne do druhého...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najkrajšie historické hotely na svete

Milujete históriu aj cestovanie? Prečo tieto dva koníčky teda nespojiť? V’daka týmto histroickým hot...

Must-watch letné filmy

Obdobie stvorené na letné flirty plné vášne aj dobrodružstva s priateľmi, presne také je leto. Ak si...

Najlepšie roadtripy po Európe

Máte už naplánovanú letnú dovolenku? Pokiaľ nie, máme pre vás 3 tipy na európske roatripy, ktoré vás...